בערך כל אדם חמישי סובל מפחד מטיסה או “אוויופוביה” מסיבות שונות. טייסים מודאגים רבים חוששים שמטוסם ייכשל ויתרסק, למרות שטסה עדיין נחשבת לאמצעי התחבורה הבטוח ביותר. עבור נוסעים אחרים, טיסה היא פשוט מטרד בגלל תעריפים גבוהים, עיכובים ומטען אבוד.לפחות אתה לא צריך לדאוג מאי הנוחות הזו. על פי airhelp, חוקי הוא אחד פיצוי ביטול טיסה אפשרי בעיקר. עם זאת, אם גורם אחר גורם לחרדתך, 10 הטיפים המובילים שלנו נגד פחד מעוף הם בשבילך.

חלום הטיסה ישן כמעט כמו האנושות עצמה

10 הטיפים היעילים ביותר נגד פחד מעוף נראה יפה מהמטוס

10 הטיפים המובילים להתמודדות באמת עם פחד מעוף

 • אל תמהר. אפשר מספיק זמן להגיע לשדה התעופה. לרוץ לשער ולדאוג להחמיץ את הטיסה שלך רק יוסיף לחרדה שלך.
 • לבקש עזרה. אל תפחד או תתבייש פשוט לדבר על הפחדים שלך ולשאול שאלות.

  דיילים עובדים מספר פעמים ביום עם טייסים עצבניים וגם התאמנו לכך. הם שם כדי להגן עליך, אבל גם כדי להרגיע אותך.

 • סמכו על הטייס. בנוסף לתשוקה אמיתית למה שהם עושים, הם עברו תהליך בחירה קפדני וסיימו תוכנית הכשרה של שנתיים כדי להגיע לאן שהם נמצאים. למעשה, זהו אחד המקצועות המוסדרים ביותר בעולם. טייסים נבחנים מחדש ומתאמנים כל שישה חודשים לאורך הקריירה.

כל מי שרוצה להיות טייס משקיע בדרך כלל יותר מ -60,000 יורו ואלפי שעות בהכשרה שלו

10 הטיפים היעילים ביותר נגד חשש להטיס טייסים ואמון הצוות

 • בחר את המושב הנכון. מערבולת היא כמעט בלתי נמנעת במהלך הטיסה. עם זאת, בחירת מושב באמצע המטוס גורמת לנסיעה מהמורות הרבה פחות מורגשת. אם הרעש במטוס גורם לחרדה שלך, אז אתה רוצה לשבת כמה שיותר קרוב לחזית המטוס, כלומר הכי רחוק מהמנועים.
 • נלחם בפחד מעוף עם עובדות. טיסה עדיין נחשבת לכזו אמצעי התחבורה הבטוח ביותר בכלל. הסיבה שרוב האנשים חושבים שמטוסים אינם בטוחים היא כי כל התרסקות מופיעה בחדשות. למעשה, כ -95% מהמעורבים בתאונת מטוס שורדים אותה. אז ההסתברות להרוג בטיסה היא 1 מכל 11 מיליון. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, הסיכויים להיות מעורבים בתאונת דרכים הם 1 מכל 201. הסיכון להיפגע מברקים או מטאוריטים הוא אפילו הרבה יותר גבוה!

בעוד יותר מ -80% מאוכלוסיית העולם מפחדים מטיסות, רק 5% מהם עלו על מטוס.

10 הטיפים היעילים ביותר נגד הפחד ממטוס השקיעה במטוס יפה

להתמודד עם הפחד שלך מעוף!

 • דמיינו את המטרות שלכם. כדי להציג את עצמך, בטוח יַעַד הוויה יכולה להוות תרופה יעילה לפחד מעוף. לאחר מכן תוכל לעשות זאת עם או בלי תמונה או רשימת כפיות. הרעיון מאחורי זה הוא להסיר את דעתך מהדברים הקטנים שעושים אותך עצבני לגבי טיסה ולהתמקד בהיבטים החיוביים של הטיול שלך.
 • קבעו כמה פעילויות מסיחות דעת. ככל שתקדישו פחות זמן לדאגה ללא צורך, כך ייטב. ארז הכל במטען היד שלך שמעורר השראה ומסיח את דעתך – מדריכי טיולים, רומנים, משחקים, מוזיקה, סרטים, אוזניות מבטל רעשים וכו ‘..

הסיח את עצמך מהרעש והערבולת

10 הטיפים היעילים ביותר לפחד מעוף מצאו הסחות דעת לטיסה

 • הימנע מקפאין ואלכוהול. שני המשקאות האלה יכולים לגרום לך להרגיש מיובש יותר במהלך הטיסה. במקום זאת, בחרו במים או בתה מנטה מרגיע. קח איתך גם חטיפים קטנים, פריכים ומזינים כמו מקלות גזר, אגוזים או תפוח.
 • קח נשימה עמוקה. זה מעורר תגובה מרגיעה ועוזר נגד היפר -אוורור. תחילה קח נשימה עמוקה, עצור את נשימתך למשך מספר שניות ולאחר מכן נשוף שוב לאט. המשיכו כך עד שהבהלה תסתיים. נסה גם אחד יציבה נינוחה ולא להיצמד למשענות הידיים כיוון שזה רק יוסיף לפחד.
 • נסה את טכניקת הגומייה. לבשי רצועת גומי סביב פרק ​​כף היד שלך והצמידי אותה על עורך בכל פעם שאת מרגישה חרדה. הכאב הקטן מסיח את המוח מהערבולת ומכסה את המתח.

עדיף להגיע לשדה התעופה כמה שעות קודם

10 הטיפים היעילים ביותר נגד פחד מעוף אל תמהרו לשדה התעופה

פחד מעוף הוא פוביה נפוצה אך מיותרת שלא צריך לסבול. אפשר להתגבר על כל הפחדים. הפכו אותם להתלהבות וגלו את העולם ללא הגבלה.

גלה את קסם הטיסה

10 הטיפים היעילים ביותר נגד פחד מעוף מבט מהמטוס בים

10 הטיפים היעילים ביותר נגד פחד מעוף הגשימו חלומות של טיסה