אנדי וורהול עובד תמונות

עבודות אנדי וורהול הן סמל לתרבות הפופ ברחבי העולם. אנדי וורהול היה המאייר המצליח והמשתלם ביותר בניו יורק עוד לפני שהחל לייצר אמנות לגלריות. למרות תמונותיו המודפסות על מרילין מונרו, פחי מרק וכתבות עיתונאיות סנסציוניות, הוא הפך מהר מאוד לשם נרדף לפופ ארט. הוא יצא מהעוני והחושך של משפחת מהגרים מזרח אירופית בפיטסבורג כדי להפוך לאבן שואבת כריזמטית לבוהמנים בניו יורק, ובסופו של דבר למצוא מקום בחברה הגבוהה. עבור רבים, עלייתו משקפת את אחת השאיפות של פופ ארט להביא סגנונות ונושאים פופולריים למכוני אמנות גבוהים בלעדיים. עלייתו למעמד הסמל הפופולרי מייצגת זן חדש של תהילה ושמצה לאמן משובח.

עבודות אנדי וורהול: מרילין מונרו

עבודות אנדי וורהול: דיוקן מרילין מונרו

רעיונות מרכזיים

האיורים המסחריים המוקדמים של וורהול הוכתרו לאחרונה כזירה בה למד לתפעל טעמים פופולריים. רישומיו היו לעתים קרובות מוזרים, דקורטיביים וגחמניים, וטונם שונה בתכלית מהמצב הרוח והבלתי אישי של אמנות הפופ שלו..

עבודות אנדי וורהול: ג’ון לנון

אנדי וורהול עובד דיוקן של לנון ביטלר

ויכוח רב עדיין מקיף את התמונות האיקוניות בהדפס המסך שאיתן זכה וורהול במוניטין שלו כאמן פופ בתחילת שנות השישים. יש הרואים בסדרות מותו ואסון ותמונותיו של מרילין ביטוי לצערו באירועים ציבוריים. אחרים רואים בהם כמה מהביטויים המוקדמים ביותר של “עייפות חמלה” – האופן שבו הציבור מאבד את היכולת להזדהות עם אירועים שהם מרגישים שמורחקים מהם. אחרים חושבים שהתמונות שלו מנסות לרשום ולעבד את הלם האירועים המחרידים על המסכים.

עבודות אנדי וורהול: גולגולת פופ ארט

אנדי וורהול עובד 1976 טוטנשאדל

למרות שאמנים רבים ציירו מהתרבות הפופולרית במאה ה -20, פופ ארט מהווה שלב חדש חשוב בחלוקה בין צורות אמנות גבוהות ונמוכות. ציוריו של וורהול מתחילת שנות השישים היו חשובים ליצירת חלוציות התפתחותית זו, אך יש ספק אם הפעילויות המגוונות של שנותיו המאוחרות יותר היו בעלות השפעה לא פחות על הרחבת ההשפעה של פופ ארט בתחומים אחרים. הוא מערער עוד יותר את הגבולות בין עולמות האמנות הגבוהה והתרבות הפופולרית.

עבודות אנדי וורהול: מייקל ג’קסון

אנדי וורהול עובד אייקון הפופ של מייקל ג'קסון

למרות שווורהול ימשיך לצייר, הוא פרש רשמית מהמדיום בשנת 1965 כדי להתמקד ביצירת סרטים ניסיוניים. למרות שנים של הזנחה, סרטים אלה עוררו לאחרונה עניין רב. וורהול נתפש כיום כאחד מיוצרי הסרטים החשובים של אותה תקופה.

עבודות אנדי וורהול: אלביס פרסלי

אנדי וורהול עובד אלביס

המבקרים ראו באופן מסורתי את ירידת הקריירה של וורהול בשנת 1968 לאחר שנורה על ידי ולרי סולאנס. בהתבוננות בציוריו המוקדמים הם התעלמו מהפעילויות שהעסיקו את תשומת לבו בשנים מאוחרות יותר – סרטים, מסיבות, איסוף, פרסום ודיוקנאות שהזמינו. אולם חלקם החלו לחשוב שכל המאמצים הללו מהווים את המורשת החשובה ביותר של וורהול מכיוון שהם מבשרים על תחומי העניין, הפעילויות וההתערבויות המגוונות שיש לאמנים כיום..

אנדי וורהול ודיוקן החברה

עבודות אנדי וורהול מאת כריסטיאן בייל

אנדי וורהול עובד שפתון

אנדי וורהול ורקדדד

אנדי וורהול ורקדד

אמן הפופ אנדי וורהול, שאובסס על סלבריטאים, תרבות צריכה והפקה מכנית (מחדש), יצר כמה מהתמונות המפורסמות ביותר של המאה ה -20. הוא התפרסם בזכות הבדיחות שלו כמו באמנות שלו, הוא חשב מדי פעם ש”אמנות היא מה שאתה יכול לברוח ממנה “ו”כולם יהיו מפורסמים במשך 15 דקות”. וורהול התרחק מהתרבות הפופולרית ומהאובייקט היומיומי עם יצירות כמו 32 ​​קופסאות מרק הקמפבל שלו (1962), פסלי ברילו פדוס ודיוקנאות של מרילין מונרו, שמשיגים את אמצעי הדפסת המסך עם הקצוות הקשיחים האופייניים ואזורי הצבע השטוחים שלו. . וורהול, הידוע בזכות טיפוח הסלבריטאים שלו, פקטורי סטודיו (כור היתוך חברתי ויצירתי קיצוני) וסרטי אוונגרד כמו בנות צ’לסי (1966), היה גם מנטור של אמנים כמו קית ‘הרינג וז’אן-מישל בסקיאט. רגישות הפופ שלו היא כיום תרגול סטנדרטי והיא נאספת על ידי אמנים עכשוויים בולטים כמו ריצ’רד פרינס, טאקאשי מוראקמי, ג’ף קונס ואינספור אחרים.

עבודות אנדי וורהול תערוכת אמנות גדולה של תערוכת אייקוני הפופ ארט אמברג

אנדי וורהול עובד

אמן הפופ אנדי וורהול מחייך בניו יורק בתצלום הקובץ הזה מ -1976.

מכונית האמנות של אנדי וורהול 1979

אנדי וורהול BMW M1 1979

אנדי וורהול עם מכונית האמנות שלו 1979

מכונית האמנות של אנדי וורהול 1979

דיוקן אנדי וורהול

ורוד של Andy_Warhol_Moonwalk

אנדי וורהול_פרה

Andy-Warhol_ דיוקן עצמי_2 גודל תמונות Andy-Warhol-Benz-Patent-Motorwagen-Proof-Daimler-AG-The_Andy_Warhol_Foundation_for_the_Visual_Arts-resized-sized   גודל של andy-warhol-moonwalk

אנדי וורהול עובד זברה

אנדי וורהול-וורק-מרילין-מונרו- 1964-  Blick_in_die_Ausstellung_ אנדי וורהול סילברפפיל ושינוי גודל

ב.מ.וו מכוניות אמנות Singen-018-גודל

גודל של 20631658

epa04498086 אישה מביטה ביצירה 'גולגולת' (1976) של האמן האמריקאי אנדי וורהול במהלך תצוגה מקדימה של התערוכה 'אנדי וורהול - מוות ואסון' במוזיאון 'Kunstsammlung Chemnitz' בקמניץ, גרמניה, 21 בנובמבר 2014. 61 יצירות מקבוצת העבודות של וורהול שכותרתן 'מוות ואסון' מוצגות במוזיאון עד ה -22 בפברואר 2015. EPA / HENDRIK SCHMIDT

גאלרי קרונסביין - אנדי וורהול - גודל המלכה אליזבת השנייה של בריטניה

עובדת הגלריה מאדי אדיין מצטלמת עם אנדי וורהול

סקירה שנתית-2014-מכירה פומבית-שתיים-וורהול-גודל-גודל

מוחמד עלי

גודל האוסף של זאקס

דיוקן עצמי של הגודל של האמן אנדי וורהול

ניתן למצוא את גודל האמנות-של-נתונים-אחסון-עם-andy-warhol

גודל גודל warhol-70er-portraet-DW-Kultur-Stockholm

warholmania-in-munich-more-than-can-soup-and-marilyn-41-58763721-resized

warhols_lennonx

גודל הגודל של warhol-teaser-DW-Kultur-Düsseldorf