תסרוקות קלועות צמה מהודרת פתוחה למחצה

לרוע המזל, חופשת הקיץ הסתיימה ואנחנו צריכים לחזור למשרד. אלה חדשות לא רעות – עכשיו יש לך את ההזדמנות לנסות את הרעיונות החדשים שלנו לתסרוקות קלועות חצי פתוחות לעצמך! הם קלים לחיקוי ופשוט אידיאליים לא רק לחיי המשרד היומיומיים, אלא גם לאירועים רבים אחרים כמו מסיבה, ערב חברותי עם חברים, חתונה ולמה לא גם לאוקטוברפסט! בנוסף, התסרוקות שאנו מציעים לך להלן מתאימות לאורכי שיער שונים ונראות רומנטיות ונשיות במיוחד. אנו מקווים שתאהבו את ההצעות שלנו ואנו מקווים שתיהנו לקרוא אותן!

תסרוקות קלועות חצי פתוחות – צמת מפל

תסרוקות קלועות צמות מפל פתוחים למחצה

תסרוקות קלועות צמות מפל שיער ארוך

הוראות רופפות של תסרוקת מפל מים

תסרוקות קלועות במראה רומנטי פתוח למחצה

צמת תסרוקות מפל בנות

הוראות צמת מפל מים צמות

צמת המפל היא בהחלט הקלאסיקה בין תסרוקות קלועות חצי פתוחות שכל אישה צריכה לנסות! לתסרוקת זו מספר יתרונות – היא פועלת לשיער קצר וארוך במיוחד, נראית שובבה ורומנטית במיוחד, ועם מעט תרגול ניתן לחקות אותה במהירות רבה. אם אתה שולט בטכניקת הצמה הצרפתית, צמת המפל תהיה לך הרבה יותר קלה, אבל היא לא חובה. התחל בהסרת שלוש קווצות בגודל שווה מהחלק הקדמי של שיערך. שים את הגדיל השמאלי מעל האמצע, ואז – הימני מעל האמצע. חזור על הפעולה שוב, ולאחר מכן קח מעט שיער מלמעלה כדי להוסיף לגדיל הנכון – בדיוק כמו שעשית עם צמה צרפתית. במקום לקחת שיער נוסף לגדיל השמאלי, פשוט שחררו אותו וקחו קווצה חדשה באותו גודל מלמטה, שעכשיו כדאי להמשיך לעבוד איתה. המשך לצמות על ידי הוספת שיער מלמעלה בכל פעם ותן לחוטים התחתונים להיתקע. כאשר אתה מגיע לחלק האחורי של הראש, צבט את קצה הצמה וצמה את הצד השני של הראש באותו אופן. לבסוף, תקנו את שני קצות הצמות בעזרת עניבה קטנה לשיער. לְהַשְׁלִים!

תסרוקות קלועות למחצה פתוחות – תסרוקת רצועת שיער “שקרית”

תסרוקות שיער צמות צמות

תסרוקת מרשימה צמה צרפתית שיער ארוך

צמה שיער צמה צרפתית

תסרוקת של רצועת שיער מראה אלגנטי

תסרוקת להקת שיער קלועה בצורה לא נכונה

תסרוקת להקת שיער קלוע בצורה לא נכונה

בהמשך נעשה תסרוקת רצועת שיער “לא נכונה” עם צמות, המתאימה לשיער ארוך ואורך הכתפיים. קח קווצת שיער עבה ממש מהחלק הקדמי של השיער מלמטה וצמה אותו כרגיל – אתה יכול להצמיד את השיער למעלה בעזרת סיכת בובי כדי שלא תפריע לו בזמן הצמה. לאחר מכן עליך לתקן את קצה הצמה המוגמרת לראש הראש בעזרת סיכה. חזור על תהליך זה גם בצד השני ולבסוף קשר את שתי הצמות, כביכול, והצמד אותן למקומן. עכשיו יש לך סרט ראש “מזויף” בראשך שנראה סופר חמוד. אם יש לך מעט זמן לעשות את התסרוקת, אנו מציעים לך גם גרסה מהירה יותר. כדאי לקחת סרט “קלוע” התואם את צבע השיער שלך, למקם אותו בראשך ופשוט לעטוף סביבו כמה קווצות. אז אתה מקבל תסרוקת פתוחה למחצה באותו מראה כמו הגרסה המתוארת לעיל.

תסרוקות קלועות חצי פתוחות – צמה צרפתית צמה

תסרוקות קלועות צמה צרפתית פתוחה למחצה

תסרוקות שיער באורך בינוני קלוע

תסרוקות קלועות צמות צרפתיות מודרניות קלועות בצד

צמה צרפתית בצד

תסרוקות קלועות שיער קצר מראה מודרני

הוראות חצי פתוחות ועדכניות

תסרוקות קלועות שיער קצר

זנבות צמות בצדדים שיער קצר

תסרוקות שיער באורך בינוני קלוע

תסרוקות קלועות שיער ארוך

תסרוקת מפל שיער קלוע

תסרוקות רומנטיות צמה צמה

תסרוקות קלועות הוראות רעיונות מודרניים

ניתן ליצור תסרוקות קלועות חצי פתוחות מעניינות בעזרת צמה צרפתית. לדוגמה, אם המפץ ממשיך ליפול בעיניך, תוכל לצמות אותן בצרפתית ולאבטח את קצה הצמה בעזרת סיכת בובי – תסרוקת זו מהירה ומעשית, וגם נראית יפה. אתה יכול ליצור תסרוקת צמה פתוחה למחצה מאוד רומנטית על ידי שילוב של טכניקת חבל וצמה צרפתית. סרק את השיער היטב וצור חלק מרכזי. לאחר מכן, מהקטע הקדמי של השיער, קח שתי קווצות קטנות יחסית ופשוט הניח את השני על הראשון. לאחר מכן, עליך לחזור על תהליך זה, אך להוסיף מעט שיער לשני הגדילים בכל פעם – בדיוק כמו שעשית עם צמה צרפתית. כאשר כבר הגעת לחלק האחורי של הראש, פשוט סובב בחוטים מבלי להוסיף שיער ואבטח את הקצה בעזרת גומי שיער קטן. עשו את אותו הדבר גם בצד השני של הראש. לאחר מכן, עליך לקחת צמה אחת ולעשות חור באצבעותיך, למשוך בעדינות את החוט השני. הצמד את “החיבור” הזה כך שסיכות הבובי יישארו בלתי נראות, והסר את קשרי השיער שהחזיקו את קצות הצמות במקומן. ונגמר!