Průmyslový nábytek

Snili jste někdy o životě ve skladišti nebo v uměleckém bytě? Co kdybys je měl oba najednou? Nelze kombinovat? Vskutku! Průmyslový nábytek zažívá v dnešní době revoluci a také zušlechťuje váš byt kouzlem neošetřeného dřeva a kovu, továrním stylem a jasným minimalismem. Hrubé cihlové zdi, stropy s trubkami, betonové podlahy a holé zdi vám určitě vyskočí v hlavě, když uslyšíte „industriál“. Prozradíme vám, který průmyslový nábytek se k tomuto cool chic hodí nejlépe. Ponořte se do továrního kouzla industriálního stylu a sbírejte úchvatné příklady každé místnosti!

Průmyslový šik – zařízení s půdním vkusem

Interiér bytu průmyslového nábytku

Jak přesně přišel styl průmyslového zařizování, je zatím ve tmě. Předpokládá se, že jeho počátky jsou na počátku 20. století. Druhá průmyslová revoluce se změnila v globalizaci. Staré západoevropské továrny byly ideální pro nové obytné oblasti. To také vytvořilo perfektní možnosti pro byty! Velké holé stěny a hrubé stropy způsobily, že průmyslové vybavení s půdním vkusem je citlivé. Jak to ale vypadá v dnešní době? Na základě vybavení v každém obývacím pokoji vám přiblížíme průmyslové vybavení. Dáme vám také cenné rady, jak pomocí průmyslového nábytku a efektních designových prvků vytvořit celý svůj byt na základě průmyslového konceptu. Širší představu můžete získat v internetovém obchodě Restyle24, kde najdete jedinečný průmyslový nábytek i nábytek a bytové doplňky z mnoha dalších zajímavých stylů.

Průmyslový nábytek s robustním designem do obývacího pokoje

Průmyslový obývací pokoj Průmyslový nábytek

Začněme základním pilířem bytu, konkrétně obývacího pokoje: Na obrázku vidíte klasické prvky zařízení, které byly kombinovány s výstižnými kusy nábytku z průmyslového designu. Díky kombinaci s moderním zařizovacím stylem působí obývací pokoj moderně a vznešeně. Interiér zde okouzlí starými koženými křesly, konferenčním stolkem z neošetřeného dřeva, průmyslovými lampami a židlemi z bytelného kovu. Zdobení zde zajišťuje, že nábytek nepůsobí chladně – retro koberce a lustry s vintage vzhledem.

Průmyslová ložnice – navzdory nápadnému vzhledu podkroví, domácí atmosféra!

Průmyslový nábytek - ložnicové průmyslové vybavení

Neošetřené dřevo a opotřebovaný kov nevypadají jako útulná atmosféra? Náš tip pro vybavení ložnice je méně spoléhat na typické materiály pro průmyslový nábytek a více na jasné barvy, jako je bílá, černá a šedá. Nábytek je subtilní a pokud je vyroben z masivního dřeva, přispívá k nadčasovému vzhledu. Spolehněte se na dekoraci a textil s vintage vzhledem. Lampy mají opět industriální vzhled.

Průmyslová kuchyně – místnost, kde lze použít všechny průmyslové prvky 

Industrial Chic - průmyslová kuchyně

Přestože je dřevo jedním z typických materiálů v průmyslovém designu, nerezová ocel je pro kuchyň preferována. Kamna jsou naprosto robustní, vyrobená z nerezové oceli a mají vintage vzhled. Vodovodní baterie umyvadla opět naznačují průmyslové stylistické zařízení Kování z nerezové oceli se stále více používají ve velkých kuchyních. Trubky a potrubí jsou dokonalými prvky při zařizování průmyslové kuchyně. Rozhodně se skrývají v moderních stylech zařizování – prosím ne s industriálním chicem! Náš tip: měď je letos velmi populární.

Jídelna vyjadřuje robustní styl tím nejlepším možným způsobem

Odsazení v průmyslovém stylu

Průmyslový nábytek lze také snadno integrovat do pracovního prostoru

O kouzlu a elegantním designu průmyslového nábytku jste se již přesvědčili, ale co je na tomto stylu zařizování zvláštní. Znamená vysoký životní styl a je nadčasový. Nejsou to jen kusy nábytku, je to městský životní styl, který vytváří neformální atmosféru při útulných večerech s rodinou a přáteli. Doufáme, že jste našli potěšení ve stylu průmyslového vybavení! Nezapomeňte, že vždy je v popředí, abyste se doma cítili pohodlně a našli svůj vlastní styl!