Crossfitová cvičení pro ženy

Chtěli byste na konci zimy trochu zhubnout, abyste měli ze sebe opět dobrý pocit? Dosáhněte cíle cvičením crossfit! V tomto příspěvku se dozvíte, co vlastně dělá Crossfit Traninig, proč je dnes tak populární a jaké jsou jeho výhody a nevýhody. Nechte se inspirovat a vraťte se zpět do formy s našimi tipy!

Crossfit trénink – perfektní způsob, jak zhubnout!

Tréninkový plán hubnutí ženy

Zeštíhlující cvičení na lyžích

Vybudujte svaly push up horní části těla

Crossfit trénink na budování svalů

Cvičení s pneumatikami pro nákladní automobily

Soutěž ve vzpírání v crossfitu

Crossfit trénink potřebné vybavení

Cvičení crossfit se dnes stalo trendem pro muže i ženy a není to náhoda. Protože Crossfit Training je vlastně perfektní způsob, jak zhubnout! Pokud chcete rychle a efektivně zhubnout, mohou být tyto druhy cvičení pro vás tou nejlepší volbou! Pokud ale také usilujete o budování svalů, nabírání síly a dosažení štíhlejší postavy, doporučujeme kombinovat Crossfit s tradičním silovým nebo kardio tréninkem. A jakým druhům cvičení se vlastně říká „Crossfit“? Pokračujte v čtení, abyste zjistili odpověď!

Crossfitová cvičení také změní váš přístup k životu

Vzpírání pro muže

Crossfit Training Burpee

Air squat do cvičení

Procvičujte nohy a budujte svaly

Crossfitová cvičení pro ženy

Cvičte crossfitová cvičení ve skupině

cvičení venku crossfit

Crossfit může změnit nejen vaše tělo, ale také způsob, jakým přistupujete k životu – je známo, že lidé, kteří se mu aktivně věnují, jsou jedni z nejvášnivějších sportovců. Je to vlastně o vysoce intenzivním cvičebním programu, který se skládá z různých různých silových a aerobních cvičení. Každý den máte „Cvičení dne“, zkráceně WOD, které může trvat 5 až 15 minut. Výkon každého sportovce se měří a vyhodnocuje. Tímto způsobem získáte představu o individuálním pokroku a v důsledku toho se podporuje přátelská soutěž. Většina WODů se snaží udělat tolik opakování cvičení, kolik je to možné, po danou dobu. Samozřejmě se mohou také změnit pravidla – podle přání trenéra a účastníků.

Co potřebujete pro cvičení crossfit?

Motivace trénovat Crossfit

žena cvičí s nákladními pneumatikami

cvičební kroužky žena

Crossfit tréninkové cvičení lano

Crossfit cvičení kettlebellů

Crossfitová cvičení skokový dřep

Crossfit tréninková příprava vzpírání

V Crossfitu skutečně používáte stejné vybavení, jaké potřebujete pro klasický silový trénink – zdravotní míče, lana, veslovací trenažéry, kettlebell, činky, stojany na dřepy, různé gymnastické vybavení. V každé posilovně jsou tedy podmínky pro cvičení Crossfit. Důležitý je samozřejmě také dobrý instruktor kurzu. Nalezení trenéra crossfitu je naštěstí relativně snadné. Protože, jak již bylo řečeno, tyto druhy cvičení jsou dnes velmi populární a v Německu existuje mnoho skupin, které se jimi zabývají. V současné době existuje přibližně 13 000 tělocvičen, které nabízejí trénink Crossfit! Když najdete instruktora Crossfitu, vytvoří pro vás také speciální tréninkový program, který vám pomůže zůstat dlouhodobě fit. Logická struktura programu a pořadí cviků jsou pro váš pokrok zásadní. Pokud tak učiníte, každá svalová skupina v těle bude stejně namáhaná a ve výsledku spálíte tuky!

Jaké jsou výhody??

Vzpírání budování svalů

Crossfit cvičení vytrvalostní cvičení s činkou

Crossfit cvičení tlačení pneumatik

Crossfit cvičení činka cvičení

Při tréninku berou instruktoři Crossfitu v úvahu vaše potřeby a schopnosti. Pokud vás běhání baví, můžete ho zkombinovat například s kardio cvičením. A pokud je vaše síla v horní části těla, můžete s činkami více trénovat. Individuální proces spolu se skutečností, že váš pokrok je sledován a proporcionálně rozdělen, jsou ve skutečnosti největšími výhodami tréninku Crossfit. Cvičením se navíc člověk snaží zvýšit individuální motivaci a tím i sportovní výkon.

Crossfitová cvičení: Existují také nevýhody?

Crossfit cvičení nevýhody

Crossfit cvičení vzpírání činky

Crossfitová cvičení zvedání činek

Crossfit cvičení kettlebells muži

Vzpírání ženy hubnutí

Crossfit má samozřejmě také některé nevýhody, které byste také měli vzít v úvahu. Ačkoli jednotlivé silné a slabé stránky hrají svou roli, většina instruktorů se zaměřuje především na cvičení s činkou, jako je benchpress a dřep. Důvodem je, že zahrnuje více kloubů a svalových skupin, ale mnoho lidí nemá rád tento typ cvičení. Kromě toho můžete tréninkem Crossfit efektivně a dlouhodobě hubnout, bohužel přes to nedostanete opravdu štíhlou a svalnatou postavu. V tomto případě je jóga nebo silový trénink ve skutečnosti lepšími možnostmi. Přesto má Crossfit mnoho pozitivních stránek a tady najdete nejoblíbenější cvičení s podrobnými pokyny. Nechte se tím inspirovat!