V tuto chvíli je docela chladné jaro, které se od zimy dá jen stěží odlišit. Přesto nás brzy určitě čekají pěkné teplé dny. Musíte si pospíšit, abyste se rychle dostali do dobré letní nálady. Osvěžte své outfity skvělým moderním oblečením a doplňky. Náš rychlý přehled módních trendů pro rok 2021 vám s tím pomůže.

Klasické střihy v kombinaci s kreativními detaily převládají v módě i letos

vše zcela v bílém - módní trendy 2021

Akcenty v trendech dámské módy 2021

Veganská kožená móda

Klasické a ekologické povědomí – to je veganská kožená móda, která je hlavním trendem již několik sezón. Rozmanitost designových kousků tohoto typu je letos ještě větší. Především tuto koženou módu objevíte v oblečení a nejen v doplňcích.

Získává si uživatele nejen poctivou produkcí, ale také vysokou kvalitou a originálním designem.

Osvěžte svůj šatník nejtrendovějšími barvami 

Důraz na módní trendy v pase 2021

Klasické linie v kombinaci s neobvyklými prvky

Tento trend není vůbec nový, ale letos bude obzvláště důležitý. Klasické halenky nebo jiné topy s nadměrnými rukávy nebo polstrovanými rameny jsou takovým příkladem. „Obvyklé“ kusy oblečení lze také upravit pomocí nadměrných velikostí, třpytivých prvků nebo textilií nebo asymetrických kapes. Korzety, které jsou dlouhodobě oblíbené, dávají přednost zdůraznění pasu. Prvky ze sportovního oblečení jsou stále chytře integrovány do každodenních outfitů.

Důraz na pas a sportovní obuv jako přízvuk – naprosto trendy oblečení pro rok 2021

Módní trendy s vysokým pasem 2021

Trendy barvy a vzory

Na začátku roku jsme publikovali následující článek o trendových barvách 2021. Z toho můžete samozřejmě také čerpat inspiraci pro odstíny vašeho oblečení. Dalšími tipy by byly „čokoládové“ a krémové odstíny, stejně jako fuchsie. Módní vzory této sezóny jsou obzvláště fascinující. Svěží, chaoticky uspořádané tropické prvky, draci a další exotické symboly a tisky jsou jen některá z dobrodružných témat současných sbírek. Lidé se rádi spoléhají na kontrasty mezi různými vzory, jejich barvami a intenzitou. Můžete se dozvědět více o tomto vzrušujícím tématu tady.

V dámské módě budou v roce 2021 převládat překvapivé kontrasty!

Módní trendy 2021 - trendy a nápady vzorů květin

Trendy dámské boty

Pokud jde o školu, celkově považujeme módní trendy 2021 za pohodlné a romantické. Na léto jsou Šněrovací sandály obzvláště populární. Převládají nahé tóny a originální neutrální odstíny. Skvěle ladí s trendovým vzhledem, který se vyznačuje třpytivými látkami nebo jinými poutavými akcenty. S botami můžete také přidat přízvuk, pokud si přejete. Vyberte si například trendy modely s třpytivými dekorativními prvky – také hlavní trend pro rok 2021. Pokud byste chtěli, aby vaše silueta vypadala elegantněji, máte na výběr mezi robustními plochými nebo klínovými silnými podrážkami v rámci aktuálních módních trendů . V podpatcích obuvi najdete různé vzrušující geometrické tvary. Jako tendence přetrvávají i sportovní boty k outfitům různých druhů.

Ještě více ze světa trendových vzorů 2021

Módní trendy 2021 - barevné trendy - nápady

Módní trendy v džínách 2021

Zářivá, individuální, originální, ale také pohodlná – tak se cítí módní trendy žen 2021. Bez džínů se samozřejmě neobejdeme. Nadrozměrné a vintage modely, zejména ty z 90. let, jsou k vidění častěji. Prasknutí kolena a modely s rovnými nohami jsou stále moderní. Nejlepší způsob, jak zkombinovat džíny v roce 2021 s těsnými topy.

Džíny se slzami na kolenou jsou zcela moderní 

Módní trendy 2021 - džínový outfit

Dámské šaty

Novinkou v dámském oblečení jsou modely z poloprůhledných tkanin. Pás je často zdůrazňován opasky a korzety. Existuje také mnoho okouzlujících modelů s neobvyklými, originálními výřezy. Úplně in jsou i šaty po zem s širokými sukněmi.

Známe mnoho trendů z předchozích sezón. Většina z vás si kvůli tomu pravděpodobně bude muset sáhnout trochu hlouběji do skříně. Kromě toho získáte několik zcela nových kousků a sestavili jste perfektní moderní šatník pro rok 2021. Přejeme vám šťastný, zdravý a stylový rok 2021!

Vintage vzhled s moderními vzory – další vzrušující trend 

Módní trendy 2021 šatů různých barev

Kontrasty od klasických tisků? Zdá se, že to funguje překvapivě dobře!

Módní trendy 2021 -Kombinace vzorů

Exotický vzhled je moderní a mohl by vypadat nějak takto 

Módní trendy 2021 - různé barevné vzory

Poloprůhledné látky jsou obzvláště aktuální mezi dámskými šaty v roce 2021 

Módní trendy 2021 - průhledné oblečení

Módní trendy 2021 klasické šaty z jemné látky

Módní trendy 2021 trendových podpatků

černé šedé šaty nápady módní trendy 2021

V současné módě se často objevují originální neutrální odstíny a metalíza!

Módní trendy 2021 moderní modré oblečení

Stříbrné módní trendy 2021

Zářivé fialové šaty, módní trendy 2021

Dámské módní trendy 2021 - stříbrná bunda

Dámské módní trendy 2021 - skvělé šaty v bílé barvě

Tři letní nápady, které můžete použít ke zvýraznění pasu 

Dámské módní trendy 2021 módní nápady

dlouhé bílé šaty - dámské módní trendy 2021

různé skvělé outfity dámské módní trendy 2021

Bílé trendy nápady dámské módní trendy 2021