האם אתם מחכים בקוצר רוח למרדי גרא כל שנה? ובכן, זהו פסטיבל אהוב על רבים. בתקופות בהן הקרנבל אולי לא יחגוג בפומבי, נרצה להיכנס לנושא המוצא והמשמעות של מסורת זו. האם אי פעם חשבתם מדוע בעצם אנו חוגגים את מרדי גרא ומאיפה מגיעים מנהגי המרדי גרא? לאחר מכן המשך לקרוא למידע נוסף על המשמעות של קרנבל. תן לעצמך להיות מופתע איזה סיפור מעורר השראה יש למסורת הזו.

משמעות קרנבל – תערובת של מסורת, מונחים וסמלים

קרנבל שמשמעותו מגמות אורח חיים של תחפושות מכשפות

על משמעות הקרנבל והמשמעות של מסורת זו

במשך שנים, אלפי אנשים חוגגים את “העונה החמישית” – הקרנבל. אתה יכול להתחפש איך שאתה רוצה ולחגוג עם האחרים בכל ליבך ונשמתך. אושר ציבור וטיפשות הן מילות מפתח המתארות את מצב הרוח בקרנבל.

זוהי סוג של הנאה מהחיים לפני הצום הקתולי. התחפושות, נאומים טיפשים, ריקודים, משחקים ומצעדים אופייניים למרדי גרא. הסדר הקיים לועג בפסטיבל ייחודי זה של שפע.

השעה המטופשת מתחילה ב -11/11 בשעה 11:11 בבוקר ונמשכת עד יום רביעי האפר. תאריך ההתחלה אינו מקרי, שכן 11 מוחזק כסמל של בדיחה וטיפשות. בנוסף, ה -11 בנובמבר הוא יום מרטין, כלומר תחילתה של תקופת הצום שלפני חג המולד. נקודות השיא של הקרנבל הן קרנבל הנשים, ורד שני ויולט שלישי. האחרון נקרא גם קרנבל, כלומר הלילה שלפני הצום. אגב, מונח זה שולט בעיקר בהס ובאדן-וירטמברג כמונח לקרנבל באופן כללי. קרנבל הרחוב מתחיל ב- Weiberfastnacht ביום חמישי. עם זאת, תאריך זה החל משנות ה -20 של המאה ה -20. מרדי גרא מפורסם גם בזכות הקרנבל בקלן.

הקרנבל בפועל מתחיל ב -6 בינואר, יום שלושת המלכים. התאריכים של ימי הקרנבל משתנים מדי שנה, מכיוון שהם תלויים בתאריך חג הפסחא.

הקרנבל מגיע לשיאו ביום שני של ורד

קרנבל כלומר תחפושות קרנבל רעיונות מצחיקים

מקור המילה קרנבל שנוי במחלוקת. על שמו הלטיני “carne vale” נתן הפסטיבל את שמו. על פי כמה מחקרים, זה אומר “בשר, להתראות!”. יש המקשרים אותו לביטוי הלטיני “carne levare”, שאמור להיות “לקחת בשר”. פרשנויות אחרות מתייחסות לביטוי הלטיני “עגלת ספינות carrus navalis” כמקור המונח קרנבל. מאז המאה ה -12 נקרא הקרנבל גם בשם חג הצהריים. המילה קרנבל משמשת גם לציון הזמן המטורף והטיפשי הזה. מונח זה משמש בעיקר בבוואריה ובאוסטריה ומשמעותו היא משהו כמו “Fastenschank”. זו אמורה להיות המנה האחרונה של משקאות אלכוהוליים, כיוון שהתקופה החלה מתחילה ביום רביעי האפר.

התחפושת הנכונה היא תנאי הכרחי לרגעים בלתי נשכחים במהלך הקרנבל

קרנבל כלומר אלפים תלבושות מקוריות

קרנבל – מנהגים ישנים, מתפרשים מחדש

שודדי ים, נסיכות, ליצנים וכל מה שלא ניתן לראות במצעדים במהלך הקרנבל. האם תהית פעם מדוע אנשים מתחפשים למרדי גרא? הסיבה נעוצה בעקרון השוויון, כך שכולם חייבים להיות זהים. הוא האמין כי מסורת ההלבשה נעוצה גם בפסטיבלי האביב הגרמאניים. אפילו בשנים שלפני המשיח, אנשים התחפשו לרוחות רפאים ושדים על מנת לגרש אותם באופן סמלי מעיירות וכפרים. המחזה הגדול הזה קרה רק בסוף החורף. על ידי צלצול והכאה בתוף, הרעש היה אמור לעורר את רוח המעיין. מאז המאות ה -13 וה -14 אנשים החלו גם לארגן התקפי אוכל ושתיה, כמו גם טורנירים. מכאן ואילך, החגיגות יראו את המראה המוכר לנו כיום.

גם אם לא תחגוג את מרדי גרא ברחוב השנה, אהבת הקרנבל נשארת מושרשת עמוק בלבם של אלפים. כמו גם הזיכרונות הטובים מהחגיגות הציבוריות בשנים קודמות. כל שנותר הוא לחכות בקוצר רוח ובתקווה לקרנבל הבא! אבל גם בבית עם שאר בני המשפחה, יכולה להתקיים מסיבת קרנבל נחמדה. קצת יצירתיות היא רק סדר היום.

משמעות הקרנבל – בקרנבל תוכלו ליהנות מהחיים במלואם 

קרנבל כלומר קרנבל גרמניה מצב רוח חגיגי

לעתים קרובות אתה מעדיף להכין תחפושת משלך למסיבת הקרנבל

קרנבל כלומר טווס תחפושת לנשים

משפחות עם ילדים יכולות ליהנות גם מהבית בימי הקרנבל

קרנבל כלומר תלבושות קבוצתיות לפסטיבל משפחתי

תלבושות קבוצתיות תמיד עושות רושם נהדר

קרנבל פירושו תחפושות תלבושות קבוצתיות

מרדי גרא הוא זמן ההתרוממות וההנאה לפני תחילת חג הפסחא

קרנבל כלומר רגעים מצחיקים

מסכות מקוריות תמיד מרתקות

משמעות קרנבל משמעות הפסטיבל

קרנבל כלומר אושר קרנבל ציבורי