Roční horoskop 2016 Horoskop Ryby kombinovaný s čínskými znameními zvěrokruhu

Horoskop Ryb v kombinaci s čínskými znameními zvěrokruhu

Ryby si za posledních pár let prošly spoustou věcí. V roce 2016 budou sklízet dobré plody své práce. To ale neplatí pro všechny ve stejné míře. Čínská znamení zvěrokruhu by byla velmi výhodná pro podrobnější předpověď. Podívejte se, jak spolu ty dva souvisí.

Ryby horoskop 2016

Roční horoskop 2016 Ryby Horoskop Čínská znamení zvěrokruhu

Čínská znamení zvěrokruhu

Roční horoskop 2016 Čínská znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu Ryby v kombinaci s různými čínskými znameními zvěrokruhu

Roční horoskop 2016 Ryby Horoskop Vliv čínského zvěrokruhu

Rybí krysy

Krysy Ryby budou mít podle horoskopu mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2016. Snaží se stabilizovat vlastní dům, najít si druhé zaměstnání nebo dosáhnout vyšší pozice ve své kariéře. Úspěšně se staráte o finanční blaho sebe i vlastní rodiny. To je všechno dobré a dobré, ale osobní okolnosti nesmí zůstat stranou.

Kariérní postup v roce 2016

Roční horoskop 2016 Znamení zvěrokruhu Ryby Kariéra

Rybí vůl (buvol)

Podle horoskopu nejsou Ryby-Ox tak spokojené jako krysy. Je to dáno především tím, že se příliš zdráhají provést jakékoli změny. Nenaplněné projekty a nerealizovaný pokrok přivádějí některé lidi do deprese.

Obzvláště kritické jsou měsíce září a říjen. V tuto chvíli byste měli udělat vše pro to, abyste se cítili dobře.

Letos potřebujete změnu

Roční horoskop 2016 horoskop Ryby pracovní problémy na pracovišti

Ryby tygr

Horoskop Ryby-Tygr naznačuje, že naplno prožívají svůj sexuální život. Přijde vám to velmi harmonické a cítíte se plní energie. To zase vede k úspěchu i v jiných oblastech života.

Ryby-tygři hledají velkou lásku. Letos velmi jasně pocítíte, zda je současný partner pro vás ten pravý nebo ne. V druhém případě určitě dojde k rozchodu.

Velká láska na obzoru 

Roční horoskop 2016 horoskop Ryby láska člověka

Ryby králíci

Podle horoskopu musí Ryby-Králíci v roce 2016 rozvinout svůj tvůrčí potenciál. To do značné míry souvisí s jejich štěstím. Mnoho lidí s touto kombinací znamení zvěrokruhu otevře v roce 2016 vlastní podnikání.

Nezávislost a úspěch v profesním životě

Profesionální úspěch horoskopu Ryby roční horoskop 2016

Ryby Dragon

Nejtypičtější z ryb jsou draci. Jste velmi odvážní a otevření. Ryby-Draci podle horoskopu mění svět kolem sebe. Úspěšně shromažďujete lidi kolem sebe a snadno si je získáváte svými vlastními nápady. Hvězdy však také naznačují nebezpečí ztráty partnera. To by vyplývalo ze skutečnosti, že jsou příliš oddaní společenské angažovanosti. Díky tomu se jejich partneři cítí opomíjeni.

Najděte si dobré obchodní partnery

Roční horoskop 2016 Ryby Horoskop Čínský zvěrokruh drak

Ryby hadi

Ryby-Hadi mají podle horoskopu velmi úspěšný rok. Mnozí se rozvíjejí ve své kariéře a objevují novou lásku. V červnu a červenci se někteří Pisces-Hadi dozvěděli, že se chystají stát se rodiči. Ve druhé polovině roku mnoho rybích hadů získává nové nemovitosti.

Stát se rodiči – největší štěstí na zemi

Roční horoskop 2016 Ryby Horoskop Čínské znamení zvěrokruhu had

Ryby koně

Již v prvních dnech nového roku dostávají rybí koně velmi zajímavé nápady. Někteří lidé také vyhrávají spoustu peněz a zajišťují si vlastní finanční budoucnost.

Zbohatnout …

Roční horoskop 2016 Ryby Horoskop Čínský zvěrokruh koně

Rybí koza (ovce)

Nejtypičtějšími rybami jsou ty, které se narodily v roce kozy (ovce). Vždy jsou příliš citliví a nespokojení se svým životem. V roce 2016 jsou obzvláště depresivní. Díky tomu se vyvíjejí pomaleji a bohužel nevedou harmonický život. Ale světlo přichází do života rybích koz. V březnu se hluboce zamilujete. Musí však tvrdě pracovat, aby byla jejich láska sdílena.

Bojujte za svou lásku!

Horoskop Ryby Kozí výroční horoskop 2016 Láska

Ryby opice

Existují důležité volby, které musí lidé udělat s kombinací zvěrokruhu Pisces a Apes. To se jim letos stalo několikrát. Někteří si vybírají mezi dvěma lidmi, které milují. Ostatní si musí vybrat mezi dobrým manželským životem a svobodou, která je pro ně ještě úžasnější. Třetí strany musí pečlivě zvážit, zda by raději zůstaly doma nebo přijaly novou práci v zahraničí. To je vždy těžká volba. Rozhodnutí bude zásadním rozhodnutím pro štěstí v životě.

Udělejte důležité rozhodnutí

Roční horoskop 2016 Ryby Horoskop Čínská zvěrokruhová opice

Ryby Kohout

Podle horoskopu by lidé s kombinací znamení zvěrokruhu Ryby a Kohout měli očekávat velmi vážné zdravotní problémy. Neměli byste proto zanedbávat ani ty nejmenší příznaky, které se na začátku roku stále vyskytují. Kohouti Ryby by si měli vzít dovolenou v březnu nebo dubnu. Pauza vám především zlepší zdraví. Pití alkoholu a všechny ostatní druhy nezdravých návyků by skutečně měly být odloženy.

Užijte si relaxační dovolenou

Roční horoskop 2016 Horoskop Ryby Čínské znamení zvěrokruhu Kohout

Rybí pes

Ryby-Psi pokračují v letošním intenzivním úsilí o osobní práci a podporu celé své rodiny. Dělají vše pro to, aby dosáhli zvýšení mezd. Nebo rozjedou vlastní podnikání. Jejich příbuzní a přátelé jim pomáhají stále častěji. Ryby-psi jsou podle horoskopu na správné cestě. Neměli byste si dělat starosti, i když je na rodinu málo času nebo musíte hodně cestovat za prací. Všechno to dobře dopadne.

Možné jsou časté pracovní cesty

Roční horoskop 2016 Ryby Horoskop Čínský zvěrokruh znamení pes

Rybí prasata

Ryby Prasata se od začátku roku věnují vlastním rodinám. Můžete vstoupit do manželství s milovanou osobou, se kterou jste byli dlouho. Od této chvíle se hodně mění, stávají se zodpovědnějšími a rozhodnějšími.

Někteří z vás se dostanou pod kapotu

Roční horoskop 2016 Ryby horoskop Čínské znamení zvěrokruhu Prase