תסרוקות קצרות נשים 2017

שיער קצר נראה טוב רק על גברים? בפוסט זה אנו מנסים לשכנע אותך ההיפך הגמור! כי התסרוקות הקצרות לנשים הן לא רק פרקטיות, אלא גם מודרניות במיוחד ונראות נשיות, שובבות וסקסיות! כאן תוכלו למצוא הכל אודות תסרוקות נשים קצרות 2017 ולגלות אילו תספורות יהיו גם אופנתיות מאוד בשנה הבאה. אנו מקווים שתמצא את התסרוקת הקצרה המושלמת עבורך בין ההצעות שלנו ואנו מקווים שתהנה לקרוא אותה!

תסרוקות נשים קצרות 2017: מה הטרנד היום?

תסרוקות קצרות נשים 2017 רעיונות מודרניים

תסרוקות קצרות נשים 2017 טרנדים עדכניים

תסרוקות קצרות נשים 2017 גארקון גזור ישר

תסרוקות קצרות נשים 2017 א -סימטריות מודרניות

תסרוקות קצרות נשים 2017 רעיונות והשראות

למרות האמונה הרווחת שתסרוקות קצרות נראות גבריות יותר, זה בכלל לא המקרה – פשוט הסתכל על התמונות שלנו כדי לראות בעצמך! השיער הקצר הוא לא רק קל לטיפול, אלא גם מציע מגוון עצום של מראה ואופציות עיצוב שונות. יש מספר מדהים של תסרוקות קצרות שתוכל לנסות בעצמך – החל מתסרוקת בוב נצחית וגזרת הפיקסיה המודרנית ועד גזרת דף קצרה, שיער עליון בשכבות או חיתוך חצוף. בנוסף, התסרוקות הקצרות מדגישות את הפנים ויוציאו את היופי שלך בצורה טובה במיוחד. אבל אולי אתה כבר תוהה אם תספורת קצרה תתאים לך בכלל. מכיוון שהתסרוקות הקצרות תלויות כמובן גם בצורת הפנים, ואם עשית בחירה לא נכונה, כדאי לחכות עד שהשיער שלך יגדל מחדש. אבל אל תדאג מזה! כי יש דרך קלה מאוד לדעת אם שווה את הרעמה הארוכה שלך להיפרד ממנה. שיטה זו פותחה על ידי ג’ון פרידה וכל מה שאתה צריך זה עיפרון וסרגל ארוך. החזק את העיפרון אופקית נגד הסנטר שלך והנח את הסרגל אנכית מתחת לתנוך האוזן כך שתיווצר זווית של 90 °. עכשיו אתה צריך לבדוק איזה מספר קצה העט מראה – אם הוא יותר מ -5.5 ס”מ, עדיף להימנע מהתסרוקת הקצרה. להלן תוכל לגלות מהן 5 התספורות הקצרות שכולן זעם בשנת 2017/2018. תנו לעצמכם השראה!

תסרוקות קצרות נשים 2017: תסרוקת בוב

תסרוקות קצרות נשים 2017 בוב טיילור סוויפט

תסרוקות קצרות נשים 2017 תסרוקת בוב נטלי פורטמן

תסרוקות קצרות נשים 2017 בוב נינה דוברב

תסרוקות קצרות נשים 2017 PRAISE אמה סטון

הבוב הוא קלאסי בקרב תסרוקות קצרות לנשים. תסרוקת זו נראית אלגנטית ונשית להפליא, והחלק הטוב ביותר הוא שזה באמת מתאים לכל אישה! הסיבה היא שלתספורת בוב יש וריאציות רבות שיתאימו לכל מרקם שיער וצורת פנים. הבוב הקלאסי הוא בערך באורך סנטר עם פוני קצר יחסית, אבל כיום הוא נלבש מקצר עד לאורך הכתפיים-הגרסה השנייה, שהיא להיט כולל כיום, נקראת גם בוב הארוך (LOB). בהתאם להעדפותיך, תוכל לבחור פוני ישר וזוויתי כאחד.

תסרוקות קצרות מודרניות נשים 2017: גראקון גזור

תסרוקות קצרות נשים 2017 גראקון גזור

תסרוקות קצרות נשים 2017 גזרה טבעית במראה טבעי

תסרוקות קצרות נשים 2017 גארקון גזרה א -סימטרית מודרנית

מה שנקרא “גזרת גרקון”, ממש כמו תסרוקת בוב, מתוארך משנות העשרים. הוא נראה טוב במיוחד על כל הנשים בעלות מבנה שיער דק – השיער מעוצב מהחלק האחורי של הראש קדימה, מה שגורם לו להיראות נפח יותר. תספורת מסוג זה נראית רעננה ומסוגננת בו זמנית – התמונות למעלה מהוות דוגמא מצוינת לכך!

לְעַרְעֵר

תסרוקות קצרות נשים 2017 מיילי סייריס החתוכה

תסרוקות קצרות נשים 2017 מוגזמות מופקרות

תסרוקות קצרות נשים 2017 תחתון

תסרוקות קצרות נשים 2017 נשיות עדינות

תסרוקות קצרות לנשים 2017 אקסטרווגנטיות

התחתון הוא אחד מאותם תסרוקות קצרות וחצופות שכולן זעם ב 2017/2018. הוא פשוט אידיאלי לנשים בעלות ביטחון עצמי ומוציא תווי פנים בצורה יפה במיוחד. החיתוך המושלם לנשים מרכיבות משקפיים, נשים עם פנים עגולות ושיער עבה יותר. התספורת הזו נראית קצת מוגזמת – במיוחד בשילוב עם צבעים יוצאי דופן, כך שהיא לא מתאימה לכולם מבחינה מקצועית.

גזרת פיקסי

תסרוקות קצרות נשים 2017 אן האת'וויי

תסרוקות קצרות נשים 2017 Pixie Cut קייטי פרי

תסרוקות קצרות נשים 2017 Pixie Cut אמה ווטסון

גזרת הפיקסיות, שקיבלה את שמה מיצור מיתולוגי (שדון), נראית סופר נשית ומתאימה לכל אישה! השיער העליון נחתך לעתים קרובות למשולש ונלבש יותר, בעוד שהשיער בצדדים ובצוואר מעוצב קצר מאוד. לאחרונה התסרוקת הפכה לפופולרית במיוחד בקרב הכוכבות.

חתך באז

תסרוקות קצרות נשים 2017 באז קאט קארה דלוויגן

תסרוקות קצרות נשים 2017 באז קאט

עם תספורת רדיקלית זו, השיער נלבש קצר כמו פצע, אבל זה מדגיש את הפנים בצורה יפה. גזרת הבאזז מתאימה רק לנשים עם תווי פנים רכים ונשיים – אחרת לא תקבל את האפקט הרצוי!