כיצד לעצב את חופשת החורף הראויה מן הטובים ביותר

חופשת החורף ממש מעבר לפינה וחופשת החורף קוראת. גרמנים רבים יוצאים לחופשות סקי בחג המולד וראש השנה. הרי האלפים מציעים אוויר צח, נופים נהדרים ומדרונות בקצב מהיר. מומלץ הכנה נכונה וציוד סקי מתאים על מנת להבטיח שהחופשה שלכם בהרים תתנהל בצורה חלקה. אבל לא צריך לקנות את כל הציוד בהרבה כסף. אנו נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר לחופשת סקי חורפית.

כיף חורף לכל המשפחה יכול להתאפשר בקלות באמצעות תכנון מחושב

משפחה בת ארבע קופצות משמחה על מדרון סקי

חופשת החורף ממש מעבר לפינה

שנת 2016 מתקרבת לסיומה. אורות הפיות הראשונים כבר תלויים בחלונות ובגנים. בסופרמרקטים זורחים קישוטי חג המולד מפינות שונות ואפשר למצוא גם את אנשי השוקולד בכל מקום. מי רוצה להימלט מטירוף חג המולד, משתמש בחגים שמתחילים זמן קצר לפני חג המולד כדי לצאת לדרך בחופשות החורף. כמעט כל גרמני שישי מעדיף חופשה בעונה הקרה ומעדיף אותה על חופשת קיץ וחוף. טיולי סקי הם המנהיגים הבלתי מעורערים. בוואריה, שוויץ, צפון איטליה ואוסטריה מושכות מדי שנה מיליוני תיירים לאזורי הסקי שלהם עם הרי האלפים שלהם. למרבה הצער, יש אינספור תאונות במדרונות הסקי מדי שנה, חלקן קשות ביותר. מכיוון שגולשים רבים מעריכים יתר על המידה את היכולות שלהם ומתחשבים פחות מדי בגולשים אחרים וחסרי ניסיון. סקי שיכור הוא גם בעיה שחוזרת על עצמה. בקתות אפרה-סקי מציעות הזדמנות נחמדה לנוח וליהנות מבירה עם נוף פנטסטי, ללא הסיכון שלפעמים מסכן חיים על המדרונות. של ה יש לקחת בחשבון היבטים בטיחותיים בחופשת סקי תמיד להתבונן. למרות שאינך יכול להשפיע על התנהגותם של נהגים אחרים, כמה כללי אצבע על סגנון הנהיגה והציוד הנכון יכולים להפחית משמעותית את הסיכון. הציוד הנכון במיוחד יכול לקרוע במהירות חור פעור בארנק, במיוחד מכיוון שחופשות החורף במדרונות הסקי בדרך כלל יקרות למדי. אבל אל תחסוך בקצה הלא נכון.

טיפים וטריקים לחופשת סקי מוצלחת.

בטיחות קודמת לכול

הזמנה מוקדמת שימושית ביותר ויכולה להפחית באופן ניכר את המחיר הכולל של חופשת החורף שלכם. בחירת הציוד הנכון חשובה לא פחות. בכל הנוגע לשאלה האם יש טעם לקנות או לשכור ציוד, הגורם המכריע הוא באיזו תדירות יוצאים לחופשות סקי. בשימוש קבוע, רכישה קבועה לרוב כדאית. מה עוד צריך לשים לב לבחירת הציוד שלך, תוכל לברר במדריך זה לחופשת סקי.

לקנות או להשכיר? לעתים קרובות זה תלוי באיזו תדירות אתה יוצא לחופשת סקי.

הציוד הנכון והבטוח הוא היבט אחד, התנהגות הנהיגה הנכונה השני, על מנת שתוכל להבטיח הנאה בנהיגה בטוחה. יש להקפיד על הטיפים הבאים בעת סקי במדרונות, כך שהסיכונים למיניהם יהיו ממוזערים, מכיוון שסקי יכול להיות ספורט מסוכן..

–  אין לנהוג לבד במידת האפשר, אין לנהוג לבד, כיוון שהעזרה אינה בהכרח במקום בשעת חירום. במיוחד בשעה מאוחרת יותר, זמן קצר לפני סגירת המעליות, אין זה נדיר שמעט מאוד נהגים נמצאים על הכביש.

– אל תגלוש מחוץ למדרונות שנקבעו גם אם זה נראה הרפתקני והטבע הבלתי נגוע קורא, למדרונות שנקבעו ומוכנים יש מטרה. שלג עמוק פתאומי, סכנת מפולת שלגים או משטחים מסוכנים ומדרונות אורבים מחוץ למדרונות. אפילו גולשים מנוסים מאוד נמצאים בסכנה גדולה ביציאה מהמורדות.

– ציוד בטיחות הוא חובה. סקי הוא ענף ספורט פופולרי ומרגש במיוחד. אבל זה גם מסוכן לא פחות. לכן יש לשים ציוד בטיחות מתאים כגון קסדה, כפפות ומשקפי סקי לפני הסקי. כמו כן, אין לחסוך באיכות הציוד הזה. בריאותך תודה לך.

טיפים מומחים לסקי מהנה

הכנה היא הכל

לפני שתתחיל באמת את חופשת החורף שלך על המדרונות, תחילה עליך להשתלט על המסע. אפילו כאן, עם תכנון הגיוני וחושב, אפשר להימנע מקונפליקטים אפשריים. המכונית צריכה להיות מוכנה לחלוטין לשימוש חורפי. כדאי שיהיו לכם שמיכות, משהו לשתות ומעט אוכל על הסיפון, כך שאתם מוגנים במקרה של פקק ארוך. בדרך כלל ניתן להימנע מהפקק אם הנסיעה לא מתחילה בשעות העומס אחר הצהריים ובמיוחד בסופי שבוע. פעמים מוקדמות בימי עבודה או אפילו טיולי לילה חוסכים לעתים קרובות הרבה זמן. אם אתם מטיילים עם ילדים, כדאי לארוז הרבה בידור בצורה של משחקים או פעילויות, תלוי באורך הנסיעה..

הגרמנים מעדיפים לנסוע לאוסטריה או להישאר בגרמניה בחופשות החורף שלהם. מקור התמונה: איור משלו

יעדי הטיול היפים ביותר לחופשת החורף שלך

מקור תמונה: oneinchpunch – 337491353 / Shutterstock.com