איך להכין בלון אוויר חם

האם אתה חובב פרויקטים יצירתיים של DIY ותוהה מה אתה יכול להעלות הלאה? בפוסט זה יש לנו הצעה נפלאה עבורך – נראה לך כיצד תוכל להכין בלון אוויר חם בעצמך! הכנת בלוני אוויר חם קטנים היא רעיון מרתק לקטנים ומבוגרים: אתה יכול לשמח אותם במיוחד עם ילדיך, אך הבלונים מתאימים לקישוטים מסוגננים בהזדמנויות שונות ויכולים להיות גם מתנה נפלאה. להלן אנו מציגים בפניכם רעיונות DIY שונים שבהחלט תהנו מהעתקה. בחר את ההצעה שאתה הכי אוהב והתחל להתעסק! אנו מאחלים לך הצלחה רבה בכך!

הכנת בלוני אוויר חם נעשתה סופר קלה

בלוני אוויר חם יוצרים רעיון קישוט נפלא

רעיונות והשראה של בלון אוויר חם

הכנת בלוני אוויר חם היא סופר קלה

הכינו בלון אוויר חם כקישוט DIY מקורי

בלון אוויר חם יוצר לב לב הליום

הכנת בלוני אוויר חם היא למעשה הרבה יותר קלה ממה שאתה יכול לדמיין, וזה אפשרי גם עם מעט חומרים מפתיעים! הרעיונות שלנו מאוד קלים לשכפול, מה שהופך אותם למושלמים גם למתחילים. בלוני האוויר החמים תוצרת בית הם רעיון מצוין לימי הקיץ הארוכים, בהם הילדים מבלים הרבה בחוץ ותמיד מחפשים משחקים חדשים ומרגשים. עם המטוס הקטן תעניקו להם הפתעה מרתקת המבטיחה שעות של הנאה באוויר הצח! הקטנטנים יכולים גם לעזור לכם בעבודות יד, כי זה ממש סופר קל – הרעיון הראשון שלנו הוא הוכחה לכך. כל מה שאתה צריך הוא בלון עם הליום וסלסלת נייר או כוס פלסטיק, שאתה פשוט צריך לקשור לבלון. כמו כן, אל תשכח את המיתר הארוך כדי שהבלון לא יעוף מיד. לְהַשְׁלִים!

הכינו בלון אוויר חם כקישוט מקורי או למסיבת יום הולדת לילדים

אהיל פחמן לכדור פורח רעיון מצוין

פח תיכון בכדור פורח מעצב חדר ילדים

הכינו בלון אוויר חם למסיבת יום הולדת לילדים

הפוך בלון אוויר חם מקישוט תלת מימד מנייר

בלוני אוויר חם יוצרים קישוטי שולחן עציצים נהדרים

הפוך בלוני אוויר חם מקישוט נייר DIY

תחרה לקישוט גינה בכדור פורח

יוצרים בלון אוויר חם ומקשטים אותו בצורה מקורית

הכינו בלון אוויר חם כקישוט לחדר ילדים

הכנת בלוני אוויר חם גורמים לילדים אושר

מתעסק בכדור פורח בעת טיסה

הפוך בלוני אוויר חם מנייר טישו

בלוני אוויר חם יוצרים רעיונות DIY יצירתיים

אבל אתה יכול באותה מידה להכין בלון אוויר חם אמיתי שעולה עם אוויר חם. לשם כך תזדקק לשקית זבל גדולה ומייבש שיער (במקום להבה אמיתית), כוס פלסטיק וקלטת דבק. גזרו רצועה ברוחב כ- 5 ס”מ מכוס הפלסטיק, ואל תדביקו אותה חזק מדי לפתח שקית האשפה בעזרת סרט דבק – זה ייתן לכם פתח למילוי. קושר את הבלון על חוט ארוך ונפח קצת אוויר חם לתוך שקית האשפה עם מייבש שיער. בלון האוויר החם הביתי שלך יעלה, וברגע שהאוויר החם יתקרר, הוא יצוף מטה מעצמו. ניתן לחתוך גם את האלמנטים הבודדים של הבלון מנייר טישו – במקרה זה התוצאה תיראה אפילו טוב יותר! ניתן להשתמש בטבעת נייר מוצקה גם לפתיחת המילוי.

הפוך בלון אוויר חם מעיסת נייר

הפוך בלון אוויר חם מעיסת נייר

הכינו בלון אוויר חם מקישוטי גן של נייר מאפה

יוצרים בלון אוויר חם ומקשטים אותו בעיסת נייר

בלוני האוויר החמים תוצרת עצמית הם רעיון מרתק למסיבת יום הולדת לילדים ויכולים להיעשות גם כקישוט נפלא וסופר מקורי למסיבת הגן הבאה שלכם! כאן נראה לך כיצד תוכל להעלות זאת מתוך עיסת נייר. למטרה זו, עליכם פשוט לנפח בלון בגודל הרצוי ולצפות אותו בעזרת הדבקת טפטים. לאחר מכן הדביקו את הבלון בנייר טישו קרוע או עיתון ישן ומרחו שכבה נוספת של הדבקת טפטים. חזור על הפעולה עד להדבקת כ- 3-4 שכבות של שאריות נייר ותן לדבק להתייבש לגמרי – באופן אידיאלי למשך 24 שעות. לאחר מכן הכנס מחט לבלון וכשהוא מתפרץ הסר אותה בזהירות. אתה יכול גם להשתמש בנייר בנייה לייצור סל מלבני לבלון האוויר החם, אותו תוכל לחבר אליו בקלות עם ארבעה חוטים. ניתן לצבוע ולבלוט את בלוני מעיסת הנייר בכל דרך, כך שהם באמת ייחודיים – פרט לגינה, הם יכולים להיות גם קישוט בולט ומקורי מאוד לביתך.!

הכנת בלוני אוויר חם – במיוחד רעיונות למתנות יצירתיות

מתנת כסף לחתונה בכדור פורח בכדור פורח

בלון אוויר חם להכין מתנה ללידה

כרטיס יום הולדת נייר בלון אוויר חם

איך להכין בלון אוויר חם

קצה פרח אהיל טינק בלון חם

צור בלון אוויר חם

הפוך כרטיס צץ בכדור פורח

עציץ מתנה לכדור פורח בכדור פורח

בלוני האוויר החמים תוצרת בית הם גם רעיון מתנה נפלא ויכולים לשמש גם כאריזת מתנה יצירתית – למשל למתנות כסף! אתה יכול פשוט לשים את השטרות בסל הבלון – מובטח שהמקבל יופתע לטובה במיוחד מהיצירתיות שלך!