קישוטי קיר אופנתיים הם יותר מסתם אובייקטים יפים בשנת 2020. אביזרים שנבחרו נכון משקפים את אישיות התושבים ויוצרים אופי של פנים. לפעמים מספיקים כמה פרטים כדי להפוך סלון רגיל למקום נעים להירגע בו. הערבוב נכנס! ליצירת הרכב קיר מעניין, תוכלו למשל לשלב כמה כרזות או תמונות עם מראות, מקרמים או שעונים. חשוב שהסגנון והצבע יהיו מתואמים. קרא את שלנו 5 הרעיונות המובילים לקישוטים מודרניים ולסדר בית שבו אתה באמת יכול להירגע ולהרגיש טוב.

רעיונות לקישוט חדרים לקיר - TOP 5 מבין קישוטי הקיר האופנתיים ביותר לשנת 2020 הופכים את הסלון לצבעוני

1. קישוט החדר על הקיר – מראות עגולות

מראה היא תמיד רעיון טוב – היא לא רק מקשטת, אלא גם מבהירה ומגדילה ויזואלית את החדר. החמים ביותר בשנת 2020 הם מראות עגולות, אשר מרככים את הקווים החדים של הארונות ומצד שני, מתיישבים באופן מושלם עם רהיטים בעלי צורות עגולות ורכות. עבור פנים מינימליסטי, עדיף לבחור דגמים עם מסגרת צרה או ללא מסגרת כלל. לסידורים בהשראת סגנון הבוהו או האפריקאי יתאימו מראות עגולות במסגרת ראטן, למשל ב בצורה של שמש, עין או פרח.

רעיונות לקישוט חדרים לקיר - TOP 5 מבין קישוטי הקיר האופנתיים ביותר 2020 עגולה מראה עגולה

2. שעוני קיר שחורים – טרנד עכשווי ומעלה

השעונים חווים את תחייתם מחדש – אחרי הכל, ללא קשר לפונקציונליות שלהם, הם גם קישוט לחדר יפה. שנת 2020 עוברת יחד עם שעונים בעיצוב מינימליסטי עשוי מתכת שחורה, עץ וזכוכית. השעונים האופנתיים ביותר נראים כאילו נלקחו ישירות ממגדל העירייה או מתחנת רכבת היסטורית. גם שעונים גדולים המודבקים לקיר ויכולים להיות בקוטר של עד 80 ס”מ הם להיט. עבור סוג זה של קישוט, בדרך כלל משתמשים במראות אקריליות בהירות, המשקפות יפה את האור ומבהירות את הפנים.

רעיונות לקישוט חדרים לקיר - TOP 5 מבין קישוטי הקיר האופנתיים ביותר 2020 קישוט קיר שעון עגול שחור

3. קישוטים בעבודת יד – לוכדי מקרמה וחלומות

כבר כמה שנים שיש עניין הולך וגובר בעבודות יד מסורתיות שסבתותינו עסקו בהן. אם אתם מחפשים קישוטי חדרים זולים וייחודיים, נצלו את הטרנד הזה וקשטו את הפנים שלכם בפריטים בעבודת יד. אלה יצירות אמנות בעבודת יד ייראו נהדר בחדרים בסגנון בוהו, בסגנון בוטני או כפרי ובאופן אידיאלי להלחין עם דוגמאות פרחוניות. מקרמה ארוגה להפליא, לוכדי חלומות ופרחים רקומים על החישוק מעניקים לחדר אווירה נעימה ומדגישים את אופיו האינדיבידואלי..

רעיונות לקישוט חדרים לקיר - TOP 5 מבין קישוטי הקיר האופנתיים ביותר 2020 לוכד חלומות מקרמה דקו

4. קישוטי קיר מסוגננים – מודרניים פוסטר עם מסגרת או לטגן

חובבי אמנות בוודאי ישמחו לשמוע שהעיטורים האופנתיים ביותר של 2020 כוללים ציורים, גרפיקה וכרזות מקוריות. האחרונים הם הפופולריים ביותר מכיוון שהם זולים וזמינים. כיום אתה יכול באינטרנט להזמין כרזות באינטרנט וליהנות לא רק ממבחר גדול, אלא גם מאיכות גבוהה. פה https://www.bimago.de/poster.html חנויות מקוונות מציעות גם כרזות עם מסגרות שונות לבחירה. בנוסף, יש לך כאן https://www.bimago.de/poster/zimmer.html האפשרות לחפש כרזות לפי חדר. ערכות פוסטרים ממוסגרות יוצרות גלריית קיר אלגנטית. כאן רצוי לתאם את הפוסטרים מבחינה נושאית, למשל. B. מוטיבים של יער או צמח, או שאתה יכול לבחור שילוב של מוטיבים, אולם צריך להיות מתואם בצבע.

על רקע קירות לבנים ואפורים, תמונות טבע ותחריטים עם צמחים נראים יפים. בחמימות פנים בז ‘ולבן שאינסטגרם אוהבת, לא יכולים לפספס יצירות מופשטות וגרפיקה עדינה עם פנים או גוף.

רעיונות לקישוט חדרים לקיר - TOP 5 מבין קישוטי הקיר האופנתיים ביותר 2020 פוסטר מסוג deko kombi מסוגנן

5. קישוטי קיר בקנה מידה גדול – טפטים

קיר הסלון שלך נראה ריק ואין לך מושג איך לקשט אותו? להגיע לטפט אופנתי עם דפוס מעניין. עלי בננה, צורות גיאומטריות ופרחים צבעוניים למשוך את תשומת הלב של כולם, ולבטל את הצורך בעיטורים אחרים לחדר. טפטים שנבחרו בצורה נכונה לא רק מגוונים את עיצוב הפנים, אלא גם מגנים על הקיר מפני נזקים אפשריים. אם אתם מצפים ממראה יפה וחיי שירות ארוכים מקישוטים, בחרו טפט ויניל או טפט מנייר רחיץ – בהחלט על גבי גב לא ארוג, מה שמקל על ההצמדה..

רעיונות לקישוט חדרים לקיר - TOP 5 מבין קישוטי הקיר האופנתיים ביותר 2020 עיצוב חדר שינה לטפטים בצורה מסוגננת