Hippie styl módní nápady pro ženy

Pokud chcete vytvořit uvolněný a ležérní outfit, pak doporučujeme vyzkoušet styl hippie. Mnoho žen si myslí, že hippie móda je stejná jako bohémsko-elegantní vzhled. Mezi těmito dvěma styly existují určité rozdíly. České dámy milují lesklé detaily s poutavými doplňky, zatímco oblečení hippie klade větší důraz na sebevyjádření a umění. Hippie styl je navíc více unisexový a může vypadat docela mužně. V tomto příspěvku vám představíme více než 30 skvělých nápadů na hippie oblečení pro ženy a vysvětlíme rozdíly ve stylu Boho podrobněji. pokračovat ve čtení!

Outfitové nápady ve stylu hippie pro ženy 2021

Hippie styl pro ženy

Hledáte úchvatný hippie outfit pro svůj volný čas? Nejprve doporučujeme hrát si s barvami. Je velmi důležité vytvořit vzhled, který je dokončen ve vašich oblíbených barvách. Nestyďte se a zkuste něco odvážného, ​​odvážného a individuálního, jako jsou košile s kravatou, pestrobarevné šaty, šortky a doplňky.

Nápady na hippie oblečení: pohrajte si s barvami

Žluté etnické šaty ve stylu hippie

Pokud stále přemýšlíte, kolik barev můžete použít v jednom oblečení, neomezujte se, pokud vám to bude příjemné a každá z nich k sobě ladí. Vyzkoušejte oranžová nadměrná trička ve výškových džínových šortkách, sexy minišaty s kravatou, zábavné topy a džínové kousky. Styl hippie je o prohlášení. Můžete nosit topy s odvážnými zprávami, stejně jako grafická a pop art trička. Se vzory a potisky se můžete vždy zbláznit. To podtrhuje vaši individualitu.

Udělejte prohlášení pomocí skvělého hippie oblečení

Hippie módní nápady pro ženy

Buďte otevření a zkuste nosit kreativní oblečení, tj. tj. neomezujte se. Pokud máte rádi barevné šaty s potisky, pak je raději vyzkoušejte nebo použijte poutavé žakárové vzory, které ohromí každého. Pokud si myslíte, že je to pro vás příliš bang, doporučujeme smíchat jasné barvy s tlumenými a neutrálními tóny. Například šaty s paisleyovým potiskem mohou být pokryty bílou háčkovanou vestou.

Styl hippie: odpovídající příslušenství

Doplňky ve stylu hippie

Nepřestávejte hledat doplňky pro ruce, krk a hlavu. Je důležité úplně dokončit jakýkoli vzhled, ať už je to boho, hippie, grunge nebo urban chic. Vsaďte na krásné květinové korunky, perly, dřevěné šperky, náhrdelníky, náramky atd. Nezapomeňte přidat trochu moderních akcentů. Doporučujeme osvěžit váš outfit módními kousky, jako jsou crop topy, moderní sluneční brýle atd..

Hippie móda & Boho styl: jaký je rozdíl?

Hippie styl a boho módní rozdíly

Boho móda i hippie styl jsou staré styly, které se objevily v minulosti a čas od času zažívají moderní oživení. Přicházejí však z různých míst (z geografického a filozofického hlediska).

Hippie móda je jasně poháněna politikou. Původní hippies, kteří prosazovali unisex oblečení, zářivé barvy, rozevláté džíny, sandály, dlouhé vlasy a pestrobarevné perlové náhrdelníky, ve skutečnosti bojovaly proti establishmentu a posunuly vpřed hrstku radikálních myšlenek. Jejich oblečení bylo prohlášení samo o sobě, označení jednoty, harmonie a sounáležitosti se společnou příčinou a pohledem na život.

Boho styl má svůj původ ve zcela jiné části světa a nevyplývá z politické, ale estetické výpovědi. Zatímco boho móda našla některé ze svých kořenů v hnutí hippie, zdůrazňovala konkrétní životní styl a osobnost a byla více zaměřena na ženy. Styl Boho je něco jiného než unisex – naopak chválí ženskost, zvláštní druh dekadentní propracovanosti a množství specifických prvků Boho, díky nimž každá žena vyčnívá z davu. Jak se boho móda soustředila více na estetickou než politickou stránku, překonala historii a stala se ikonickým ženským stylem.

Hippie móda jako výraz individuální svobody

Dámské plážové oblečení ve stylu hippie

Tuto módu naopak měli ovlivnit Beatles, zejména „Swinging London“. Stejně jako bohémský styl je hippie starodávná móda. Nejde však o módní formu míchání a kombinování jako u prvního, protože hippie by měl být prostý všeho. Můžete nosit květiny, protože chcete být sami sebou. Hippies si prostě chtějí užít vše, co život nabízí.

ležérní oblečení pro volný čas

letní boho šaty

Hippie elegantní outfity neobvyklé

Boho šaty s květinovými motivy široké

Hippie elegantní šaty barevné s koženými botami

Hippie styl módní nápady prohlášení boty

Elegantní nápady ve stylu hippie pro volný čas

Boho obléká nápady a návrhy

Experiment ve stylu hippie s barvami

Nápady pro ženy ve stylu hippie

Hippie styl v minulosti

pohodlné bederní outfity pončo

Hippie styl módní nápady pro ženy

Hippie vzhled v neutrálních barvách. Příslušenství šátek

Hippie móda pro ženy v oranžové široké

barevné hippie šaty boty nádherný vzhled

Vzhled hippie úspěšně kombinuje barvy a vzory

Hippie styl etnická vesta velká kapsa

Prohlášení o stylu hippie s koženou vestou

ležérní šaty v bohémském stylu

Boho chic stylové nápady pro ženy

Barevné dlouhé triko ve stylu hippie

Oblečení ve stylu hippie s etnickými motivy