Nápady na kostýmy Star Wars pro celou rodinu

Mardi Gras přichází za několik měsíců a měli byste také myslet na vhodný karnevalový kostým, že? V tomto příspěvku pro vás máme skvělý návrh, a to – kostým Star Wars! Velkým fanouškům ságy Star Wars se okamžitě bude líbit nápad obléknout se jako jejich oblíbený hrdina / hrdinka a doporučujeme vám vybrat si takové kostýmy pro celou rodinu – udělají opravdu skvělý dojem! Níže uvádíme různé nápady na karnevalové kostýmy pro ženy, muže a děti, které si můžete dokonce vyrobit sami. Nechte se inspirovat!

Kostým Hvězdných válek pro Mardi Gras vypadá super skvěle!

Skupina kostýmů hvězdných válek skvělý vzhled

Originální nápady pro rodinu kostýmů Star Wars

Kostým Hvězdné války žena Chewbacca

Kostým Hvězdné války bílý Padme Amidala

Kostým Hvězdné války Leia a Yoda

Kostým Hvězdné války je perfektní volbou pro Mardi Gras, ale je vhodný i na Halloween, pokud se nechcete děsivě maskovat (ale ve skutečnosti můžete každému kostýmu dát děsivý nádech několika kapkami falešné krve a správný zombie make-up). A oblékat se jako postava ze vzdálené galaxie může vypadat super úžasně – podívejte se na naše fotografie a přesvědčte se sami! Každý člen rodiny si může vybrat svého oblíbeného hrdinu a vyhledat vhodný kostým nebo si jej vyrobit. Výsledkem bude skvělý skupinový vzhled, který určitě zapůsobí na ostatní účastníky karnevalu!

Kostým Hvězdné války pro Mardi Gras: návrhy pro celou rodinu

Kostýmová rodina Star Wars Darth Vader princezna Leia

Kostým Hvězdné války Leia Han Solo Luke Skywalker rodina

Rodina kostýmů Star Wars Darth Vader Chewbacca

Rodina kostýmů Star Wars

Mezi nejoblíbenější kostýmy Mardi Gras pro páry patří princezna Leia a Han Solo, kteří, jak nepochybně víte, jsou do sebe zamilovaní. Tyto kostýmy si velmi snadno vyrobíte sami – dokonce můžete použít oblečení z vlastní skříně! Pokud se například rodiče v rodině rozhodnou pro tuto myšlenku, děti by si mohly vybrat karnevalové kostýmy pro droidy a další oblíbené postavy jako Yoda, Luke Skywalker nebo Darth Vader. Samozřejmě existují i ​​novější hrdinové ze třetí trilogie Star Wars, které si určitě oblíbíte a které si můžete vybrat – například Rey a Finn z „The Force Awakens“. Váš kostým Star Wars by vypadal ještě inovativněji! Pokud si chcete kostým vyrobit sami a nekupovat ho již hotový, měli byste věnovat pozornost detailům, které jsou charakteristické pro každého z hrdinů: např. Účes a bílé šaty princezny Leie, světelný meč od Luka Skywalkera nebo typická černá maska ​​od Dartha Vadera jsou důležitými rysy, bez nichž nelze postavy rozpoznat.

Návrhy kostýmů Star Wars pro páry

Partneři kostýmů Star Wars Rey a Finn

Rodina kostýmů hvězdných válek Finn a Rey

Rodina kostýmů Star Wars, dítě Finna Reye

Jak již bylo zmíněno, Rey a Finn jako partnerský kostým jsou pro Mardi Gras skvělý nápad! K tomu, abyste se oblékli jako Finn, potřebujete pouze hračku, tmavé oblečení a typickou hnědou koženou bundu. A pro kostým Rey by si ženy měly obléknout béžové oblečení složené z několika vrstev a udělat charakteristický účes se třemi drdoly. Důležitým doplňkem jsou také hnědé hřeby, opasky a hůl. Jsou to vlastně jen perfektní kostýmy Mardi Gras na poslední chvíli, když nemáte moc času, a zároveň vypadají opravdu fascinující!

Dámský kostým Hvězdné války pro Mardi Gras

Dámský kostým Star Wars Padme Amidala

Kostým Hvězdné války paní princezna Leia

Kostým Star Wars princezna Leia

Kostým Hvězdné války Reyova manželka

Dámský kostým Stormtrooper Star Wars

Kostým Hvězdné války paní Padme Amidala

Kromě Rey a princezny Leie (skvělé ukázky kostýmu Leia najdete na fotografiích výše) je originálním nápadem pro ženy také kostým hrdinky Natalie Portman Padme Amidala. Nebo možná přijdete na jiné kreativní nápady – stačí popustit uzdu fantazii a výsledek bude skvělý!

Skvělé kostýmy Star Wars pro děti

Dětský kostým Stormtrooper Star Wars

Kostým batole Yoda Star Wars

Kostým pro batole Star Wars Rey

Kostým Luke Skywalker pro batole Star Wars

Kostým batole Hvězdné války rytíř Jedi

Dětský kostým kapitána Rexe ze Star Wars

Kostým Star Wars dětský světelný meč Jedi

Vyrobte si kostýmové světelné meče Star Wars sami

Kostým Star Wars Darth Vader

Kostým pro batole Star Wars BB 8

Kostým Star Wars dítě R2 D2

Kostým Chewbacca pro batole Star Wars

Originální kostým Hvězdné války Jawa

Ve skutečnosti jsou všechny kostýmy pro dospělé Hvězdné války vhodné i pro děti. Například ke kostýmu Luka Skywalkera vám budou stačit bílé kalhoty, karate bunda, látkový opasek a samozřejmě typický světelný meč, který si můžete vyrobit i sami z bazénových nudlí a gaffa pásky. Dalšími úžasnými návrhy pro děti jsou kostým Chewbacca nebo Stormtrooper.

Pánské kostýmy Mardi Gras inspirované ságou Star Wars

Kostýmový muž Anakin ze Star Wars

Kostýmový muž Jedi z Hvězdných válek

Pro Mardi Gras se pánové mohou obléknout jako rytíři Jedi. Dalšími oblíbenými postavami jsou samozřejmě symboličtí hrdinové Darth Vader, Luke Skywalker a Han Solo. Přejeme vám šťastný karneval!