Nápady na party dekorace do malé místnosti

Vánoce jsou téměř tady a po nich přichází Silvestr. Potřebujete uspořádat večírek v malém bytě? Nebo se bez něj zase musíte kvůli nedostatku místa obejít? V obou případech stojí za přečtení z tohoto článku. V prvním případě můžete použít naše tipy, aby vaše dovolená byla mnohem úspěšnější a příjemnější. V druhém případě se něco naučíte a příště se nebudete bát uspořádat večírek v malé místnosti.

Proč začínáme s nápady na výzdobu večírků? Častou chybou je, že je jim věnováno příliš mnoho prostoru. Mnoho předmětů v žádném případě neznamená úspěšnou dekoraci. Rozdělte své dekorace promyšleně a inteligentně. Pak dosáhnete skvělého dojmu jen s několika položkami.

Získáte tak více prostoru pro důležitější věci.

Vymyslete skvělé téma

párty nápady dekorace zajímavé inovativní

Pro design posledních let bylo typické, že vše v místnosti by mělo přispět k celkovému vzhledu. Příslušenství, užitečné předměty, ale také velmi jednoduché potraviny z posledního nákupu jsou v místnosti otevřeně rozmístěny tak, aby přispěly k původnímu vzhledu. A co lidé, kteří tam jsou?

Pokud zvolíte pro svou párty zajímavé téma, jste v polovině své výzdoby. Vezměme si například téma devadesátých let. Řekněte hostům, aby se vhodně oblékli a v tomto stylu rozdávali pouze šetřící dekorace. Existuje také další metoda. Možná už máte ve svém bytě zajímavé téma, například futuristický nebo starožitný nábytek nebo design v exotickém stylu. Možná to hosté snadno zdůrazní prostřednictvím svého oblečení. V tomto případě nemusíte dělat nic jiného, ​​než nabízet jídlo a pití ve vhodném stylu.

Párty dekorace – tematický design stolu ve vhodném prostředí

nápady na výzdobu večírku vánoční stůl

Zaměřte se na originální design stolu a podřízte vše jednomu stylu, od jídla až po poslední dekorativní detail. Vyberte si barvu, která odpovídá skvělým a jasným doplňkům ve zbytku vašeho interiéru.

V takovém případě doporučujeme omezit se na jednu nebo dvě barvy a více si hrát s texturami a tvary. Všechno tedy vypadá stylově a design lze přesto implementovat poměrně snadno a rychle.

Vyměňte velký jídelní stůl za malý konferenční stolek

nápady na výzdobu večírku malý stůl

Proč na večírku opravdu musí být jídelní stůl? Potřebujeme místnost k tanci, že? Místo toho zvolte konferenční stolek. Zakryjte některé police papírem a policemi a nechte hosty, aby tam také umístili své nápoje a jídlo.

Párty dekorace – tam musí být centrální kus

nápady na výzdobu večírku doma

Vyberte si středobod své dekorace. Může to být stůl, ale také police nebo knihovna. Obohaťte ji dekorací, která barevně i texturami koresponduje s dalšími detaily. Mohou být distribuovány konkrétně v místnosti pro vybranou příležitost nebo tam již být přítomny.

Předveďte se při přípravě jídla

nápady na výzdobu večírku servírují nápoje

Na večírku je pro hostitele důležité ukrást show. Jaká je hlavní role dekorace? Pokud na večírku připravujete zajímavé nápoje nebo chutné jídlo, položte vše na stůl a proměňte to v show. Distribuujte vše tak, aby pracovní plocha působila jako dekorativní středobod. I v tomto případě rozmístěte odpovídající detaily po celé místnosti.

Líbí se vám tyto nápady? Myslíte si, že vám ušetří místo a čas? Během večírku nezapomeňte na úsměv! Nahradí všechny chyby ve výzdobě.

Zajímavý nápad, jak byste mohli svým hostům nabídnout jídla ve stylu 90. let

párty výzdoba nápady vhodné jídlo

Párty dekorace – pečlivě vybírejte ten správný outfit

párty dekor odpovídající oblečení

Pojďme rozhoupat dům!

tipy na výzdobu večírku

Zajímavý a kreativní způsob, jak byste mohli prezentovat jídlo podle tématu večírku

nápady na výzdobu večírku tipy na výzdobu domu

Párty dekorace – nepřehánějte to, soustřeďte se na detaily

party decor nápady tipy detaily

Děti to milují!

párty dekorace tipy dekorace stolu

Párty dekorace – Perfektně vyzdobený stůl pro vaši novoroční párty

párty výzdoba stolu dekorace

Někdy hrají důležitou roli i ty nejmenší detaily

nápady na výzdobu večírku tipy na narozeniny

Párty dekorace – vytvořte ve svém obývacím pokoji jedinečnou atmosféru

tipy na výzdobu večírku interiérový design

Musí existovat centrální část vaší dekorace – začněte dekorací zvenčí

nápady na výzdobu večírku venku