פקקי דלתות תופרים גלילי עם ידית

האם תרצה לאוורר את הדירה, אך הדלת נטרקת במלוא העוצמה? תשכח מהבעיה הזו על ידי תפירת סף דלת! מפתן הדלת היא דבר שימושי שניתן להשתמש בו כדי לאבטח את הדלתות הפתוחות כך שלא ייסגרו מעצמן. פקקי דלתות בד קלים במיוחד לתפור את עצמך ואף יכולים למלא פונקציות דקורטיביות – אנו מציעים לך כמה רעיונות כאלה במאמר זה! ניתן אפילו להכין מפתחי עשה זאת בעצמך מפריטים מבד ישן, והם יכולים להיראות ממש יפים בכך – בדוק את התמונות שלנו כדי לראות בעצמך! אנו מקווים שתנסה אחת מההצעות שלנו ואנו מקווים שתיהנה ממלאכת היד שלך!

תפירה בדלת היא קלה מאוד!

פקקי דלתות תופרים בד פרחוני גלילי

פקקי דלתות תופרים גלילי עם ידית

מפתח הדלת לתפור עוגן בד מלבני

תפירת דלתות מבד היא משימה קלה אפילו למתחילים ותהנה מאוד עבורך! ראשית, אנו מציעים לך לתפור משטח דלת גלילי מבד פרחוני (או עם דוגמאות אחרות לבחירתך). אינך זקוק לדפוסים מיוחדים למטרה זו – ניתן אפילו לצייר את האלמנטים הדרושים ביד על הבד עצמו. והם באמת רק שלושה: פיסת בד מלבנית ושני עיגולים בגודל זהה עם אותו היקף כמו אורך המלבן. תפירת האלמנטים הבודדים היא דבר מסובך – ניתן לעשות זאת ביד או מהר יותר – באמצעות מכונת התפירה.

תפסי דלת תפירה מצעצוע קטיפה ישן

לתפור צעצוע קטיפה של מפתן הדלת

לתפור צעצוע קטיפה של מפתן הדלת

גם להכין בעצמכם פקקים לדלת מהירה וקלה יותר – על ידי שימוש בצעצוע קטיפה ישן וכבר חסר תועלת. סוגים אלה של צעצועים בדרך כלל ממולאים בצמר גפן, אך לרוע המזל הוא קל מדי – סף הדלת צריך להיות מעט כבד יותר כדי לבצע את עבודתו. לשם כך, פתח את החלק התחתון של צעצוע הקטיפה, הסר חלק מהצמר גפן והנח במקומם חלוקי נחל קטנים או שעועית אפייה העשויים מקרמיקה. לבסוף, סגור את החיה הממולאת שוב וסיימת!

תפסי דלת תפירה בצורת קובייה

מפתחי הדלת תופרים חומרי קוביות

תפירת מפתח הדלת ליצירת ידיות קוביות

משטח הדלת תופרים קוביות

משטח הדלת תופר קוביות בצורה מקורית

משטח הדלת תופר קוביות בצורה אטרקטיבית

משטח הדלת תופר קוביות דקורטיביות

ניתן להכין גם דלת דלת קומפקטית בצורת קובייה מחלקי בד חסרי תועלת, אותם תוכלו לקשט כרצונכם. תזדקק ל: 6 פיסות בד מרובעות בגודל שווה באורך של 15 ס”מ, חתיכה מלבנית באורך 17-18 ס”מ ורוחבה כ -7.5 ס”מ, שקית אורז או עדשים, מה שיעניק לדלת הדלת את המשקל הדרוש, ולחצנים , תחרה וכמה בד מעוצב לקישוט (לא חובה). ראשית, עליך ליצור ידית מחתיכת הבד המלבנית. לשם כך, קפלו ותפרו אותו לאורך – קישטו במעט תחרה או בד מעוצב כרצונכם (ניתן לקשט את הריבועים לדפנות הקוביה כרצונכם). כעת תפרו את ארבעת צדי הקוביה יחד עם החלק החיצוני של הבד כלפי פנים ותפרו את הידית המוגמרת על הריבוע החמישי. כדי להקל על העבודה, יש לתקן את האלמנטים בעזרת סיכות – כך שלא תחליק בזמן התפירה. לבסוף, תופרים את הריבוע הפוך עם הידית וחוזרים על אותו הדבר עם התחתית, אך תחילה ממלאים את משטח הדלת במעט כותנה ומוסיפים את המשקל. כבר סיימתי!

לתפור את מפתן הדלת: ינשוף חמוד

סטנסיל ינשוף לתפירת מפתן הדלת

ינשוף תפר ביד מה שלומך

הוראות ינשוף לתפירת מפתן הדלת

תפירת מפתח הדלת ליצירת כנפי ינשוף

תפירת מילוי ינשוף בפתח הדלת

ינזר לתפור ינשוף ורוד חמוד

ינשוף לתפירת ינשוף הדלת הוראות מצחיקות

משטח הדלת תופר ינשוף מצחיק

גם דלת ינשוף חמודה מאוד קלה לעצמכם בעזרת מכונת התפירה. לשם כך, תחילה עליך לגזור תבניות לאלמנטים הבודדים מנייר או מקרטון – בעזרתם תוכל להעביר את הצורות הרצויות על הבד (ניתן לראות כיצד התבנית צריכה להיראות בתמונות למעלה). ללא שבלונה, קשה להתאים את מרכיבי הינשוף. כשתסיים עם השבלונות, גזור את הבד בהתאם. לאחר מכן תכננו את עיני הינשוף והמקור והדביקו או תפרו אותן על הבד. הצמדו את החלק האחורי, הקדמי והתחתון של הדמות יחד עם סיכות – החלק הפנימי של הבד צריך להיות פונה החוצה. תופרים את הנתחים יחד, משאירים רק פתח קטן באזור התחתון למילוי. אם תרצה, תוכל גם להוסיף כנפיים כדי לגרום לינשוף שלך להיראות ממש כמו אחת.

משטח הדלת תופר הומוריסטי עם שפם

בית לתפור משטח הדלת

משטח הדלת תפור שרפרף מקורי

פקקי דלתות תופרים בצורה חרוטית בצורה מקורית

מוטיב לתפור כלב הדלת

מפתח הדלת תופר ידית מגדל אייפל

שקית תפירה על מפתן הדלת כיצד לעשות זאת

שקית תפירה ליד הדלת

שקית תפירה ליד הדלת עם חוט

מפתח הדלת תופר אגס מצחיק

מפתח הדלת תפור תפוח מקורי