גריל אבן בנה לעצמך לבנת חבטות לגינה

אולי אתה מסכים שקשה לדמיין את הקיץ בלי מנגלים. אם אתה רוצה ליהנות מצלייה בחוץ עם משפחה או חברים, תוכל לבנות גריל אבן בעצמך! בפוסט זה אנו מציעים לכם מדריך פשוט המסביר צעד אחר צעד כיצד לבנות גריל לגינה מתוך גושי אש. תנו לעצמכם השראה והפכו את מנגל האבן הבנוי מלבנים לפרויקט החדש שלכם לסוף השבוע!

בנה גריל אבן בעצמך – הרבה יותר קל ממה שאתה חושב

בנה בעצמך הוראות גריל אבן וטיפים מועילים

ארגן ברביקיו באוויר הפתוח

בנה גריל גינה משלך לצלייה בחוץ

גריל גן לבנים צבעוניות מראה מקורי

לבנים רעיונות יצירתיים DIY עשה זאת בעצמך גריל אבן בגינה

גריל אבן בנוי בעצמו לא רק נותן לכם את האפשרות לבלות בערבי קיץ חברותיים בחוץ, אלא גם יעניק לגינה שלכם מראה נעים. למעשה, אתה יכול לבנות גריל אבן בעצמך ללא הרבה מאמץ או להוציא הרבה כסף וזמן. זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב, ואתה לא צריך שום כישורים ידניים מיוחדים לשם כך. קודם כל, כדאי למצוא מקום מתאים בגינה למנגל. בגלל הסיכון לעוף ניצוצות, חשוב שזה יהיה מספיק רחוק מהבית. עדיף מקום מוצל המוגן מפני הרוח – למשל מתחת לעץ גדול. חיפוי הרצפה הקשה והאחיד ממלא תפקיד מכריע ביציבות הבנייה כולה – אדמת הגינה כבסיס לגריל, למשל, אינה מתאימה לחלוטין. רצפה עשויה בטון או אבן מוצקה היא המתאימה ביותר לכך (ניתן להשתמש גם בלבני חבטות למטרה זו).

בנה גריל אבן משלך – כלים וחומרים נחוצים

גריל חיצוני לבני עצמו

גריל אבן בנה תכנית לעצמך

בנה גריל אבן משלך עיצוב פשוט

גריל אבן בנה גינה משלך עיצוב מעניין

גריל גן עשה זאת בעצמך עשוי לבני כיסוי

ההוראות המפורטות להלן יתנו לך טיפים כיצד לבנות גריל אבן בעצמך. חומר הבנייה העיקרי במקרה זה הם לבני החבטות – הם חסיני אש, אוגרים הרבה חום ופשוט מושלמים לבניית גריל גן. עבור הגרסה שאנו מציעים לך במאמר זה, אתה צריך לפחות 90 לבני חבטות (240 מ”מ על 110 מ”מ על 70 מ”מ). מה שאתה עדיין צריך הם הכלים והחומרים הבאים: מרגמת כיפה (כ -60 ליטר), פטיש, כף קיר, סורג גריל (600 מ”מ על 400 מ”מ), 4 צינורות פלדה (720 מ”מ, קוטר 16 מ”מ), תומכים לצלייה, עץ עבור קשתות תומכות, מרבדי גג למד, מפלס, דלי, זווית וכפפות.

שלב 1: יוצרים מסגרת מלוחות עץ

יוצרים מסגרת מפלטות העץ – הגובה והרוחב שלה צריכים להיות מתואמים עם הגריל (ניתן להוסיף פלט באלכסון ליציבות רבה יותר). מניחים את המד המודר על המשטח שעליו רוצים לבנות את הגריל. הוא ישמש עבורכם כמדריך בעת בניית הקיר.

גריל גן בנוי מלבנים בעצמכם

בנה מחלקת עצי הסקה לגינה משלך

בנה גריל גן משלך אבן טבעית

בנה רעיונות יצירתיים DIY יצירתיים לבניית גריל גן משלך

גריל אבן בנה רעיונות DIY לגינה משלך

בנה גריל אבן משלך לבנים גריל גריל

שלב 2: התחל לבנות

התחל בשורת הלבנים הראשונה על ידי הנחת לבני החבטות בצורת U סביב המסגרת. את השורה הראשונה יש להניח על מצע של מרגמה עקשן. השורה השנייה צריכה להתחיל בחצי אבן. לשם כך, מצא את מרכז הבור, קלע את נקודת השבירה בפטיש וחלק את האבן במכה חזקה. לבנים שתי שכבות אבן נוספות בדרך זו – לכל אחת עם מפרק מיטה בגודל 1 ס”מ על ידי בדיקת היישור למפלס.

בנה גריל אבן משלך ארגן מסיבת ברביקיו בגינה

גריל אבן בנה גינה משלך

אח גן עשוי אבן מראה נפלא

אח חיצוני ותנור פיצה. גינת אבן טבעית

תנור פיצה ואח גריל עשוי אבן, מראה מודרני

גריל אבן בעצמך בנה שני אזורי גריל

שלב 3: לבנים את קשת הגריל ואת השטח לפחם

לאחר מכן לבנים את קשת הגריל – למטרה זו תוכל שוב להשתמש בקשתות הוראה המוצבות בפתח קיר U. לאחר שתסיים עם זה בנה שורה נוספת של אבנים וחלק את צינורות הפלדה באופן שווה (ניתן גם להדק אותם בעזרת מהדק בורג). התחל לבנות מעליו שטח של אבנים – בהמשך תניח עליו את הגחלים לגריל.

גריל אבן בגינה לבני חבטות

קמין חיצוני גדול עשוי גינת אבן טבעית

אח חיצוני עשוי מרפסת אבן טבעית

אח מאבן עם מרפסת מחלקות להסקה

גריל אבן עשה זאת בעצמך בגינה בנה לעצמך לבנת חבטות

גינת אבן ברביקיו מאבן DIY

שלב 4: התקן את הסוגריים לגריל

השלב הבא הוא לבנות את קירות הגריל גבוה יותר על ידי בניית עוד ארבע שכבות אבן. לאחר מכן התקן את הסוגריים לרשת הגריל במפרק האופקי.

מנגל לבנים בגינה

אח מרפסת לבנים

אח גדול עשוי גן לבנים

אח אח חיצוני עיצוב מקורי

אח לברביקיו בלבנות החבטות בגינה

חוץ לבנים אח מעניין עיצוב

גינת ברביקיו מעניינת

שלב 5: נגיעות אחרונות

לבסוף, עליך למלא את המפרקים במכתש מבחוץ ולהסיר את המרגמה העודפת כך שהבנייה שלך תראה אסתטית. ונגמר! כל שנותר הוא להניח את הגריל על התושבת. תן למרגמה להתייבש היטב במשך שבוע לפחות, ותוכל להזמין את החברים שלך למסיבת ברביקיו!

מנגל אבן מודרני

בחוץ אח ותנור פיצה מאבן

לבני גריל פשוטות ובגריל גריל

מנגל אבן מודרני עם מחלקת להסקה