שיער רופף מודרני ורוד

אחת התסרוקות האהובות עלינו, בוב האמון, קיימת בהרבה וריאציות – הבוב הקצוץ הוא גרסה אופנתית חדשה. אורכי שיער שונים משולבים למראה מגניב וקל לעיצוב. אנו נספר לך כיצד להשיג בוב קטוע ועל מי הוא נראה הכי טוב!

בוב קצוץ הוא דרך מהודרת לומר: שיער באורך בינוני, זה לא משנה. זה תספורת עם התנהגות נינוחה. שלא כמו בובס אחרים, השיער לא נחתך באורך אחד, אלא בשכבות. הדבר הגדול בבוב האופנתי האופנתי: גזרת השכבות הזו היא סקסית, לא מסובכת וקל לטפל בה. זה גזרה מושלמת לנשים עם שיער עבה מאוד. השכבות מוסיפות מבנה וצורה מבלי שהשיער יאבד מנפחו.

זו הסיבה שבוב הקלקל כל כך קל לעיצוב

לקבל חיתוך בוב עלוב

מראה השכבות הקז’ואל מושלם לכל יום ויכול להיות מעוצב במהירות לכל אירוע. מה שמייחד את בוב צ’ופי הוא הטוויסט החצוף והרענן שנוסף לאורכיו השונים. הם נותנים לתספורת קלילות ותנועה, מה שהופך אותו לקל במיוחד בעיצוב.

איך לעצב את התספורת האופנתית

תסרוקות אופנתיות של בוב צ'ופ

סטיילינג הוא משחק ילדים: לפני ייבוש המריחה יש למרוח הגנה על חום ומנת קצף בגודל אגוזי לוז להחזקה נוספת. הדבר הגדול הוא שניתן להפוך את הבוב הקצוץ לגלי עם מצורף מפזר או להחליק אותו על ידי ייבושו בעזרת מברשת עגולה. הגרסה הגלית היא פריצת סטיילינג מהירה כאשר אתה ממהר. השתמש בשעווה לעיצוב כדי להדגיש קווצות בודדות.

אתה יכול גם לבקש גרסה עלובה של תספורות קצרות כמו הפיקסית. הבוב או האונה הארוכה יכולים להפוך גם לאונה קצוצה. עם וריאציות “קטנות” אלה של סגנונות קלאסיים, פרצופים צרים נראים יותר אקספרסיביים ופנים עגולות מוגדרות יותר.

תסרוקות בוב קטנות ומודרניות לחיי היומיום

חום חם עם הדגשות בלונדיניות זהובות לפנים עגולות:

תסרוקות נשים קצרות

קווים ישרים חזקים עם הדגשות זהב המדגישות תנועה אנכית הופכות אותו למועדף על נשים בעלות פנים עגולות, סגלגלות או בצורת לב. בנוסף, הגב מתקצר כדי להגזים בעומק מלפנים לאחור, והטיפים במרקם כבד לצורות חדות להשלמת מראה אופנתי במיוחד.!

בוב מרובד מרובד עם נקודות עיקריות בלונדיניות ואפרות לשיער עבה:

חיתוך קו בוב מרוסק

לבוב הזוויתי הנהדר הזה יש הרבה מתכונות אופנת השיער האחרונות שיוצרות תדמית סופר אופנתית! כי הגלים אקראיים ועצבניים, עם טיפים בעלי מרקם כבד לגימור מרופט. הצבע הוא בלונדיני כהה עם הדגשת זהב בינוני. אבל יש גם כמה הדגשות בלונדיניות אפר ליד הטיפים המנתקים מראה “יפה”!

בוב בצבע נחושת מדהים לחיי היומיום:

בוב קצוץ באורך בינוני

זהו עוד בוב חד צדדי קל עם מרקם ותנועה פנטסטיים. זה כרוך בחיתוך השיער בשכבות ארוכות שמסתיימות בחוזקה בקצות כדי ליצור מראה קוצני יפה לאורך הקצה התחתון. בנוסף, הפוני הישר הולך טוב עם צורות פנים עגולות, סגלגלות, בצורת לב וארוכות ויש רק גל קל פה ושם!

מרקם עלוב ודגשים בלונדינים בצבע בז ‘על בוב קו A:

תסרוקות נשים מודרניות

אם השיער שלך לא עבה מספיק לבוב מוערם, נסה את בוב הקו המקסים הזה! הוא תסרוקת נהדרת בו זמנית. הוא מעניק לשיער דק ובינוני מראה של עובי ומרקם נוספים. בנוסף, הגוונים היפה-בלונדיניים היפים מציגים מראה עכשווי. וההדגשה האנכית יוצרת הרבה מרקם על פני עצות חתוכות.

גלים כחולים בוהקים פנימה ירוק ים או כחול על בוב בינוני:

לצבוע את שיערך בכחול

זוהי תסרוקת אופנתית המערבבת גלי שטוחים מתנדנדים עם טיפים חלקים ובמרקם חד לאווירה מודרנית ומסוגננת! יש גוון אקווה מתוק מתחת לשכבות העליונות במרקם שיוצר אפקט תלת -ממדי כדי לגרום לשיער להיראות סמיך יותר. והצבע הכחול המנצנץ ברכות, כמו גם הטיפים הקוצניים, הופכים את הבוב הקצוץ הזה לאופציה של תסרוקת קיץ נהדרת.!

סגנון בוב קטוע

שיער כחול מודרני

שיער בלונדיני אפר עלוב

כחול ים כחול

בוב מסודר עם פוני

שיער חלק ומטומטם

בוב מסודר

לוק אופנתי בוב

בוב עלוב עם פוני שיער חום

חום זהוב גלי גלי

תתבל את הבוב הגרוע שלך עם הדגשים

שיער דק

אוליביה ויילד חתך את הבוב הקצוץ

בוב חתוך קטוע

שיער רופף מודרני ורוד

שיער עבה בוב

חותכים בעצמכם את הבוב הקצוץ

תלתלי בוב קמצנים

תסרוקת בוב קוצנית מודרנית

תסרוקות נשים קצרות שיער מתולתל

תסרוקת קצרה גלים רומנטיים

בוב קצוץ קצר

בוב מסודר עם פוני