יתרונות בריאים של מי קולה

מי קוקוס הופכים פופולריים יותר ויותר כיום ואומרים שהם בריאים במיוחד. המשקה הטרנדי, שבא במקור מדרום אמריקה, ידוע בהשפעות האיזוטוניות החזקות שלו, ולכן הוא מוצע לעתים קרובות בחדר הכושר כאלטרנטיבה טבעית למשקאות הספורט מעשה ידי אדם, והוא מאמין שהוא יכול גם לעזור עם ירידה במשקל. במאמר זה תגלו האם זו האמת, אילו חומרים מזינים מכילים מי קוקוס ומה ההשפעות שיש להם על הגוף!

מי קוקוס: מה זה בעצם?

תכונות מים קוקוס

שתיית טרנד קוסנוס לשתות קיץ

תכונות מים קוקוס

הפרשי מי קוקוס וחלב קוקוס

לשתות מי קוקוס איזוטוניים

לעתים קרובות מבלבלים מי קוקוס עם חלב קוקוס, אם כי לא נראים ולא טועמים אותו דבר. זה בעצם נובע מההנחה הרווחת שחלב הקוקוס נמצא בתוך הקוקוס – במציאות הוא עשוי מעיסת הקוקוס הבשל ואילו את מי הקוקוס אפשר למצוא בפירות הצעירים והירוקים עדיין. מכיוון שבגרמניה אין בשוק קוקוס ירוק, ניתן לרכוש רק מי קוקוס בקרטון משקאות – ניתן להשיג אותם בסופרמרקטים ובחנויות טבע. הנוזל המעונן מעט עשוי להפתיע אתכם בטעמו – אין לו טעם של קוקוס, כפי שהייתם מצפים, אך יש לו טעם מעט מתוק עם תו חמצמץ. המשקה למעשה מרענן מאוד, ואם אתה אוהב אותו, הוא יכול להחליף באופן חלקי מי שתייה בחיי היומיום. לשם השוואה, חלב הקוקוס טעם נעים כמו קוקוס והוא פצצת קלוריות אמיתית מכיוון שתכולת השומן שלו היא בסביבות 20 אחוזים! עם זאת, הוא נמצא בשימוש נרחב במטבח האסיאתי כמרכיב במנות רבות.

מי קוקוס כמשקה איזוטוני

משקה מי קוקוס איזוטוני

מי קוקוס מיטיבים את הבריאות

איסו לשתות מי קוקוס תרגיל

קנה מי קוקוס מי קוקוס מי dm

כפי שצוין לעיל, למי קוקוס יש השפעה איזוטונית – זה בעצם אומר שהיחס בין חומרים מזינים לנוזלים בהם תואם בדיוק לזה של דם אנושי. מסיבה זו, מי קוקוס הם פותרי צמאנים טובים מאוד ויכולים לספק לגוף שוב מינרלים לאחר אימון, ולכן הם כה פופולריים בקרב ספורטאים. היא גם מהווה אלטרנטיבה נפלאה למשקאות הקלים ולמשקאות הספורט הרגילים, מכיוון שהיא דלה בשומן וסוכר, אך מכילה גם חומרים מזינים חיוניים רבים. אלה כוללים ויטמינים שונים כגון C, B1 ו- B2, סידן, מגנזיום, חומצה פולית, וכמה יסודות קורט כגון ברזל ואבץ. מי קוקוס גם עשירים מאוד באשלגן – עם שיעור של 600-700 מ”ג ל -250 מ”ל הם יכולים למנוע הפרעות קצב ומחלות ריאה שונות הנובעות ממחסור באשלגן. המשקה גם ממש דל בקלוריות – הוא מכיל רק 16-20 קלוריות ל -100 מ”ל, כ -40 קלוריות לכוס!

מי קוקוס בריאים: האם אתה יכול לרדת במשקל מהר יותר בעזרתם?

משקה קוקוס מי קוקוס

מי קוקוס משקה איזוטוני בריא

משקה מי קוקוס rewe iso

קנה מוצר אורגני במי קוקוס

חלב קוקוס משקה אופנתי בריא

מי קוקוס מועילים לעור ולשיער בריאים

בגלל תכולת השומן והסוכר הנמוכה, מי הקוקוס מכונים לעתים קרובות תרופת פלא לירידה במשקל. זה נכון, אבל רק באופן חלקי. כי המשקה לא יכול להאיץ את חילוף החומרים ולא לעורר שריפת שומן. זוהי רק אלטרנטיבה בריאה למשקאות קלים עם השפעה חיובית כללית על האורגניזם.לכן אין לצפות ממנו לניסים – זה לא עובד ללא פעילות גופנית ותזונה בריאה! מי קוקוס יכולים לעשות הרבה יותר עבור העור והשיער שלך מכיוון שהם עשירים בנוגדי חמצון המקדמים התחדשות תאים מהירה.

מתכון לשייק עם מי קוקוס

מתכוני מי קוקוס מכינים שייקים

מי קוקוס משקה איזו בריא

מכינים קוקטיילים של מי קוקוס

מתכוני מי קוקוס שייק בריא

מי הקוקוס משמשים גם כמשקה וגם במטבח. בקיץ הוא הכי טעים ישירות מהמקרר. אתה יכול גם להשתמש בו להכנת משקאות מרעננים רבים כגון קוקטיילים לא אלכוהוליים וחמיצים בריאים. לדוגמה, אתה יכול לנסות את המתכון הבא בעצמך:

• 150 מ”ל מי קוקוס אורגניים

• 100 גרם פפאיה

• 100 גרם אבטיח (עיסה)

• בננה אחת

ראשית, עליכם לקלף את כל הפירות וללבות את הפפיה והאבטיח. לאחר מכן שמים את הפירות בבלנדר, יוצקים מעליהם את מי הקוקוס וטוחנים הכל היטב. אפשר להכניס את השייק למקרר למשך 10-15 דקות וליהנות ממנו כחטיף או עם ארוחת בוקר!