Kuchyňské ostrůvky mají mnoho výhod, které velmi dobře známe. Velmi často se stává, že strategický design kusu nábytku může dokonce nahradit dřez a jídelní stůl. V našem článku bychom se chtěli věnovat jedné otázce: Může kuchyňský ostrůvek také nahradit policové systémy a zásuvky? Zjistěte více o otevřeném kuchyňském ostrůvku, který zajišťuje vysokou úroveň multifunkčnosti v místnosti.

Všichni známe problém, když je stále méně prostoru pro nové kuchyňské výrobky. Regálové systémy mohou tento problém často vyřešit, ale naše redakce může navrhnout atraktivnější nápad.

Ještě více úložného prostoru pro kuchyňské výrobky

Kuchyňský ostrov nápady kuchyňské vybavení a otevřený plán

Plánování místnosti s kuchyňským ostrůvkem

Velikost místnosti hraje velkou roli při plánování kuchyně s kuchyňským ostrůvkem. Předně je důležité správně využít dostupnou velikost místnosti. Podle statistik je na umístění klasického kuchyňského ostrůvku potřeba zhruba 10–15 metrů čtverečních.

Protože se jedná o otevřený design, neměli byste plánovat méně než 10 m2. Prostorové podmínky jsou také jedním z rozhodujících faktorů pro výběr kuchyňského ostrůvku. Záleží na tom, jestli se vám vyplatí tam umístit otevřený kuchyňský ostrůvek nebo ne. Před konečným rozhodnutím diskutujte o konkrétních měřeních s rodinou.

Umístěte knihy receptů stylově do kuchyně

nápady otevřeného kuchyňského ostrova

Podle odborníků existuje mnoho rodin, které chtějí otevřený kuchyňský ostrůvek, ale kvůli malým rozměrům pokoje to zůstává jen snem. Do teď! Alternativou je otevřený kuchyňský poloostrov, který je dokonalým řešením pro malé místnosti. Poloostrov mohl být necelý dva metry dlouhý a na jednom konci pevně připevněný ke zdi. Tyto kusy nábytku zabírají méně místa a nabízejí stejné výhody jako velké kuchyňské ostrůvky. Pro každou stranu kuchyňského ostrůvku by mohl být naplánován otevřený a integrovaný policový systém. Nyní máte dostatek prostoru pro další knihy receptů a nové kuchyňské výrobky!

Malý kuchyňský poloostrov s otevřeným konceptem

skvělé nápady otevřeného kuchyňského ostrova

Čistá flexibilita!

Důležitou výhodou otevřeného kuchyňského ostrůvku je vysoká flexibilita, která je obzvláště důležitá pro náš dynamický každodenní život. Kuchyňský ostrůvek může být navržen se zásuvkami nebo s otevřeným policovým systémem, který lze velmi elegantně integrovat. Majitelé domů využívají tento prostor k ukládání kuchyňských výrobků, které jsou během týdne nejvíce potřeba. Vestavěnou knihovnu nelze vyloučit, pokud máte velký výběr knih s recepty. Otevřený kuchyňský ostrov by mohl být také navržen s dekorativními prvky. Elegantní vázy a krásné sklenice jsou tak zasazeny do scény a celé vybavení kuchyně je pozitivně modernizováno.

Dekorativní prvky pozitivně vylepšují otevřený kuchyňský ostrov !

Otevřený kuchyňský ostrovní design

Který design je v dnešní době považován za trendy??

Svět návrhářů každoročně představuje mnoho inovativních kusů nábytku a otevřené kuchyňské ostrůvky v tomto počtu nechybí. Šedá a bílá se zdají být nejoblíbenějšími barvami roku 2018 a materiály, které známe již dlouhou dobu – dřevo a mramor. Pracovní deska kuchyňského ostrůvku je často vyrobena z mramoru kvůli snadno ošetřovatelnému povrchu. Dřevo je ideální pro krásný vzhled a lze jej skvěle kombinovat s mnoha dekorativními prvky. Douglaska je jedním z nejoblíbenějších druhů dřeva pro kuchyňské ostrovy.

Vytvořte atraktivní kuchyňský ostrov

Kuchyňský ostrov aktuální návrhy nápadů

Varná deska, pracovní deska a policový systém v jednom! Multifunkční otevřený kuchyňský ostrůvek poskytuje nejen skvělý vzhled, ale také mnoho výhod. V následující obrázkové galerii najdete perfektní nápady pro vaši inspiraci!

Perfektní kuchyňský ostrov pro vás!

Kuchyňský ostrůvek s otevřeným tvarem

Praktické a stylové

koncepty otevřeného kuchyňského ostrova

Více zábavy při vaření

otevřený koncept pro kuchyňský ostrov

Jednodušší na přípravu jídla a pohodlnější na servírování!

aktuální nápady nápady kuchyňský ostrov

Můžete si představit lepší nápad pro otevřený kuchyňský ostrov?

aktuální návrhy návrhů

Své místo zde nacházejí šálky a vázy

atraktivní design kuchyňského ostrůvku

Extra prostor pro nové produkty

cool designy kuchyňský ostrůvek

Ještě větší flexibilita v kuchyni

Designový design kuchyňského ostrůvku

Vyberte si elegantní design

Navrhněte skvělé tipy na kuchyňský ostrov

Dostatek úložného prostoru pro mnoho kuchyňských produktů

Nápady na vybavení kuchyňským ostrůvkem

Úžasný vzhled v kuchyni

elegantní a otevřený design kuchyňského ostrůvku