ההצעה שלנו לטיול הבא שלך ברחבי העולם: בקר בגני העיר הגדולים בעולם

לגן יש משמעות סמלית בתודעה שלנו. בתרבות הנוצרית הוא קשור לגן עדן ולכן הוא סמל לאושר והרמוניה מושלמת. יש לה משמעות סמלית דומה בתרבויות ואמונות אחרות.

לעיצוב הגן יש את האמנים הגאוניים שלו שיצרו יצירות מדהימות. הם מופצים בכל רחבי העולם. האם זה לא יהיה נושא מצוין לטיול הבא שלך ברחבי העולם?

היעדים הנבחרים מציעים מגוון בהיבטים רבים, יש להם הצעות תרבותיות נהדרות וגם מקומות בילוי. כמו כל הערים הגדולות בעולם. אבל יש להם גם יתרון נוסף, כלומר שיש להם את גני העיר והפארקים היפים ביותר בעולם ובכך מציעים לך את ההזדמנות להנאה ורגיעה רבים..

סיור עולמי – סנטרל פארק, ניו יורק

סנטרל פארק ניו יורק סיור עולמי

אולי יש לך רושם מסנטרל פארק כפי שהוא מופיע בסרטים אמריקאים רבים. הפתיחה הרשמית של הפארק התרחשה בשנת 1857. במקום נערכה תחרות עיצוב נוף. כאן יש לך כל מה שאתה צריך להירגע: שבילי גן, עצים, ספסלים, אגמים קטנים וכו ‘..

סנטרל פארק בניו יורק הוא אחד הפארקים המתוירים ביותר בארצות הברית. יותר מ -25 מיליון איש מגיעים לכאן מדי שנה.

ההיסטוריה של הפארק סומנה בסיבובים רבים, כולל כאלה שלא היו טובים במיוחד. היו תקופות שזה היה מקום מסוכן למדי. אולם שלב זה התגבר.

גני בוצ’רט, קנדה

גני קצבים מתכננים טיול עולמי

גן זה נקרא על שם משפחת בוטצ’רט, שחבריה הציבו אותו במחצית הראשונה של המאה ה -20. הוא עדיין בניהול משפחתי, אך הוא נוסף לרשימת ציוני הדרך ההיסטוריים הלאומיים של קנדה ב -12 באוקטובר 2004.

מעניין שמנקודת זמן מסוימת חלק גדול מהמשפחה התמסר לתחזוקת הפארק. הפארק הוא מקום להרפיה, תוכלו ליהנות מהרבה שלווה והרמוניה בשטחים הירוקים הגדולים, ובנוסף תוכלו למצוא כמה מיני צמחים ספציפיים.

סיור עולמי – פארק פורט קנינג

לתכנן טיול טיול עולמי טיולים יפים לחופשה

פארק פורט קנינג ממוקם בסינגפור. הפארק מציע מגוון גדול. הוא ממוקם במרכז העיר, על גבעה בגובה 60 מטרים. ארמון מנהיגי הממשלה הסינית היה שם פעם. מאוחר יותר נבנה שם מבצר מלחמה, שממנו הותקף הצי הבריטי.

כיום זהו מקום הנאה שמושך אליו מבקרים ותיירים רבים. מעניין

אתרים ממתינים לך בפארק Roundhay שבלידס, אנגליה

פארק Roundhay טיולים עולמיים פארקי טבע ברחבי העולם מסעות עולמיים

זהו אחד הפארקים הגדולים באירופה. הוא משתרע על שטח של 283 דונם. זה נראה כמו גן עדן שאין לו שום קשר למציאות העולם הזה. הפארק כולו מורכב משלושה חלקים. הראשון מוקדש לצייר קלוד מונה. אם היית מכיר את דרכו מסביב לתמונותיו, בוודאי היית מגלה ששבילי הגן בפארק רונדהיי נראים בדיוק כמו בתמונות שלו..

החלק השני הוא מה שנקרא גן התעלות. כאן תוכלו לראות את האגם המרובע המרגש, ורדים ייחודיים וסוגים אחרים של פרחים. יש גם עצים ישנים מאוד בחלק זה של הגן.

סיור עולמי דרך אלהמברה

לתכנן טיול עולמי בגרנדה אלהמברה

החלק השלישי של הגן נקרא אלהמברה. כאן תמצאו בריכה יפה ומספר מזרקות. בכניסה תוכלו לחוות את ההריסות שנוצרו באופן מלאכותי, המשקפות את דמות הטירה שהייתה כאן פעם.

 פארק גריפית

פארק גריפית מתכנן טיול עולמי

הפארק נקרא על שם אדם וזה קולונל גריפית. בשנת 1896 הוא תרם את שטחו לעיר. בהתחלה הפארק היה מוטל בספק כי פשוט לא היו מספיק כספים עבורו. העדיפות הייתה לבנות מצפה כוכבים. הודות לתרומות מרצון, יותר מזה היה אפשרי. סביב המצפה נוצרה גינה יפהפייה על שטח רחב מאוד. יש כאן גם מסלול גולף, בריכות שחייה, גן חיות ואפילו בסיס רכיבה. יש גם פלטפורמת צפייה על הדשא ממנה תיירים יכולים להתפעל מהנוף הפנורמי של הוליווד. בשנת 2007 הייתה כאן מחלת אש גדולה. יותר מ -300 דונם נשרפו במהלך זה, אבל גן העיר הזה הוא אחד היפים בעולם.

סיור עולמי – פארק גואל, ברצלונה

סיור עולם ביעדים של פארק גואל

גן העיר הזה הוקם בתחילת המאה הקודמת. האדריכל שלה אינו אדם אקראי, אלא אנטוניו גאודי עצמו.הבנייה החלה בשם תעשיין גדול בשם אוסבי גואל. בתחילה היו אמורים להקים כאן מבני עיר שונים. עם הזמן התברר שהמקום לא ממש מתאים למטרה זו. לכן התוכנית שונתה ונוצר כאן גן עיר יפה. הפסלים מעניינים במיוחד כאן. לחלקם יש גם שימוש מעשי. הספסלים בצורת דרקונים, בעלי חיים שונים ויצורים מיסטיים מרגשים במיוחד.

הפארק הוא חלק מרשימת המורשת העולמית של אונסק”ו. זהו גם אחד המקומות המתוירים ביותר בספרד.

וינר פראטר

יעדי טיולים בווינר פארק מתכננים טיול עולמי

זהו גן העיר הגדול ביותר באוסטריה. מקורו במאה ה -20. כאן תמצאו את השדרה הרומנטית המוצלת על ידי עצי ערמון – אחת המרשימות בעולם. מראות מעניינים נוספים בתוך פראטר וינה הם הרכבת הקטנה, רפובליקת קוגלמוגל (ייצוג ציורי היא מדינה פנטסטית, הנמצאת בתוך כדור). תוכלו גם לבקר בבזיליקופון, שיעזור לכם לשמוע את קולכם בקצה השני של הפארק.

סיור עולמי – הקוקנהוף

keukenhof יעדי הטיולים היפים ביותר מתכננים טיול עולמי

פארק זה הוא גן ענק והוא משתרע על שטח של יותר מ -300 דונם. המבקרים ימצאו כאן מגוון רחב של צבעונים, הם נראים יפה להפליא, ייחודיים ובלתי ניתנים לטעות בקסמם. תערוכות ופסטיבלים שונים מתקיימים כאן מדי שנה. באירועים אלה, האורחים מתפעלים מהרכבים ציוריים עשויים צבעונים.

הגן של אמן הרשתות

טיפים לטיול בגן האמן של טיול מאסטר

זהו פארק נוסף שהוכר על ידי אונסק”ו כאתר מורשת עולמית. הוא נבנה לפני זמן רב, בשנת 1140. דברים רבים השתנו כמובן מאז, אך לא העובדה שמדובר באחד הגנים המפוארים ביותר בעולם כולו. העננים הוורודים, למשל, ייחודיים לגן העיר הזה. אלה גנים וקומפוזיציות המייצגים את העונות השונות.

תכננו טיול מסביב לעולם בין גני העיר והפארקים היפים ביותר בעולם

פארקי טבע ברחבי העולם מתכננים טיול עולמי

הקוקנהוף ייחודי ובלתי מוטעה בקסמו

keukenhof טיול עולמי תכנון יעדי טיולים

סיור עולמי – תוכלו ליהנות מהרבה שלווה והרמוניה בשטחים הירוקים הגדולים

גני בוצ'קארט מתכננים טיול עולמי

נוף פנורמי של הוליווד נפתח בפארק גריפית ‘

  יעדי טיול בפארק גריפית 'מתכננים טיול עולמי

פארק גואל בברצלונה הוא חלק מרשימת המורשת העולמית של אונסק”ו

    park güell תכנית טיולים עולמית יעדי נסיעות

סיור עולמי – ארכיטקטורה מעוררת התפעלות בפארק אלהמברה

Alhambra טיול עולמי תכנון יעדי טיולים