Tumblr

Vždy jste milovali klasické, drzé a umělecké obrázky na Tumblr? Zajímá vás, jak je přivést k životu? Co kdybyste si je mohli přidat do vlastní ložnice nebo dospívajícího pokoje své dcery? Stal se novým trendovým stylem pro sociální sítě a styl Tumblr si zamilujete! Tento styl se stal populární jako místnost Tumblr a byl schválen ovlivňovateli a Instagrammery. Jak vypadá místnost Tumblr, se dozvíte v následujících řádcích. Sbírejte inspiraci z krásných obrázků, přidejte naše úžasné nápady na výzdobu místnosti Tumblr do své vlastní ložnice a vytvořte si vlastní vysněné místo!

Co je to tumblr místnost?

Co je to tumblr místnost?

Název Tumblr pochází ze sociální sítě, podobně jako Pinterest, ve které uživatelé zveřejňují fotografie, videa, citáty a obrázky na témata, která jsou v jejich zájmu. Stručně řečeno, Tumblr Room svou výzdobou nese podstatu, osobnost a skutečné zájmy člověka, který tam žije. Objekty jsou v síti zveřejňovány podobným způsobem jako publikace. Z tohoto důvodu vidíme na zdi spoustu fotografií, citátů a obrázků, vyražených na polštářích a kdekoli je to možné v tomto typu místnosti. Stejně jako lidé, kteří používají Tumblr, mají fanoušci dekorů Tumblr kreativní a nekonvenční životní styl. Životní styl Tumblr kombinuje mnoho stylů, jako je boho, soul nebo hipster. Ležérně a nápaditě působí také dekorace Tumblr a prvky jsou inspirovány trendem DIY, takže prostředí má osobní charakter. Tumblr dává ložnici do středu bytu a myšlenkou je reprodukovat vše v této místnosti, které se líbí a sdílí na sociální síti. Tajemství zřízení místnosti Tumblr je v několika detailech, které definují styl. Chcete vědět, co jsou zač? Poté přejděte dolů!

Dekorace místnosti tumblr – použijte fotografie

Nápady do místnosti Tumblr - použijte fotografie

Slyšeli jste o sociální síti bez fotografií? Samozřejmě že ne. Totéž platí pro místnost inspirovanou Tumblrem. Nechte si vzpomínky vytisknout na polštáře nebo zavěste fotografie s rodinou a přáteli na provázek a pomocí mini špendlíků na prádlo připevněte jakousi šňůru na prádlo. Mimochodem, tento nápad DIY je na Tumblrs velmi běžný. Další možností je zavěsit si vlastní koláž, kterou jste sami vyrobili, nebo navrhnout fotostěnu bez rámečku na obrázek. Navrhněte pokoj pro mládež, je perfektní jako dekorace Tumblr, plakát vaší oblíbené hvězdy nebo oblíbených filmů. Limitem je vaše představivost!

Inspirace Tumblr Room – Citáty a pořekadla

Inspirace Tumblr Room - Citáty a pořekadla

Jako každá jiná sociální síť jsou kromě fotek zveřejňovány také výroky. Dlouho je trendem používat citáty jako dekorace na zeď. Použijte ve své místnosti Tumblr výroky, které pro vás mají zvláštní význam a budou vás inspirovat, zarámované ve formě obrazů, vytištěných na polštářích nebo jako nálepky na zeď.

Postel Tumblr – srdce místnosti Tumblr

Postel Tumblr - srdce místnosti Tumblr

Příjemná a pohodlná postel je nezbytná. Ozdobte svou postel Tumblr neutrálními barvami a vzory – krémy, šedé, bílé a pastelové barvy jsou perfektní volbou pro barvu ložního prádla. Důležitým rysem malé místnosti jsou polštáře a útulné přikrývky na posteli. Jedinečné dekorace na postel Tumblr můžete najít ve svém místním obchodě se šetrností. Vytvořte měkké, teplé světlo pomocí pohádkových světel a vytvořte romantické prostředí.

Room deco Tumblr inspirovaný jednoduchostí

Room deco Tumblr inspirovaný jednoduchostí

Velmi typickým rysem pokojů ve stylu Tumblr je ošklivost. Dekorativní prvky často vytváří majitel místnosti vlastními rukama nebo jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Šálek se například může stát dočasným skladištěm rostlin, nepoužitý rámeček může být použit k vytvoření dokonalé sady nebo dokonce lze z jednoduché lampy udělat dekorativní kus, který je zavěšen pouze za drát.

Inspirace Tumblr Room - Citáty a fotografie

Tumblr room deco - vlastnosti, které jsou typické pro Tumblr styl

Dekorace místnosti Květiny Tumblr jako dekorace na zeď

Inspirace tumblr pokoj - nápady pro dospívající pokoje

Inspirace Tumblr pokoj - dekorace se starými CD

Tumblr room - nápady pro dívky Nápady na pokoj Tumblr - dekorace na zeď mandala deco

Fotky nápady Tumblr pokoje přes postel Tumblr

Tumblr místnost v boho stylu

Room deco tumblr - nápady na dekoraci

Tumblr room - nápady a inspirace do dívčího pokoje

Dekorace místnosti Tumblr s obrázky a pohádkovými světly

Dekorace místnosti Tumblr s obrázky a knihami

Dekorace místnosti Tumblr ve stylu boho

Pokojový dekor tumblr

Pokojový dekor tumblr