טיפים מועילים לסריגה למתחילים

האם היית רוצה לעשות משהו יצירתי בזמנך הפנוי? בפוסט הזה יש לנו הצעה מצוינת עבורך – למד לסרוג! במאמר זה תוכלו למצוא הכל אודות סריגה למתחילים – שהן הטכניקות הבסיסיות החשובות ביותר, מה עליכם לקחת בחשבון בבחירת חומרים וכו ‘. אנו מקווים שהרעיונות שלנו יעניקו לכם השראה להטיל את התפרים הראשונים שלכם. שיהיה לך כיף והצלחה עם זה!

סריגה כפעילות פנאי יצירתית

למד את טכניקות הסריגה הבסיסיות החשובות ביותר למתחילים

סריגה יוצרת מתנות נהדרות למתחילים

סריגה למתחילים תפרי קישור

סריגה למתחילים לסרוג גרביים בעצמך

סריגה לתחביב יצירתי למתחילים

סריגה אינה מיושנת ואינה קשה – עליכם לשלוט בכמה טכניקות בסיסיות רק כדי ליצור יצירות אמנות קטנות מחוט עבורך ועבור האנשים האהובים עליך – סוודרים נעימים, כובעים וגרביים חמים, כריות ושמיכות ואפילו חתיכות קטנות. של תכשיטים מצמר! כתחביב, סריגה גם מרגיעה מאוד ונותנת לך את ההזדמנות להציג את כישוריך וחשיבתך היצירתית. בעזרת המחטים תוכלו להכין מתנות וקישוטים נפלאים לביתכם – עם קצת יותר סבלנות ותרגול הייתם לומדים לסרוג כמו מקצוען. מאמר זה יכול לעזור לך רק – כך שסריגה לא תהיה קשה למתחילים, אנו מציעים לך הוראות מפורטות וטיפים מעשיים רבים. התמונות יתנו לך מושג ויזואלי מדויק יותר של טכניקות הסריגה החשובות ביותר ויכולות לשמש גם כמקור השראה. כיף לקרוא!

סריגה למתחילים – בחרו את החומרים

סריגה למתחילים קנה חוט ומחטים

חומרי סריגה הכרחיים למתחילים

סריגה למתחילים חומרים קונים חוט

סריגה למתחילים קנה חומרים לסריגה של מחטים

טכניקות סריגה שחשובות למתחילים

ראשית, כמובן, אתה צריך לקבל את החומרים לסריגה. הם למעשה זמינים בכל חנות תחביבים, אך לתוצאה טובה הם צריכים להיות מעל לכל באיכות גבוהה. מחטי הסריגה עגולים או ישרים ויכולים להיות עשויים עץ, מתכת, במבוק או פלסטיק. גודלם תלוי בסוג החוט שבחרת – עבור חוט תחרה צריך מחטי סריגה בעובי 1.5 מ”מ, ובחוט עבה במיוחד צריך מחטים 9 מ”מ או יותר. בדרך כלל יש בבנדרול החוט הוראות לגבי גודל מחט הסריגה, וכמובן שתוכל לבקש מהמוכר עצה. כמתחיל, מומלץ להתחיל בחוט כותנה דק ומחטים ישרות וארוכות מעץ או מתכת (גודל מחט 2 מ”מ). לאחר שהשתלטת על הטכניקות הבסיסיות, היית בוחר בחוט ומחטים המבוססים על תבנית סריגה ספציפית. תצטרך גם מחטי סריגה עם ראש גדול כדי להרכיב את חתיכות הסריגה הבודדות, מחט בעלת אוזניים גדולות לתפירת החוטים, מספריים וסרט מדידה..

סריגה למתחילים: להניח תפרים

הוראות טכניקות בסיסיות למתחילים

סריגה למתחילים כיצד להניח תפרים הוראות בתמונות

סריגה למתחילים טיפים על תפרים

סריגה למתחילים מניחים את התפרים הראשונים

השלב הראשון בסריגה הוא הליהוק על תפרים. החוט צריך להיות ארוך פי שלוש מהרוחב הרצוי של היצירה הסרוגה – אך לא לחתוך אותו! התחל בכך שאתה מחזיק את החוט ביד ימין בין האצבעות האמצעיות לאצבעות המורה. האריך את האגודל והאצבע קדימה והחזק את שני קצות החוט עם שלוש האצבעות הנותרות (כפי שמוצג בתמונות למעלה) כך שתקבל חבל. הכנס מחט סריגה אחת מלמטה ועטוף את החוט סביבה פעם אחת עם האגודל. לאחר מכן תן ללולאה לחמוק מהאגודל שלך ומשך את התפר המתוח על המחט. לְהַשְׁלִים! כדי לבצע תפרים נוספים, החזר את חוט הקצה לאחור עם האגודל וחזור על השלבים.

לסרוג תפרים ימין ועגול – הוראות

סריגה למתחילים תפרים ימניים

סריגה למתחילים בהוראות תפר בירית

הכינו בעצמכם תפרים עגולים למתחילים

סריגה למתחילים בתפירה

כל פיסת סריגה מורכבת מתפרים נכונים ומעוגלים, כך שכדאי ללמוד לעשות זאת בעצמך. התפרים הנכונים מופיעים בצד האחורי והחוט בעצם מאחורי היצירה הסרוגה. קח את מחטי הסריגה, הכנס את התפר הימני מלפנים לאחור לתוך התפר האחרון של המחט השמאלית ומשך את חוט העבודה דרכו. כך מקבלים תפר חדש במחט הסריגה הימנית. כעת תן לתפר לחמוק מהמחט השמאלית וחזור על השלבים. ההיפך נכון לתפרים הסרוגים בצד שמאל – הם מופיעים בצד ימין והחוט נמצא מול היצירה. לעומת התפרים הנכונים, עם זאת, חוט העבודה תמיד בחזית. לכן, ראשית עליך למקם את החוט מול מחט הסריגה השמאלית, ולאחר מכן להחליק את המחט הימנית דרך התפר ולמשוך את החוט על ידי החזקתו ביד שמאל. ניתן לבצע את התפרים השמאליים עם קצת יותר תרגול מהתפרים הנכונים ונדרשים לסריגה עם שני צדדים.