Osvětlení obývacího pokoje hraje ústřední roli v designu tohoto prostoru. Často se člověk uchýlí k inovativním a atraktivním řešením, která dodají obytnému prostoru vlastní charakter. Lustr je ale stále obzvláště oblíbený pro osvětlení obývacího pokoje. Dnešní lustry do obývacího pokoje dokonce fascinují svou velkou účinností a neobvyklou přítomností. V následujících řádcích se podíváme na možné využití lustrů v obývacím pokoji.

Lustry do obývacího pokoje přitahují pozornost všech

obývací pokoj lustr mix různých vzorů vytvořit útulný obývací pokoj

Proč je lustr do obývacího pokoje tak atraktivní?

Lustry jsou skvělou volbou pro osvětlení obývacího pokoje a jsou horkým trendem v obývacím pokoji. Současné lustry jsou neobvyklou variantou závěsného svítidla a představují ozdobná světelná tělesa pro obývací pokoj. A ještě více: Dnešní lustry jsou skutečným poutačem v každém designu obývacího pokoje.

Jistě něco dodáte do obývacího pokoje pečlivě vybraným lustrem.

Když se řekne lustr, vybaví se vám lustry v barokním nebo venkovském stylu. Kromě těchto nadčasových klasik existují ještě moderní novinky, které berou dech. V dnešní době existuje tolik variant, jako každý obývací pokoj může být vybaven takovým světelným zdrojem. Současné lustry jsou světelné zdroje v nových tvarech a různých barvách, které odpovídají osobním potřebám obyvatel místnosti. Navrženy v různých velikostech a ve všech stylech, dávají každému obytnému prostoru své kouzlo.

Dnešní lustry nejsou jen dekorativní, ale jsou také efektivní alternativou pro osvětlení obývacího pokoje. Většina modelů je navržena s LED žárovkami. Pokud lustry používají LED světla, jsou obzvláště úsporné, což ve skutečnosti znamená nízké náklady na elektřinu.

Lustry jsou speciální volbou pro moderní osvětlení

lustr obývací pokoj zlaté akcenty luxusní obývací pokoj

Jak správně zinscenovat lustr v obývacím pokoji?

Lustry se často používají jako centrální žárovky do obývacího pokoje, které zajišťují základní jas v místnosti. Takže se rychle stanou vrcholem. Není pochyb o tom, že lustry mají zvláštní eleganci. Současné lustry jsou však už není tak honosně zdobený jako tehdy. Lze ji také najít celou jednoduché designy, které mají různé využití. Jsou také lehké, což je další a důležitý přínos.

Lustry vytvářejí v obývacím prostoru neporovnatelnou atmosféru. Designové lustry, rustikální i moderní, tradiční skleněné a látkové stínítka nebo ty z křišťálu, halogenové žárovky navržené jako svíčky, geometrické tvary s LED … Výběr z hlediska materiálů a provedení je opravdu velký. Lustr lze dobře použít v barevném a eklektickém obývacím pokoji i v jednoduchém a minimalistickém obývacím pokoji.

Lustr lze dnes použít jako základní osvětlení nejen ve velkém a prostorném obývacím pokoji. I na omezeném prostoru lustr má zvláštní dopad na celou místnost. V jednoduchém designu interiéru si například krásný lustr přijde na své. A můžete dát malému obývacímu pokoji větší jedinečnost s odpovídajícím lustrem.

Sedni si Akcenty s lustrem v obýváku! S tradičním lustrem například vytvoříte krásné kontrasty v moderním obývacím pokoji. Nebo si pohrajte s barvami výběrem lustru v barvě, která kontrastuje s interiérem.

Jak vybrat správný lustr?

Při výběru lustrů musíte brát v úvahu nejen prostorové podmínky, ale také další kritéria. Všechny světelné zdroje v místnosti musí být zpravidla vzájemně sladěny a musí mít jednotnou koncepci osvětlení. Světla si také musí navzájem odpovídat stylem a designem. Kromě toho musíte věnovat pozornost optimálním světelným podmínkám pro osvětlení místnosti. Osvětlení je tedy zodpovědné za pohodu v místnosti.

Lustry vytvářejí krásné světelné hry

lustr obývací pokoj moderní lustr černý

Díky úžasné rozmanitosti designů tak můžete najít ten správný lustr pro váš obývací pokoj. Současné lustry jsou nejen pompézní ozdobou místnosti, ale také funkčním prostředkem osvětlení. S odpovídajícím lustrem nejen osvětlíte obývací pokoj, ale dodáte mu nádherný dekorativní nádech!

Impozantní design vás nechá beze slova …

lustr obývací pokoj minimalistický design obývacího pokoje osvětlit

Tvar lustru musí ladit s ostatním nábytkem

lustr obývací pokoj moderní obývací pokoj osvětlit pomocí krásných světel

Některé lustry mají vysoce dekorativní funkci

lustr obývací pokoj neobvyklý design vytvořit akcenty

Vyberte si lustr, který odpovídá stylu bydlení v místnosti

lustr obývací pokoj jemné barevné schéma stylový nábytek

Lustr před krbem působí skvělým dojmem

lustr obývací pokoj tmavé stěny dekorativní lustr

Osvětlete roh místnosti lustrem

lustr obývací pokoj květinové motivy bílý koberec

Křišťálový lustr je skutečná klasika

obývací pokoj lustr svěží barvy dohromady vytvářejí příjemný obývací pokoj

Útulný obývací pokoj těží z jednoduchého lustru

lustr obývací pokoj útulný obývací pokoj černé akcenty

Křišťálový lustr je skvělý v jasném designu obývacího pokoje

lustr obývací pokoj skleněný stůl konferenční stolek světlé barvy design obývacího pokoje

lustr obývací pokoj inovativní design, aby modrý obývací pokoj

lustr obývací pokoj krostall akcenty elegantní design obývacího pokoje útulné prostředí

lustr obývací pokoj moderní design svěží akcenty vytvářejí útulné prostředí

lustr obývací pokoj moderní obývací pokoj vybavení lustr deco

lustr obývací pokoj elegantní nápady interiérového designu světlé barvy