לישון טוב יותר: 1 × 1 של ריהוט לחדר שינה

לריהוט בחדר השינה יש השפעה רבה על השינה. אם החדר נראה חסר מנוחה וכאוטי, קשה יותר להירגע. כדי להתמודד עם זה, חדר השינה צריך להיות מרוהט בקפידה. במדריך זה תוכלו למצוא עצות רבות לאווירה מרגישה ומרגיעה.

ריהוט לחדר שינה שינה עצות טובות יותר ריהוט לחדר שינה

    • חזיתות סגורות להזמנה נוספת

יש להימנע מעומס בחדר השינה ככל שניתן, שכן סביבה חסרת מנוחה מקדמת גם אי שקט פנימי. למראה מסודר, חיוני שדברים קטנים שונים ייעלמו מאחורי דלתות ומגירות ארונות.

מכיוון שככל שהדברים הקטנים יותר מונחים בגלוי, הרושם הכללי יותר כאוטי. לאחסון בגדים ואביזרים הם ארונות הזזה, כפי ש החנות המקוונת neromoebel.de מוצג בגרסאות שונות, מתאים מאוד. סוחר הרהיטים מסביר: “חלוקת פנים מעשית מציעה שפע של מקום אחסון וחלוקה מסודרת לבגדים ודברים אחרים.” פנים הארונות הללו צריך להתאים לצרכים האישיים שלך ככל האפשר ולהציע שפע של תאים. היתרון הגדול ביותר של מערכות ארונות כאלה הן החזיתות הסגורות, שניתן לפתוח אותן גם כדי לחסוך מקום הודות לדלתות ההזזה. אפילו עם שידות, שידות ליד המיטה או רהיטים אחרים, יש לשים ערך בחזיתות סגורות. זה גם מביא סדר ו שֶׁקֶט בחדר שינה.

עיצוב חדר שינה ריהוט חדר השידה עץ

    • פחות זה יותר

חדר שינה אינו חדר אחסון, אך אמור לתרום להרפיה. הדבר אפשרי רק אם החדר מעוצב כראוי. הסר את כל מה שלא בהכרח צריך לאחסן בחדר הזה במרתף או בעליית הגג כדי לפנות מקום. למכשירי חשמל ביתיים כגון שואבי אבק או דליים לניקוי אין מקום בחדר השינה. חפצים כאלה מזכירים עבודות בית ומפנים בעקיפין את תשומת הלב למשימות שונות. יש להימנע מכך בחדר השינה. שום דבר כאן לא צריך להזכיר עבודה, רק אך ורק מזמין אותך להירגע. לכן גם שולחנות העבודה אינם במקומם.

    • מקמו את המיטות בצורה נכונה

אין דבר כזה מקום מושלם למיטה. בעוד שחלק מעדיפים לישון עם נוף לחלון, אחרים מעדיפים לשכב מול דלת החדר. לפני שתסיים לרהט את חדר השינה, עליך להתמקד תחילה במיקום המיטה. בדוק פתרונות שונים כדי למצוא את הגרסה האידיאלית עבורך.

ריהוט לחדר שינה שינה עצות טובות יותר ריהוט חדרי שינה ורעיונות

    • מזרונים ומסגרות דק

השקעה באיכות גבוהה מזרנים ואחד טוב מסגרת דק אסור לך לשמור בשום פנים ואופן. באופן אידיאלי, כרית השינה מקדמת תנוחת שינה בריאה ומקלה על עמוד השדרה. זוהי הדרך היחידה להשיג את האפקט הרצוי ותוכלו להתחיל את היום החדש בכושר ולנוח למחרת בבוקר. תן לנו לייעץ לך בפירוט בעת הקנייה ובכל מקרה, נסה כמה עיצובים! רק כך ניתן להרכיב מיטה העונה על דרישותיכם האישיות.

   • צבעים לנשמה

צבעים חשובים לנפש ובעלי השפעה ישירה עליה. לכן חשוב לבחור את הצבעים בצורה הגיונית. גווני אדמה כהים יוצרים תחושת ביטחון ומעניקים לחדר שינה קסם נעים. ניואנסים בהירים כמו שמנת, לבן או רוזה יוצרים אווירה צלולה. מי שמסתמך על צבעים חזקים לא צריך להשתמש בהם יתר על המידה. במקרה של צבעי קיר, יהיה עדיף לצבוע רק חלק אחד או קיר אחד ולהשתמש בצבע ניטרלי כמקלט לשאר המשטחים.. המגזין החי westwing.de יש כמה מ צבעי חדר שינה מידע מפורט ומסודר כראוי. לדוגמה, כתוב על הלבן: “הלבן הוא הצבע של זמננו – אנשים מודרניים רבים הוא ממלא צורך יסודי: פחות גירויים”.

ריהוט לחדר שינה ישן טיפים טובים יותר צבע חדר השינה ירוק

    • להניח שטיחים

שטיחים מיועדים מראש לחדרי שינה. מצד אחד, הם מבטיחים אווירה נעימה מאוד ומצד שני, הם מעכבים את רעשי הרגליים. אם מונחת רצפה אחרת באזור השינה שלך, אתה עדיין יכול לתת לחדר יתרון בנוחות עם שטיחים. במיוחד מול המיטה, רצים נעימים מבטיחים כי תרגישו בנוח לגמרי גם בבוקר וגם בערב.

ריהוט לחדר שינה ישן טיפים טובים יותר שטיח לחדר שינה

    • ליישר תחומים בעייתיים

לא לכל חדר יש את התנאים האופטימליים. חלק מהחדרים נמוכים מדי, אחרים גבוהים בצורה לא נוחה. בעזרת כמה טריקים ניתן לפצות בקלות על אזורים בעייתיים כאלה. עם חדרים גבוהים מאוד, צבעי קיר שנבחרו בחוכמה יכולים לקרב את התקרה באופן ויזואלי. ריהוט מהרצפה עד התקרה מעניק לחדרים נמוכים יותר גובה.

    • קישוט הרמוני

כמה תַפאוּרָה יורד טוב בחדר השינה. אבל אותו הדבר תקף כאן: פחות הוא יותר. אזורים עמוסים עם יותר מדי סיכויים וסיומות אינם מועילים. התמקדו בכמה דברים יפים והכניסו אותם לאולם באהבה רבה יותר. קבוצות של שלושה עד חמישה אביזרים תמיד נראות אופנתיות. במיוחד אם אלה מתואמים בצבע עם החדר.

    • אין מכשירי חשמל

מכשירי חשמל אין לך השפעה טובה על השינה שלך. לא משנה אם מדובר בטלוויזיה, מחשב נייד או סמארטפון. יש לאסור את כל הציוד מחדר השינה. כמו כן, הימנע מבדיקת דואר או קריאת הודעות ממש לפני השינה. אור המסך הבהיר של המכשירים משבש את הביו -קצב הטבעי שלך ומונע ממך להירדם.

ומכיוון שגם לתאורה יש תפקיד חשוב, כדאי שתסתכל על הטיפים הנוספים שלנו בנושא.

טריקים נוספים לישון טוב יותר הורכבו בסרטון הבא מערוץ היוטיוב “עשה לי את היום”:

תמונות מלמעלה למטה: Pixabay.com, ErikaWittlieb – WerbeFabrik – jf28858 – ErikaWittlieb – JohnSitter