Všichni noví rodiče chtějí najít ideální nábytek pro vybavení dětského pokoje. Ty by měly nejen krásně vypadat, ale také poskytnout dítěti dostatek bezpečí. To platí zejména pro dětskou postýlku. Měli byste ale vzít v úvahu fakt, že batolata rostou opravdu rychle a jejich potřeby se neustále mění. Proto byste se měli rozhodnout pro dětskou postýlku, která roste s dítětem. Naleznete zde účinné nápady a užitečné rady, na co byste měli při nákupu tohoto typu dětské postýlky myslet. Příjemné čtení!

Rostoucí postýlka a její četné výhody

Dřevěná postýlka, která roste s dítětem se skluzavkou

Dětská postýlka, která roste s dítětem, moderní design

Dívčí pokoj s dětskou postýlkou, která roste s dítětem

Dětská postel, která roste s dítětem, hasičská stříkačka, chlapecký pokoj

rozkládací dětská postýlka letadlo chlapecký pokoj letadlo

Dětská postel, která roste s dítětem, dívčí pokoj Nápady a inspirace

Postýlka pirátské lodi, která roste s dítětem

nastavitelný zámek postýlky

Dětská postel, která roste s dívčím hradem

dětská postel, která roste s dítětem, originální designový zámek

Chlapecký pokoj s rostoucím vláčkem do postýlky

Postavte skluzavku do postýlky

Dětská postel roste s dítětem, přírodní dřevo

Dětská postýlka Ferrari, která roste s dítětem

Dětská postel, která roste s dítětem, originální design, auto, chlapecký pokoj

Postýlka, která roste s dítětem, má mnoho výhod, a proto dnes tolik rodičů dává přednost této variantě. Zaručuje, že si třeba nebudete muset každé dva roky kupovat novou postel do školky – opravdu praktické řešení, protože tímto způsobem můžete také ušetřit spoustu peněz. Dětské postele, které rostou s dítětem, nabízejí skvělou alternativu ke konvenční dětské postýlce s tyčemi a jsou vhodné pro děti do 6–7 let. Nabízejí také jedinečnou možnost, že dětský pokoj lze krok za krokem velmi prakticky a bez dalšího úsilí proměnit v dětský pokoj. Jakmile však dítě nastoupí do školy, je vhodné jeho pokoj kompletně zrekonstruovat a vybavit ho velkou postelí, psacím stolem a šatní skříní.

Dětská postel, která roste s dítětem jako funkční doplněk interiéru

dětská postel auto dívčí pokoj, který roste s dítětem

Hasičská postýlka roste s pokojem pro chlapce

Dětská postel roste s letadlem

Hrací postel roste s dřevěným dětským pokojem šplhací stěnou

Dětská postel roste s filmy Disney

Pěstování dětských postýlek a inspirace

Dětský kočár, který roste s dítětem

Dětská postel pro rostoucí dívky

Dětská postel, která roste s dítětem s baldachýnem do dívčího pokoje

Dětská postýlka Pink Castle, která roste s dítětem

Rostoucí postýlka se ve skutečnosti skládá z několika panelů – tímto způsobem lze dětskou postýlku rozšířit tak, aby mohly být uspokojeny potřeby dítěte. Jelikož je tento typ postelí v poslední době stále oblíbenější, je na trhu velké množství modelů s různým designem a kvalitativními vlastnostmi. Existují například postele z různých druhů dřeva nebo plastu, obzvláště kompaktní a šetřící místo – ideální do malého dětského pokoje, a modely vybavené nízkou skluzavkou, nástěnnou tabulí a hracím boxem – zejména pro batolata. Existuje také velká rozmanitost, pokud jde o barevné schéma – můžete si vybrat postel na spaní, která vyhovuje vašemu vkusu a která se nejlépe hodí ke zbytku nábytku ve školce. Nabízíme také dětské postýlky, které rostou s dítětem s kreativní konstrukcí – například v podobě kočáru pro dívky nebo auta pro chlapce. A pokud zvolíte klasickou variantu v růžové nebo modré barvě, můžete se také vyhnout neustálé výměně tapet a závěsů.

Nákup dětské postýlky, která roste s dítětem: bezpečnost je na prvním místě

Dětská postel, která roste s dítětem v chlapeckém pokoji

dětská postýlka pro panenky, která roste s jejím dítětem

Hrajte postel se skluzavkou, která roste s dětským pokojem

Dětská postel roste s dítětem, tabulová zeď a skluzavka

Dětská postel roste s pokojem pirátské lodi

Růžová dívka roste dětská postel

Dětská postel roste s dětskou pojistkou se skluzavkou

Hrací postel z masivu, která roste s dětským pokojem

Dětská postel roste se skluzavkou

Dětská postýlka, která roste s dítětem

A teď se dostáváme k otázce, na co byste měli myslet při výběru dětské postýlky, která roste s vaším dítětem. Stejně jako u všech ostatních typů postelí je v tomto případě prvořadá bezpečnost. Než si koupíte betonovou postýlku, měli byste se poohlédnout po určitých kvalitativních vlastnostech, abyste věděli, že jste se rozhodli správně. Například je třeba se v každém případě vyvarovat ostrých rohů a hran, protože to představuje vysoké riziko zranění dítěte. Totéž platí pro všechny druhy odnímatelných malých částí na posteli, protože je dítě může snadno spolknout. Dávejte si také pozor na volně přichycený materiál, jako jsou šrouby nebo samolepky. Části, které vyčnívají z konstrukce, se také nedoporučují – dítě se o ně může zachytit řetězem dudlíku. Materiál, ze kterého je dětská postýlka vyrobena, by také neměl obsahovat škodlivé látky. Dalším důležitým faktorem bezpečnosti je, že neexistují žádné části, které by si dítě mohlo samo vytáhnout nahoru a později na něj vylézt.

Další tipy pro rodiče

Rostoucí dětská postýlka pro chlapce

Dětská postel, která roste s dítětem, s originální designovou skluzavkou

Dětská hrací postel, která roste s dítětem, vyrobená z masivního dřeva

rostoucí dětská postýlka lezecká stěna dřevo

Dětská postel, která roste s dítětem, moderní design

Existují ale i další tipy, které můžete vzít v úvahu při nákupu dětské postýlky, která roste s dítětem. Nejlepší je zvolit modely ze dřeva – bakterie se obtížněji šíří na dřevěných površích a riziko alergií je omezené. Je také důležité, aby matrace byla pro postel dostatečně velká – měli byste se vyhnout mezerám.