חרוט בית ספר טינקר

חרוט בית הספר, מלא בממתקים ומתנות קטנות, הוא מסורת כאשר כל ילד מתחיל את בית הספר. אבל זה גם רעיון טוב ליום הלימודים האחרון ותחילת החגים – הילד שלך בהחלט ישמח! כמובן שאתה יכול פשוט לקנות את התיק ולחסוך קצת זמן, אך במאמר זה נראה לך כיצד תוכל להכין תיק בית ספר פנטסטי בעצמך. זה מותאם לחלוטין להעדפותיו האישיות של ילדכם, ובכל מקרה תהיו מאוד גאים בתוצאה המוגמרת! אנו מקווים שאהבתם את הרעיונות שלנו ומקווים שתהנו להכין דברים! עקוב אחר ההנחיות שלנו והפוך את יום הלימודים הראשון לילד לבלתי נשכח!

קונוסים של בית הספר טינקר – חוגגים את היום הראשון ללימודים

נייר טישו מקרטון

חרוט בית הספר למלאכת יד יום הלימודים הראשון

נושא בית החרוטי של חרוט האוקיינוס

קל להכין קונוסים מבד מבד

להכין חרוטי בית ספר מהנה גם להורים – נסה את רעיונות ה- DIY שלנו כדי לראות בעצמך! בנוסף לממתקים, התיק יכול לשמש גם לאריזת מתנות קטנות שונות שיהיו שימושיות בחיי בית הספר היומיומיים של הילד, באופן טבעי תוך התחשבות בטעמם. והכנת חרוט בית ספר היא למעשה סופר קלה ואינה דורשת הרבה זמן – פשוט אידיאלי אם אתה לא חובב גדול של פרויקטי המלאכה. להלן אנו מציעים לך כמה הוראות שתוכל לבצע אותן לבד, כמו גם עם ילדך. בחר את הרעיון שאתה הכי אוהב!

הפוך חרוטי בית ספר מקרטון

קל להכין קונוסים מבית הספר מקרטון

חרוטי בית ספר יוצרים רעיונות מעוררי השראה

לצורך ההצעה הראשונה שלנו תזדקק לחומרים הבאים, הנמצאים בכל חנות יצירה: נייר סקראפ / כרטיס בכל צבע, נייר טישו, קלטת, אקדח דבק חם ומספריים. ראשית, עליך לעצב את הקרטון לחרוט – ככל שהקצוות חופפים יותר כך הקוטר יהיה קטן יותר. הדביקו את קצות הנייר יחד עם אקדח הדבק החם וחתכו בזהירות את הקצה הבולטת בראש בגלל פינות הקרטון. לאחר מכן, עליך למרוח מעט דבק חם בקצה הפנימי העליון של הקופסה – תוכל להשתמש בזה כדי להצמיד את נייר המרקם המשמש לאיטום תיק בית הספר. עכשיו מלאו אותם במתנות וממתקים. כאשר אתה בטוח שהדבק התייבש היטב, קשור את נייר המרקם בקשת. ונגמר!

הפוך חרוטי בית ספר מבד

בד מתקפל חרוט בית ספר טינקר

חרוטי בית ספר יוצרים רעיונות גדולים מבד

הפוך חרוטי בית ספר מבד

הוראות טינקר לחרוט בית ספר עבור בד שקוף

כיצד להכין חרוטי בית ספר מבד

הכינו חרוטי בית ספר משני סוגי בד

כיצד להכין קונוסים מבית הספר הוראות בד

יוצרים תיק בית ספר, הופכים בד

ניתן להכין חרוטי בית ספר גם מבד, וזה בעצם הרעיון השני שלנו. לשם כך אתה צריך פיסת בד מרובעת או לבד עם מוטיבים נהדרים (אתה קובע את הגודל כרצונך; אנו ממליצים על כ -45 ס”מ). עם זאת, אתה צריך לצפות שלהכין תיק בית ספר מבד קצת יותר קשה בהשוואה לרעיון הראשון. מקפלים את הבד באלכסון לשניים ליצירת משולש ואבטחו בעזרת סיכות כדי שהבד לא יחליק בזמן העבודה. כדי לקבל צורת חרוט, כעת עליך לחתוך אחת משתי הפינות המחודדות – עדיף לסמן את הנקודה בעיפרון כך שהחתך יהיה ישר ככל האפשר. מגהצים את הבד כך שלא יהיו קמטים מכוערים אחר כך. כדי לסגור את תיק בית הספר, אתה צריך בד שני, עדיף דקורטיבי. הרים אותו וחתך חתיכה בעזרת פיסת הבד הראשונה כתבנית. השאירו מעט מהבד השני בולט משני הצדדים. אם הוא דק יותר, אתה יכול להכפיל אותו ואפילו לשלש אותו. במקרה זה, עליך לתקן את השכבות יחד כדי שלא יחליקו – עדיף להשתמש במכונת התפירה למטרה זו (שתי תפרים מספיקות לחלוטין). בנוסף, התפרים היו יוצרים שביל דרכו ניתן להשחיל לולאה ולסגור את השקית. עכשיו אתה צריך לעצב את החרוט. הפוך את הבד הראשון, הצד האחורי כלפי מעלה, והצמד את הבד הדק לאורך הדרך. תופרים את שני חלקי הבד יחד ומקפלים את הבד לשניים ליצירת משולש כשהצד הלא נכון של הבד פונה כלפי מעלה. תקן את שני הקצוות – שוב בעזרת סיכות – ותפור אותם יחד. כעת עליך פשוט להפוך את חרוט בית הספר המוגמר. לְהַשְׁלִים!