Karneval kostýmu Alice v říši divů skvělé nápady

Už jste přemýšleli o vhodném karnevalovém kostýmu? V tomto příspěvku vám představujeme nádherný nápad pro ženy a dívky, konkrétně – kostým Alice v říši divů! Takový kostým je také vhodný pro tematickou párty a je opravdu snadné jej vyrobit. Populární kniha a její filmové adaptace také nabízejí množství hrdinů, o kterých se můžete rozhodnout sami a proč ne o své rodině – takže na ostatní účastníky karnevalu rozhodně zapůsobíte skvělým skupinovým vzhledem! Doufáme, že se vám naše návrhy budou líbit a doufáme, že si je rádi přečtete!

Kostým Alenka v říši divů pro Mardi Gras – charakteristické rysy

Udělejte si vlastní nápady na kostýmy Alice v říši divů

Kostým Alenka v říši divů bílá zástěra

Kapesní hodinky v modrých šatech kostýmu Alice v říši divů

Kostým Alenka v říši divů v zábavném domě

Kostým Alenka v říši divů holčička

Kostým Alenka v říši divů Cheshire klobouk a králíček

Kostým Alenka v říši divů Plyšová hračka kočky Cheshire

Pokud jde o kreativní kostýmy Mardi Gras, filmy Disney se již dlouho etablovaly jako zdroj inspirace pro děti i dospělé a totéž platí pro filmovou adaptaci Alenky v říši divů. Tento netypický příběh, jehož hlavní postavou je malá dívka s blond vlasy, zaujme množstvím zajímavých, často podivných hrdinů, kteří se díky svému zvláštnímu kouzlu a neobvyklosti rychle stali oblíbenými u čtenářů nebo diváků. Rozmanitost postav vám také nabízí mnoho možností výběru, pokud hledáte skvělé nápady na karneval. A jak vypadá typický kostým Alice v říši divů? Ve filmu Disney má Alice světle modré šaty s krátkými rukávy a širokou sukní a také bílou zástěru. Důležitými detaily jsou také černé lakované boty, bílé punčocháče a černá čelenka s mašlí, kterou hrdinka nosí ve svých blonďatých vlasech. Pokud si chcete vyrobit kostým Alenky v říši divů sami, můžete si šaty buď ušít sami, nebo okořenit kus oblečení z vlastního šatníku. Všechny ostatní prvky najdete opravdu snadno.

Kostým Alenka v říši divů: odpovídající líčení

Kostým Alenka v říši divů s odpovídajícím líčením

Tipy na líčení kostýmů Alenky v říši divů

Tipy na líčení kostýmů Alenky v říši divů zdůrazňují oči

Když jste našli správný kostým Alice v říši divů nebo si ho vyrobili sami, měli byste se podle toho samozřejmě nalíčit. V tomto případě by make-up měl vytvořit dívčí vzhled a doporučujeme, abyste se rozhodli pro světle modré oční stíny a růžovou rtěnku. Zdůrazněte oči řasenkou, noste trochu růžové na tváře a je to! Abyste zajistili, že tento lehký make-up vydrží celý den, používejte pouze vysoce kvalitní, voděodolné výrobky. Kostým Alenka v říši divů lze ve skutečnosti vybrat i na Halloween: v tomto případě vám doporučujeme udělat si strašidelný zombie make -up a „ozdobit“ modré šaty několika kapkami falešné krve – takže výsledek bude vypadat docela dobře děsivé!

Vyrobte si kostým bílého králíka sami

Dětský bílý králík Alice v říši divů

Kostým Alenka v říši divů králičí punčocháče pruhované dívky

Pánský kostým Alenka v říši divů bílý králík

Kostel sourozence Alice v říši divů Alice králík

Králík kapesní hodinky králík Alice v říši divů

Kostým Alenka v říši divů bílý králík

Kostým Alenka v říši divů vyrábí králičí uši

Vyrobte si kapesní hodinky s kostýmem Alice v říši divů

Jak již bylo zmíněno dříve, pro Mardi Gras se může celá rodina oblékat jako hrdinové z oblíbeného příběhu Lewise Carrolla – na výběr je tolik možností! Někteří z nich jsou například šklebící se kočka, šílený kloboučník, bílý králík. Kostým bílého králíka pro Mardi Gras je skvělý nápad pro děti a je vhodný pro dívky i chlapce. Nejdůležitějšími prvky jsou motýlek, sako (pro chlapce) nebo vesta (pro dívky), králičí uši a samozřejmě velké kapesní hodinky. Malé dámy se také mohly rozhodnout pro barevné punčocháče. Typické barvy pro tento kostým jsou tmavě modrá, červená a bílá, ale můžete experimentovat, pokud chcete vytvořit ještě zajímavější vzhled. Králičí uši, stejně jako králičí kapesní hodinky, si také můžete sami velmi snadno pohladit – obrázkový návod najdete výše.

Karnevalové kostýmy inspirované „Alenkou v říši divů“ – šíleným kloboučníkem a královnou srdcí

Kloboučník mužského kostýmu Alice v říši divů

Originální kostým Alenky v říši divů Mad Hatter

Kostým Alenka v říši divů Šílený kloboučník

Kostým Kloboučníka Alenky v říši divů tvoří ženu

Kostým Mad Hatter Alice v říši divů

Kostým Alenka v říši divů tvoří Srdcová královna

Kostým Alenka v říši divů Doplňky královny srdcí

Kostel Alenky v říši divů Královna srdcí

Kostým Alenka v říši divů Královna a Král srdcí

Kostel Alenky v říši divů Královna srdcí

Kostým Alenka v říši divů návod na líčení

Skvělý nápad na pánský kostým inspirovaný „Alenkou v říši divů“ je šílený kloboučník. V animovaném filmu Disney je zobrazen s velkým zeleným cylindrem se slovy „10/6“ a bílými vlasy, ale se vzhledem můžete samozřejmě experimentovat a podle potřeby použít paruku. A dalším skvělým nápadem pro dámy je kostým Srdce královny – abyste zjistili, jak se na něj líčit, podívejte se na naše fotografie výše!

Dvojčata kostýmu Alice v říši divů

Kostým vojáka karty chlapce Alice v říši divů

Doplňte kostým Alice v říši divů Cheshire cat

Kostým Alice v říši divů Cheshire Cat Batole

Kostým Alenka v říši divů Pár Mad Hatter Cheshire Cat

Kostel Alice v říši divů Cheshire Cat

Kostel Alenka v říši divů skvělý skupinový vzhled

Kostým dvojčata Alice v říši divů Diedeldei a Diedeldum

Kostým Alenka v říši divů Cheshire Cat Hatter Rabbit