אלבניה נסיעות אלבניה חופשה חלומית

נסיעה לאלבניה ומונטנגרו

מדינות דרום מזרח אירופה הן בהחלט שטח די לא ידוע למטיילים מערביים. ללא ספק, גם אלבניה ומונטנגרו חייבות להיכלל. לא רק בגלל מיקומן הגיאוגרפי, אלא מכיוון שההיסטוריה והתרבות שלהם עדיין אינן מנוצלות לתיירות, שתי המדינות הללו נותרות לא ידועות למערב אירופאים..

אולי זה בעיקר נובע מהמצב הפוליטי מעבר לא כל כך נשכח.

אבל בואו נהפוך את החיסרון ליתרון. חוסר ההיכרות ולפעמים הרעיונות הרעים יכולים לגרום ליופי להיראות כתגלית חדשה ומופלאה משלהם.

מה יכול להיות מרגש יותר עבור אנשים שאוהבים לטייל מאשר לגלות יעד מדהים עם טיפוס פנימי? כך תוכלו להרגיש בנוח להגיע לכמה מהמקומות היפים של אלבניה ומונטנגרו.

טיול באלבניה – בחר את חודש מאי

חופשה באלבניה חופשה חלומית נסיעות באלבניה

האם תרצה לצאת לטיול ספונטני בחודש מאי? אם אתם מחפשים קודם כל אפשרויות נסיעה זולות, אז שקלו טיול למונטנגרו ואלבניה. מכל עונות השנה, חודש מאי הוא בהחלט הזמן המתאים ביותר. באלבניה, למשל, יש טבע ויערות יפים. עכשיו הם מאוד ירוקים. אבל במאי הטמפרטורות כאן עדיין לא גבוהות במיוחד, האופייניות לקיץ וכמעט בלתי נסבלות עבור מטיילים רבים.

טיול באלבניה – מסלולים נפלאים

יעדי נסיעות אלבניה נסיעות אלבניה חופשות

הנוף של שתי המדינות יפה כמעט בכל מקום. נהיגה בין ערים שונות היא תענוג גדול. אם היית עושה את דרכך לטירנה, היית חווה את אותו הדבר. גם הרבה מהנתיבים המרכזיים המובילים לבירה נמצאים במצב טוב מאוד.

אלבסאן

אלבאן אלבניה נסיעות אלבניה נופש

אבל לפני שאתם מגיעים לטירנה, כדאי לבקר באלבסאן. זו עיר עם אופי תעשייתי די. אחרי הכל, יש נוף יפה סביב זה. יתר על כן, אתה יכול לחוות כמה מראות נהדרים. המבצר הרומי הישן, שהפך לאטרקציה תיירותית גדולה, מומלץ במיוחד. אתה יכול גם ליהנות ממאכלים מקומיים נהדרים שם.

טירנה – מוזיאון באוויר הפתוח

חופשות באלבניה יעדי טיול באלבניה

ניתן לומר כי ניתן לתאר את טירנה בדרכים מסוימות כמוזיאון באוויר הפתוח. הבניינים מתוארכים לתקופתו של אנבר הוקהא, מנהיג הקומוניסט האלבני לשעבר. זו הייתה תקופה אפלה בהיסטוריה האלבנית. אבל למעשה מה שנשאר מהם נראה אקזוטי בדמות עבודות אדריכלות. העיר מאוד תוססת, מגוונת ויש הרבה צעירים. גם הניגוד למבנים החדשים והמודרניים תורם לכך באופן משמעותי.

אם יש לך את הגישה הנכונה, אז תחווה את מחסום השפה כמשהו יפה, לא כמפריע. כי תלמד מילים חדשות רבות מאחת השפות הייחודיות ביותר בעולם. הידעת שאלבנית אינה קשורה לשפה אחרת? עובדה מיסטית ממש …

בתים קרובים יותר לטבע

טריאנה אלבניה נסיעות באלבניה

סביב טירנה תמצאו גם בתים מודרניים רבים אחרים, שנבנו קצת יותר רחוק ולכן קרובים יותר לטבע. גם הנטייה הגלובלית לחיות בפרברי העיר הגדולה צברה דריסת רגל כאן.

הבה נעבור כעת מהנושא של טיול אלבניה לטיול מונטנגרו. אתה יכול לנסוע למדינה השכנה הזו מטירנה ללא בעיות. אתה צריך פחות מיום …

לטיול מונטנגרו

מונטנגרו אלבניה נסיעות אלבניה

הנוף ישתנה במהירות ברגע שתיכנסו למונטנגרו. לא דווקא היערות הם אלה שבאים לידי ביטוי, אלא הצלליות המדהימות והייחודיות של ההרים. אתה יכול להשוות אותם לנעילת הקמילה, למשל. המדינה קטנה ואפשר להגיע לחוף הים האדריאטי יחסית מהר.

טיול באלבניה – הערים

בודווה אלבניה חופשה נסיעות באלבניה

בודווה היא אחת הערים שמבחינתנו בהחלט צריך לבקר בה במהלך טיול במונטנגרו. משם תוכלו לצאת לטיול בעיר דוברובניק הקרואטית. זה מספיק קרוב שאם תצאי מוקדם בבוקר תחזור לבודווה בערב. פנקו את עצמכם בכמה ימים כאן כדי ליהנות מהטבע המיסטי והייחודי.

אגם סקאדר

אלבניה נסיעות יעדים נסיעות אלבניה חופשות

אגם סקאדר הוא אחד היופי הטבעי הנהדר שלא תוכלו לפספס בטיולכם באלבניה. הדרך הטובה ביותר להגיע לשם היא מהעיר פטרובץ. משם עליך לנסוע לכיוון בודווה. או להפך. בכל מקרה יש יציאה קילומטר אחד לפני / אחרי פטרובץ, שמובילה לכיוון הבירה – פודגוריצה. הם חייבים לקחת את אלה. עדיף להשתמש במנהרת Sozina החדשה. זה איפשהו באמצע בין פטרובטס לבר.

המנהרה החדשה

אלבניה יעדים לטיול בחופשות אלבניה

מנהרה זו לבדה היא מראה בפני עצמו, אורכה כמעט 4200 מטר. בשלב מסוים תגיעו ליציאה לווירפזאר. עם זאת, ניתן לפספס אותו בקלות. שימו לב ברגע שאתם מבחינים בפסי רכבת בצד. זמן קצר לאחר מכן מגיע היציאה.

אחרי כמה קילומטרים אתה כבר שם. כבר מחכים שם ספקי טיולי סירה, ברים וחדרי שינה. אתה לא דוחף. קח כרטיסי ביקור, בקש הנחיות והחלט אחר כך.

לבלות טיול חלומי באלבניה

אלבניה נסיעות חוף אלבניה נסיעות חלומות

טירת שקודרה

שקודרה אלבניה נסיעות באלבניה

העיירה פטרובאק מציעה נוף יפה של הים

Petrovac אלבניה חופשה אלבניה נסיעות

חופשת קיץ באלבניה, למה לא??

חוף אלבניה יעדי טיול באלבניה

טיול באלבניה – טירנה בלילה

טיולאנה אלבניה נסיעות באלבניה

טיול באלבניה – עשיר בטבע

חופשת אלבניה חופשה חלומית של אלבניה

רעיון לחופשת הקיץ 2015

חוף אלבניה חופשות באלבניה נסיעות באלבניה