Fotografování těhotenství v přírodě

Těhotenství je bezpochyby jedním z nejkrásnějších období v životě každé ženy a přináší velkou radost, proto stojí za to toto období dokumentovat spoustou nádherných fotografií. V tomto příspěvku dáváme budoucím maminkám fascinující nápady na skvělé těhotenské fotografie, které jim zůstanou jako nezapomenutelná vzpomínka na toto období po letech. Doufáme, že vás naše nápady na focení inspirují a doufáme, že si čtení užijete!

Brát těhotenské fotografie jako nádhernou vzpomínku – inspirativní nápady

Pořizování fotografií z těhotenství, nápady na focení

Fotografování těhotenství Rodiče Hračky

Pořiďte těhotenské fotografie pro dva romanticky

Pořizování vtipných fotek z těhotenství s příbuznou přítelkyně

Vtipné focení těhotenství s otcem

Pořizujte těhotenské fotografie s prvním dítětem

Vtipné focení těhotenství s mazlíčkem

Pořizování těhotenských fotografií psí tlapky

Pořizujte těhotenské fotografie s celou rodinou

Pořizování fotografií z těhotenství s rodinou

Těhotenské fotografie můžete pořizovat sami, s otcem dítěte, prvním dítětem / dětmi, s kamarádkou nebo příbuznou, která je také těhotná, nebo se svým domácím mazlíčkem – v tomto případě budou fotografie obzvlášť vtipné. Fotografie vypadají v přírodě opravdu romanticky, například ve vaší zahradě, v parku, na pláži, ale byt také poskytuje skvělé pozadí pro focení – podívejte se na naše příklady a přesvědčte se sami! Přízvuk je obvykle umístěn na dětskou bouli a na to se zaměřují fotografie. Některé matky dokumentují své těhotenství fotografováním každý měsíc nebo dva týdny, aby bylo vidět, jak narůstá dětská boule.

Pořiďte si těhotenské fotografie sami nebo si najměte profesionálního fotografa?

Pořizování těhotenských fotografií dětské obuvi

Pořizujte těhotenské fotografie pruhovaný vzor baby bump

Fotografování těhotenství se psem

Pořizujte těhotenské fotografie černobíle romantické

Pořizujte těhotenské fotografie každý měsíc

Fotografování těhotenství dítě narazit ruce

Fotografování fotoateliéru v těhotenství

Fotografování těhotenství Liv Tylor

Fotografování těhotenství Gisele Bunchen

Fotografování těhotenství Ciara

Fotografování těhotenství Beyonce

Fotografování těhotenství Shakira

Mnoho budoucích rodičů si najme profesionála, aby byly těhotenské fotografie obzvlášť hezké. Není však nemožné to udělat sami – s pomocí nových technologií a veškerého příslušenství, jako jsou fotobanky a selfie tyče, může téměř každý pořizovat „profesionálně“ vypadající fotografie. Pokud je přítel nebo příbuzný hobby fotograf, můžete také požádat o pomoc. Nejlepší čas na focení je vlastně poslední trimestr těhotenství – pak bude vaše břicho dostatečně velké, aby vyniklo na fotografiích. Neměli byste však čekat ani do 35. týdne – pokud je dětská boule příliš velká, může být docela obtížné dostat se do požadované pózy. A na co dalšího byste si měli dát pozor, aby vaše fotografie byly prostě kouzelné? Pokračujte v čtení, abyste zjistili odpověď!

Výběr správného místa pro focení

Fotografování těhotenství se zaměřuje na dítě

Fotografování těhotenství Park Fall

Fotografování těhotenství moře

Fotografování těhotenství v přírodě

Pořiďte si těhotenské fotografie stylově

Fotografování těhotenství baletka

Pořizujte těhotenské fotografie s vhodným oblečením

Fotografování těhotenství les

Pořizování těhotenských fotografií vana

Když jste již našli fotografa, měli byste si vybrat správné místo pro fotografování – vlastní byt, fotoateliér, park, ulici – možnosti jsou opravdu obrovské! Důležitou roli ve výsledku samozřejmě hraje i pozadí, takže byste si měli předem rozmyslet, jak si hotové fotografie budete představovat. Pokud se vám líbí myšlenka focení v přírodě, můžete také využít zvláštností sezóny tím, že se necháte vyfotit na louce s květinami na jaře nebo v barevném listí na podzim. Fotografie v přírodě vypadají obzvláště šťastně a romanticky, zatímco u těchto fotografií ve fotoateliéru je pozadí často jednobarevné, takže vaše postava je opravdu středem pozornosti. V případě venkovních fotografií je také velmi důležité, aby pozadí bylo harmonické a neobsahovalo žádné rušivé předměty, které by mohly odvést pozornost od vás.

Tipy na krásné těhotenské fotografie: světlo hraje velkou roli

Fotografování fotografií z těhotenství Užitečné rady Light

Fotografování těhotenství na pláži

Pořizujte těhotenské fotografie romantický západ slunce

Fotografování těhotenství černobílé siluety

Pokud chcete pořizovat fotografie sami, hraje zásadní roli také světlo. Při fotografování v místnosti je vestavěný blesk ve fotoaparátu velkým ne-ne-i když je místnost docela tmavá, využijte přirozeného světla v blízkosti okna nebo dveří terasy. A pokud je naopak světlo příliš silné, mohli byste jej trochu ztlumit průhledným závěsem. Pokud chcete fotografovat venku, vyhněte se silnému polednímu slunci – k tomuto účelu jsou nejvhodnější ranní hodiny nebo doba před západem slunce.

Fotografování těhotenství: Co nosit?

Fotografování těhotenství Bar Rafaeli

Fotografování těhotenství

Fotografování těhotenství šaty krajky romantické

Pořiďte těhotenské fotografie stylový klobouk

A v neposlední řadě by si budoucí maminky měly také vybrat vhodné oblečení na natáčení. Doporučujeme, abyste si vybrali takové oblečení, které je pohodlné a které hezky zvýrazní dětskou bouli.