Kupte si vakuové roboty

Sedět tiše na pohovce se sklenkou vína, zatímco robot vysává byt? Zní to krásně, že? Robotické vysavače vám mohou ušetřit spoustu času na úklid, který můžete využít ke čtení knih, sportu nebo ke svému koníčku. Tento typ vysavače má však své kladné i záporné stránky a v tomto příspěvku se vám je pokusíme představit. Snad vám níže uvedené informace pomohou!

Vakuové roboty jako skvělý spořič času

Robotické vysavače: jaké jsou výhody?

Chcete si koupit vakuový robot? Pak jste tady správně! V tomto příspěvku vám, jak jsme slíbili, vysvětlíme výhody a nevýhody takového vysavače.

V první řadě můžete s takovým zařízením ušetřit spoustu času. V našem hektickém každodenním životě téměř vždy trpíme nedostatkem času, a proto je úklidový robot atraktivní volbou. Pokud máte jen pár koberců a váš byt nemá žádné skryté rohy, může za vás provést veškeré vysávání. U většiny modelů stačí nastavit čas spuštění a poté můžete nechat zařízení vyčistit se samo. Některé chytré vakuové roboty dokážou dokonce automaticky vyčistit váš domov každý den ve stejnou dobu, bez ohledu na to, zda jste doma nebo ne. I když máte šikmý byt s mnoha závorami před zařízením, stále je to rozumná investice. Přestože si v tomto případě stále musíte pomoci klasickým vysavačem, časy sání se výrazně zkrátí a neměli byste uklízet každý den.

Dobré pro alergiky

Kupte si vakuové roboty

Dále jsou automatické robotické vysavače velmi dobré pro alergiky. Většina modelů je vybavena filtry Hepa, které dokážou z koberců a vzduchu odstranit velmi jemné prachové částice. To je zvláště výhodné pro osoby s alergií na prach a může zmírnit jejich příznaky.

Robotické vysavače se mohou dostat na těžko dostupná místa

Vakuový robot bílý modrý moderní vzhled

Tato zařízení se navíc mohou dostat na místa, která nelze vyčistit klasickým vysavačem – například pod nábytek. Není tedy nutné přemisťovat pohovku nebo těžkou skříňku, aby se vyčistila, což je obzvláště špatné pro vaše záda.

Dobré pro staré lidi a lidi s problémy se zády

Legrační design vakuového robota

Robotizované vysavače jsou také dobrou volbou pro lidi s problémy se zády nebo pro starší lidi, kteří se těžko čistí. Robotický vysavač můžete spustit pomocí dálkového ovladače, zatímco budete pohodlně sedět na pohovce. A pokud je zařízení správně naprogramováno, nemusíte nic dělat! Na bolest zad z čištění klasickým vysavačem tedy můžete zapomenout!

Snadná manipulace

Negativní strany vakuového robota

V neposlední řadě je provoz vakuového robota velmi snadný. Stačí jen vložit tašku a připojit zařízení k nabíjecí stanici. Pokud jsou na podlaze nějaké kabely nebo malé a křehké předměty, odstraňte je předem. Když se pytel vysavače zaplní, zařízení vám dá speciální signál. Pak už jen stačí vysavač otevřít, starý sáček zlikvidovat a vložit nový. Pravidelné odstraňování chloupků z kol je také důležité, aby se zařízení mohlo volně pohybovat.

Není vhodné pro nadýchané koberce

Koberec pro robotické vysavače

Robotické vysavače mají samozřejmě také určité nevýhody. Například mnoho modelů není příliš vhodných pro koberce s hlubokým vlasem, protože je nedokáže důkladně vysát. Pokud máte doma hodně koberců, zjistěte si předem, že vámi vybraný robotický vysavač je dokáže vyčistit.

Vyžaduje bezbariérové ​​prostředí

Robotický vysavač elegantního vzhledu

Kromě toho mohou překážky v bytě rušit vysavač robota. Překážkou pro robota mohou být kabely, vysoké okraje koberců atd. Proto byste je měli před čištěním odstranit nebo pomoci automatickému vysavači ručně. Úhlové místnosti také nejsou vhodné pro robota vysavače.

Vysoká cena

Nákupní cena robota vysavače

V neposlední řadě je cena vakuového robota oproti klasickým vysavačům výrazně vyšší. Ceny však v posledních letech výrazně klesly a na trhu jsou nějaké levné modely s dobrým sacím výkonem.

Úklid domácnosti skvělé nápady

Sat vakuové dno robota

Robotický vysavač Samsung

uklízet pod nábytkem

Robotický vysavač vhodný pro alergiky

Vakuový robot velmi moderní vnitřní konstrukce

Robotický vysavač prakticky moderní

Naprogramujte robotický vysavač

automatický vysavač snadné ovládání

Roboti vysavačů a domácí zvířata

Robot vysavače velmi tichý

automatický vysavač bezbariérové ​​prostředí

Používání robotických vysavačů je snadné

Vyměňte robotický sáček vysavače

Vakuové roboty nabíjejí elektřinu

uklízejte každý den pomocí vakuového robota

naprogramujte automatický vysavač

Moderní vysavač Phillips

Vysavač automatické koberce a parkety

Vyprázdněte vakuový robot

Robot vysavače staří lidé

Vakuové roboty často nemohou překonat bariéry

Vyčistěte spodní stranu robotického vysavače