כוסות מאפינס אהיל גדולות

ה תְאוּרָה הוא חלק חשוב בעיצוב הפנים. לא רק שיש לו פונקציות מעשיות – ניתן להשתמש בו לקביעת מבטאים מעניינים. כי תאורת הלד העקיפה נראית שונה מאוד מנברשת קריסטל וינטאג ‘, לא? האהילים היו מודרניים במיוחד לאחרונה, אז בפוסט הזה נראה לכם איך להכין אהיל! אם אתה נהנה לעשות פרויקטי DIY יצירתיים בזמנך הפנוי, זה הרעיון בשבילך! את רוב ההצעות שלנו ניתן להעתיק בקלות בעזרת כמה חומרים. שאבו מזה השראה!

יצירת אהיל: רעיונות מקורי של DIY לחיקוי

תחרה מפחית אהיל מראה נפלא

האהיל המקורי יכול למשוך את תשומת הלב של כולם ולהפוך את האווירה בחדר ליותר אינדיבידואלית ומסוגננת. אתה לא מאמין? רק תסתכל על התמונות שלנו כדי לראות בעצמך! האהילים בדרך כלל מעממים את האור, כך שהם פשוט מושלמים לחדרים שבהם אינך זקוק לתאורה חזקה – למשל חדר השינה, הסלון וכו ‘. ניתן גם להשתמש בחומרים שתוכל למצוא בבית כדי להפוך את האהיל שלך. . רק תסתכל על הרעיונות שלנו ותחשוב מה מסתתר בבית שלך ללא שימוש. אתה יכול אפילו להכין אורות תלויים מכוסות חד פעמיות בחיק הטבע, או אהיל מתוך סיכות כביסה מעץ לחדר האמבטיה. תן לדמיון שלך להשתולל!

הפוך אהיל מנייר

נייר קיפול אוריגמי

מהי הדרך הקלה ביותר להכין אהיל? השתמש בנייר! עם מעט סבלנות תוכלו להכין אהילים פנטסטיים מקרטון או לקפל אוריגמי. רעיון נוסף הוא להשתמש בפנס נייר עגול שנרכש מראש. כסו את זה לחלוטין בכוסות מאפינס בעזרת מעט דבק חם. התוצאה תיראה ממש מעולה! אם אתה מיומן מבחינה טכנית, אתה יכול אפילו להשתמש בטיח פריז ולהשתמש בבקבוק פלסטיק מתאים לשפוך את האהיל &# 128578; אפשרויות התלייה כמעט בלתי מוגבלות – באיקאה, למשל, תוכלו למצוא רעיונות יצירתיים מאוד. הכבל יכול להיות גם בצבע בהיר.

רעיונות יצירה עם צנצנות מייסון

כוסות נברשת מראה מקורי

ניתן גם להתעסק בחוטים עם מנורות תלייה מקוריות. בעזרת צבת תוכלו לכופף את חוט המלאכה לצורות רבות ושונות וליצור עיצובים מקוריים מאוד! כפי שכבר צוין, ניתן להפוך חומרים רבים בצורה מושלמת לאורות יעילים. אתה יכול להשתמש הן במנורות ליבון והן באורות סולאריים שתוכל ללעוס מחנות החומרה. לעיצוב הצנצנת מחדש, העבר תחילה את קוטר מחזיק המנורה לחלק הפנימי של מכסה המתכת. אז אתה צריך להשתמש בפטיש ומסמרים כדי לקדוח חור. לאחר מכן הכנס את הנורה דרך הפתח במכסה והברג אותה לתוך השקע בצד השני של המכסה. לבסוף, פשוט סגור את צנצנת הבנייה וסיימת!

אהילים טינקר – רעיונות יצירתיים יותר

רעיונות לעדכוני אהיל בקבוקי קריסטל

האם אתה חולם על נברשת קריסטל? ואז תוכל לעשות זאת בעצמך. כל מה שאתה צריך הוא בקבוק קריסטל בגודל הנכון שבו אתה יכול לשים את הנורה. ולמי שיודע לסרוג או לסרוג – השתמש בכישורים שלך כדי ליצור אהיל נהדר בעצמך! גם האהילים עשויים תחרה נראים מאוד רומנטיים – אם יש לך מפיות דקורטיביות קטנות שאינך משתמש בהן למטרות אחרות, תוכל להשתמש בהן כדי לתבל את האהיל. עוד רעיון מצוין הוא לעבוד עם עיסת נייר. כל מה שאתה צריך הוא בלון (לאהיל חצי עיגול), מברשת, עיתון ודבק טבעי העשוי מקמח ומים. למד כיצד לעבוד עם עיסת נייר כאן!

לעשות שימוש חוזר בדברים ישנים

הפוך אהילים כובע ישן

אתה יכול גם להפוך כמה דברים ישנים שאינם ניתנים לריכוז לאהיל. האם אתה יודע, למשל, שאתה יכול להכין אהיל מקלטות מוזיקה ישנות? בקבוקי פלסטיק ריקים מתאימים לא פחות למטרה זו – אפשר לחתוך את התחתונים ולהשתמש בהם כדי לתבל את האהיל. לרעיונות מעוררי השראה נוספים, עיינו בתמונות שלנו!

קצה מנורת שולחן אהיל

יצירה בעזרת עיסת נייר

צינור פלסטיק מקורי מנורת שולחן

אהיל תחרה במראה וינטאג '

שקע מנורה מכסה צנצנת מייסון

הפוך אהיל מעיתון

אהיל מפת העולם של אוריגמי

רעיונות למלאכת סיכות עץ

בלון חבל טינק מנורה תלוי

הוראות עבודת יד תמונות מנורה תלויה

חבל פחקי אהיל עוטף בקבוק

הכינו אהיל מחבל, רעיון מקורי

כבל מנורת שולחן עוטף אהיל

אהיל רעיונות לעדכוני בנייה מבקבוקים

הפוך אהילים מפלסטיק שקוף

אהיל טלאים עשוי נייר

רעיונות יצירה מקוריים עם עיסת נייר

אהיל קרטון ייחודי

רעיונות יצירה עם נייר

הפוך אהילים מקסטות מוזיקה

הפוך צנצנת מייסון לאהיל

אהיל קרטון מקורי אוריגמי

אהיל מנורת שולחן סרוגה

צנצנת בנייה מחוט אהיל

רעיונות מלאכה נהדרים משקפי אהיל מעץ סחף

אהיל מנורת שולחן טינקר מצלחות חד פעמיות

כובעי אהיל נראה מדהים

הכינו נברשות בעצמכם מכוסות חד פעמיות

יצירה עם אהיל קלטות מוזיקה