Co znamená obložení vany? Vylepšete svou koupelnu pomocí koupelnového panelu!

Renovace vaší koupelny nikdy nebyla jednodušší. Koupelnové panely jsou v posledních letech stále oblíbenější – na výběr jsou stovky designů a povrchových úprav, včetně dřeva, zrcadel a dokonce panelů se skrytým úložným prostorem. Není pochyb o tom, že každému něco vyhovuje. Společnost Plumbworld uznala potřebu koupelnových panelů a v poslední době se jim podařilo udržet jejich ceny na nízké úrovni, aniž by byla obětována kvalita, aby si každý koupelnový panel mohl dovolit každý. Doplnění koupelnového panelu může být konečným bodem pro dokončení vašeho vybavení koupelny.

Obložení vany – na co si dát pozor při koupi koupelnového panelu?

obklad do koupele bílý

Přestože je panel do koupelny jedním z nejjednodušších upgradů, které lze do vaší koupelny přidat, existují některé věci, kterých si musíte být vědomi. V první řadě je hydroizolace velmi důležitá, protože je třeba zabránit vniknutí vody. Ačkoli je mnoho panelů v továrně zapečetěno, pokud je nařežete na velikost, určitě budete muset okraje před instalací znovu utěsnit. Je také dobré to udělat na mnoha panelech, abyste získali záruku. Následující věci jsou také důležitými faktory, které je třeba zvážit před nákupem.

Vana obložená dřevem

obložení vany

 Obložení vany – montáž

Rozměry a velikosti: Koupelnové panely mohou mít různé velikosti, ale nejběžnějším je panel 1700 mm. To je zaměřeno na více než 90% koupelen a většina z nich může být vyrobena tak, aby odpovídala menším koupelnám, aniž by došlo k poškození barvy nebo dýhy. Sokl je dodáván s mnoha koupelnovými panely, které odpovídají výšce hlavního okna pro maximální kompatibilitu s vaší koupelnou. Odpovídající koncové panely pro koupající se, kteří jsou vystaveni, se prodávají samostatně, zatímco přední panel stačí pro ty, kteří mají koupelnu ve výklenku. Pečlivě zkontrolujte rozměry vaší koupelny, aby byly kompatibilní s velikostí panelu. Pokud si nejste jisti, obraťte se na instalačního technika.

 Vanový obklad s dýhou

obložení vany

Návrhy koupelen: Většina koupelnových panelů je určena pro jednolůžkové nebo dvoulůžkové koupelny. Pokud hledáte náhradní panel pro svou zbrusu novou koupelnu 1700 mm, nebudete mít problém, protože výběr je opravdu široký. Bohužel, pokud jste si nedávno koupili sprchový kout ve tvaru P nebo L, nebudete mít z čeho vybírat. Protože jsou méně časté, jsou designy výrazně omezené, ale to neznamená, že není možné vaši koupelnu osvěžit.

 Obložení vany v různých barvách

vana obklad dub šedý

Je třeba také poznamenat, že pokud má vaše koupelna vířivé trysky, nebude mnoho koupelnových panelů kompatibilní díky funkci vířivky. To znamená, že existuje spousta panelů vířivek, které budou vhodné.

vanový obklad dřevěný panel

Funkce & Designy: V Plumbworld rozdělujeme koupelnové panely do tří různých kategorií, abychom vám to ještě usnadnili. To by byly standardní, dekorativní a skladovací koupelnové panely. Všechny tři nabízejí zcela odlišné vlastnosti a jsou vhodné pro různé požadavky na koupelnu. Standardní koupelnové panely mají čistý vzhled a nejčastěji se dodávají v obyčejné bílé nebo dřevěné barvě. Dekorativní koupelnové panely jsou přesně tím, za co se prohlašují, a nabízejí mnohem více designových možností než standardní panely.

obložení vany

Jsou skvělé pro lidi, kteří se chtějí zaměřit na svou koupelnu, aniž by ji přehnali. Tato kategorie zahrnuje koupelnové panely se složitými vzory, zrcadla, matné panely, stuhy a kombinace. Některé koupelnové panely také nabízejí úložný prostor za hlavním panelem pro snadný přístup pomocí posuvného nebo odnímatelného jednoho panelu. Ideální pro koupelny, kde je problém s úložným prostorem, např. B. pro ošetřovací prostředky nebo čisticí zařízení, které zde lze uchovávat. Některé jsou uzamykatelné, aby se zajistilo, že do oblasti nebudou mít přístup děti.

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

barva panelu vany

vanový panel

obložení vany

vana opláštění vany podsvícení

obložení vany

obložení vany

vanový panel vanový panel wenge

vanové obklady akrylátové vanové panely

vana panel dědictví vana panel

obložení vany

obložení vany

vanový panel v luxusním bílém vanovém panelu

koupelnové panely s obkladem do vany s mramorovým efektem

obložení vany

obložení vany

obložení vany

obložení vany

vanová obkladová vana perodrážka

vanový obklad ve stylu vana-drážka-vana-panel

obložení vany pero a drážka vana panel bílý

vana obložení vana a drážka vana panel s modrou

obložení vany