moderní dešťová sprcha skleněné dveře

Pro většinu lidí se koupelna stala osobní svatyní. Není to jen místnost, kde smýváte špínu. Moderní koupele jsou osobní léčebnou oblastí, kde můžete uvolnit stres dne a relaxovat. Když tedy renovujete koupelnu, nevytváříte jen účelovou koupelnu, ale vytváříte místo, kde můžete snadno relaxovat a najít se. Každá perspektiva a součást musí vést k tomuto cíli a zároveň splňovat praktické požadavky koupelny.

moderní koupelny jako útočiště

design koupelny ze dřeva

Pokud stavíte nový domov nebo plánujete rekonstrukci, následující seznam vyhledávaných trendů designu koupelny z roku 2017 může podnítit vaši kreativitu. Zde najdete opravdu skvělé návrhy koupelen z roku 2017, které můžete převzít a přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním potřebám.

moderní koupelny jsou malé a efektivně navržené

moderní koupelny s bílými obklady

Trendem designu interiéru koupelny pro rok 2017 jsou menší koupelny se zaměřením na efektivní využití a luxus v omezeném měřítku.

Malá, pohodlná a přitom neomezená koupelna – tajemství spočívá v efektivním využití dostupného prostoru. Každý centimetr musí být využit optimálně. Volně stojící vany se stávají v současné době populární. V současnosti najdete menší záchodové mísy v uměleckých provedeních i menší umyvadla s unikátním designem. Dalšími zvláštními funkcemi, které dnes patří do menší koupelny a zároveň zvyšují pocit prostoru, jsou vestavěné sprchy, více polic místo skříněk a samostatně stojící umyvadla.

moderní koupelny s high-tech toaletami

Zařízení moderní koupelnové šedé obklady na dřevěné umyvadlo

Špičková záchodová mísa dnes obsahuje ohřívač sedadel, automatické otevírání a spouštění, nastavitelné sušičky vzduchu, vestavěné dezinfekční a deodorizační systémy atd. (Osvětlení, snímač pohybu, rychlé uvolnění). Další oblíbenou funkcí je bezdrátový hudební přehrávač, který se automaticky zapne při otevření víka toalety. Při opětovném sklopení víka toalety se znovu vypne. Ve sprchách najdete také špičkové technologie. Inteligentní sprchy znají preferovanou teplotu a zapnou vaši oblíbenou hudbu, když jste ve sprše. Nebo můžete mít v koupelně malou ledničku, ve které můžete uchovávat léky nebo nápoje studené.

Příslušenství v mosazných a zlatých tónech se vrací

moderní mramorové obklady do koupelny

Tyto nové odstíny jsou dokonalým kontrastem k chladným šedým barvám, které jsou v posledních letech velmi populární. Teplý zlatý tón dodá každé místnosti tu správnou hloubku, šířku a luxus. Ušlechtilé materiály, jako je mosaz, měď a mramor, dodávají nádech nostalgie, pokud jde o armatury nebo umyvadla. Oblíbené jsou také rustikální koupelny, kde se používají obklady z přírodního kamene. Moderní koupelny v rustikálním stylu mají dřevěný nábytek v tmavých barvách.

Neutrální styl, ale s přirozenými základními tóny

volně stojící vana moderní koupelny

Neutrální dekory jsou v dnešní době velmi oblíbené. Majitelé milují bílou, špinavě bílou a světle hnědou. Díky těmto barvám působí místnost moderně a elegantně. Materiály jako cihla, dřevo a přírodní kámen se v koupelně používají mnoha způsoby. Existuje mnoho způsobů, jak kombinovat neutrální styl s relaxačním, organickým přízvukem. Můžete navrhnout zeď s mozaikou s listy a ptáky, nebo položit zeď s keramickými dlaždicemi v cihlovém vzhledu nebo položit osvětlení tak, aby slunce svítilo přímo do místnosti. Existuje nekonečné množství návrhů koupelen, které můžete dát k vytvoření své vysněné koupelny.

moderní koupelny s jedinečným designem obkladů

moderní design koupelny modré dlaždice

V roce 2017 je pokládka dlaždic s jedinečnými a zajímavými geometrickými vzory velmi aktuální. Tyto poutavé vzory jednoduše nevytvářejí útulnou atmosféru, používají se v koupelně jako zadní stěny, hraniční akcenty a pozadí velkých stěn. Světle modré nebo tyrkysové obklady podtrhují zvláštní atmosféru v moderní koupelně. Elegantní koupelnové doplňky také zajišťují celý zážitek z koupelny. Pokud hledáte snadný a bezrizikový způsob, jak oživit koupelnu, vyzkoušejte některé z nejlepších trendů.

koupelna sprchový kout béžová dlažba

moderní koupelny vytvářejí rustikální vzhled

moderní koupelnová nástěnná zrcadla

moderní koupelnové zrcadlo

moderní koupelna černá stěna obklady dřevěná základní skříň

nápady osvětlení koupelny

nástěnné zrcadlo do koupelny

moderní koupelna bílé obklady stěn šedá dlažba

moderní vybavení malé koupelny

design malé koupelny

moderní vybavení koupelny dvojitá umyvadlová dřevěná spodní skříňka

moderní design koupelny béžová hnědá dřevěná skříň

design zelených stěn koupelny

moderní nápady pro výzdobu koupelny

moderní sprchové vany se skleněnou stěnou

moderní koupelny vybavené dřevěnými akcenty

světlá koupelna moderní

moderní bílé obklady do koupelny

zařizování moderní koupelnové vany antracitový nábytkový set

skleněná sprcha moderní

moderní mozaikové obklady do koupelny

moderní nepřímé led osvětlení do koupelny

dvojité umyvadlo rustikální osvětlení koupelny

obvody do koupelny

moderní dešťová sprcha skleněné dveře

luxusní základní skříňka do koupelny

moderní koupelnové obklady ve dřevěném vzhledu

obklady stěn do koupelny z přírodního kamene

zřídit moderní koupelny

mozaikové obklady na moderní design koupelny

moderní koupelna s dřevěným nábytkem

dvojité umyvadlo aqua dlaždice

design koupelny s vestavěnou sprchou

luxusní designová koupelna

moderní koupelna s šedou dlažbou

moderní osvětlení do koupelny

moderní koupelna se sprchovými dveřmi z čirého skla

moderní koupelna

vana na dřevěném stojanu

světlá koupelna s moderním sprchovým koutem

elegantní design koupelny

moderní styl vybavení koupelny

moderní design koupelny