החלף קרם פרש

כנראה שכל אחד מאיתנו טעם קרם פרש לפחות פעם אחת. הגרסה הצרפתית של שמנת חמוצה עשירה בשומן (תכולת השומן היא לפחות 30%). מסיבה זו, הם משמשים לעתים קרובות להכנת רטבים ותבשילים חמים, ומילוי למאפים. בתחום ניתן להשיג קרם פרש בהרבה וריאציות – למשל עם עשבי תיבול או שום, וטעמו בלתי ניתן לעמוד בפריסה כממרח. בפוסט זה נראה לכם מהן האלטרנטיבות דלות הקלוריות למומחיות הצרפתית. הם טעימים לא פחות ומאפשרים לכם לחסוך כמה קלוריות. תהנה בזמן הקריאה!

קרם פרשה מכיל כ -30 אחוז שומן

חלופות בריאות של Creme Fraiche

מתכון תוצרת בית של קרם פריש

תחליף עתיר שומן בקרם פרייש

קרם פרייש עם עשבי תיבול טעים

קרם פרייש עם ממרח עשבי תיבול

Creme Fraiche מחליף חלופות טבעוניות

רטבי תוספת של קרם פרייש

רטבים מקשטים מנות בשר

תוספת שמנת חמוצה מטבח קר

Creme Fraiche עשוי קרם המומר על ידי החיידקים שבחלב בטמפרטורה שבין 20 ל -40 מעלות למשך יום או יומיים. זו גם הסיבה לטעמם הנעים, המתון והחמצמץ מעט. הקרם משמש לעתים קרובות לעידון רטבים ומנות פופולריות. הוא נחשב כמוצר שמנת חמוצה, אך בהשוואה לשמנת חמוצה רגילה, המכילה כ -17 קלוריות לכף, תכולת הקלוריות שלו גבוהה בהרבה והיא סביב 44 קלוריות בכף. אם אתם מחפשים לאכול דיאטה דלת שומן ודלת קלוריות, כדאי למצוא לה תחליף-ראו כמה רעיונות מעולים בנושא זה בהמשך! עם זאת, לא כל תחליף מתאים לכל מנה. לכן אנו ממליצים לך להתנסות כדי למצוא את שילובי הטעמים הטובים ביותר!

החליפו את הקרם פרש במיונז תוצרת בית

מתכון למיונז בריא ללא חומרים משמרים

מתכון למיונז ביתי

סלטים עם מיונז טעימים

הכינו מיונז בעצמכם

ניתן להחליף את קרם פרייה בהצלחה במיונז. הדבר נכון במיוחד למנות כגון תפוחי אדמה וסלטים לפסטה, שבהם הטעם החמצמץ של השמנת ממלא את התפקיד החשוב ביותר. מאיו היא גם חלופה טובה למנות עם בשר. לרוע המזל, הוא לא תמיד נמוך יותר בקלוריות ובריא יותר מהקרם פרש – המוצר המוגמר מהחנות מכיל לעתים קרובות צבעים וחומרים משמרים. לכן נראה לכם גם כיצד תוכלו להכין מיונז בעצמכם!

חלופות דלות קלוריות לקרם פרייצ’ה – שמנת חמוצה

שמנת חמוצה דלת קלוריות, בריאה במקום קרם פרש

תחליף קרם פרצ'ה דל שומן

קרם פרצ'ה תחליף לשמנת חמוצה

התחליף הנפוץ ביותר לשמנת עתירת שומן הוא בעצם לא מיונז, אלא שמנת חמוצה. עקביותו דומה ביותר לזו של קרם פרש וכמוהם הוא יכול להכיל עד 15% סוכר. רק טעמו קצת יותר חמצמץ ותכולת השומן מעט נמוכה יותר – בין 24 ל -28%. עם זאת, הוא יכול להתהפך בנוזלים חמים. לכן, אם רוצים להוסיף את השמנת החמוצה למרקים, מערבבים אותה מראש עם מעט עמילן תירס.

שמנת חמוצה

שמנת חמוצה כתוספת

מכינים סלטים עם שמנת חמוצה

תוספת של שמנת חמוצה של מנות קרות

בשמנת החמוצה יש אחוזי שומן נמוכים בהרבה משמנת חמוצה – בסביבות 10%. ניתן להשתמש בזה להחלפת הקרם פריש, אך רק עבור רטבים ותבשילים קרים, מכיוון שהוא נוהר בצאן בעת ​​הבישול..

גבינת שמנת

גבינת שמנת טעימה, דלת שומן

גבינת שמנת בצד אוכל רעיון בריא

אפשר גם להשתמש בגבינת שמנת במקום קרם פרש. זה קצת גרגירי ואין לו עקביות קלה של המומחיות הצרפתית, אבל יש גם סוגים מעודנים יותר כמו פילדלפיה שאפשר לבחור בהם. ואם אתה רוצה עקביות נוזלית יותר, פשוט הוסף קורטוב חלב.

קווארק

תחליף קרם פרייש לקוורק

תבשיל דל שומן בריא לקווקר

במאפים, ניתן להחליף את הקרם פרש באופן אידיאלי בכוורק כמרכיב. הקוורק דל בשומן בהרבה, אך אינו מתאים לזיקוק רטבים מכיוון שהם הופכים לקשקשים.

יוגורט דל שומן

יוגורט דל שומן תוספת סלטים חמים

מכינים רטבי יוגורט דלי שומן

רעיון נוסף הוא להשתמש ביוגורט דל שומן במקום קרם פרש. אתה יכול לתת לזה לטפטף במסנן קפה לכמה שעות – כך שתקבל אלטרנטיבה דלת קלוריות נפלאה לקרם שניתן להשתמש בו במטבח הקר. לרוע המזל, יוגורט אינו מומלץ לרטבים ומנות חמות.

Creme Fraiche – חלופות טבעוניות

חלב קוקוס מרקים מנות חמות טבעוניות

Creme Fraiche מחליף טופו טבעוני

חלב סויה טבעוני תחליף קרם פרייש

סלט טבעוני צמיגות נמוכה שמנת שיבולת שועל

תוספות חלב שקדים

ישנן גם חלופות טבעוניות לקרם פרש דלות קלוריות במיוחד. הם מתאימים גם לאנשים הסובלים מחוסר סובלנות לחלב. כמובן, מדובר בתחליפים ממוצא צמחי. אלה כוללים, למשל, טופו טחון, שמנת שיבולת שועל וסויה, וחלב קוקוס. חלב קוקוס פשוט נפלא למרקים ולמנות חמות. השמנת הצמחית לצערי חסרה את התו החמצמץ הנעים, אך ניתן להשיג את התוצאה הרצויה עם מעט מיץ לימון.

פה תוכלו למצוא מתכון לקרם פרש טבעוני!