Když je dobré počasí, všichni jsou šťastní a ve spěchu se dostanou ven a užijí si to nejlepší z přírody. Určitě chcete trochu pohodlí. Přestože jsou stany zábavné a praktické, karavan může každému dovolené přinést mnohem více kvality a krásy. Malé karavany, jako ty, které bychom vám rádi představili, nabízejí skvělé ubytování a bezpečnou ochranu. Jsou ideální příležitostí pro ty, kteří milují dobrodružství a přesto zcela nezanedbávají své každodenní návyky.

Kupte si jeden z modelů karavanů z tohoto seznamu a budete mít domeček na kolečkách, kam můžete vyrazit kamkoli.

Vintage pozemní

Pokud hledáte malý karavan, který vám může nabídnout požadovaný komfort, pak si můžete vybrat jednu ze tří variant navržených Brittonem Purserem a jeho mladými bratry. Názvy těchto upoutávek jsou Tuco, Great Escape a T. E. Lawrence.

Jsou vyrobeny ručně a mají eloxovaný povrch, který může zabránit korozi. Interiér je vyroben převážně z březového dřeva a je voděodolný. Všechny tři modely jsou dostačující pro dva dospělé, ale mohou pojmout i čtyři. Mají také několik doplňků, jako je vyskakovací střecha.

Design modelů je velmi dobře zpracován

karavany modely vintage po souši

Karavan zajišťuje skvělý prázdninový zážitek

karavan vintage pozemní pohodlí

Alto R 1713 a R 1723

Kanadská společnost Safari Condo nabízí dva takzvané táborníky slz. Jsou velmi lehké a mají velmi dynamický design. Stále mají skládací střechy a poměrně širokou užitnou plochu. Oba dva váží 763, respektive 782 kg.

Střešní okno propouští přirozené světlo a obsahuje 1,8 metru dalšího vnitřního prostoru. K dispozici jsou dvě spací části, jídelna, kuchyň, toaleta a spousta úložného prostoru.

Široká využitelná plocha má mnoho výhod

nápady pro model karavanu alt r

Odpočiňte si u kanadského karavanu

alt r modely karavanů

Moby1

Karavan navržený společností Moby1 interpretuje tradiční design „slzného tahače“ novým způsobem. Je super lehký, flexibilní a praktický. XTR je ideální pro těžký terén a je dodáván se stanem integrovaným do střechy. Tento karavan má také radiátory, venkovní sprchu, klimatizaci, solární panely, generátor elektřiny, tekoucí teplou a studenou vodu a mobilní toaletu. Dalším skvělým modelem je karavan XC, se kterým se dostanete do vzdálených destinací a odoláte drsným podmínkám. Tento model je dodáván ve dvou různých velikostech, přičemž i ty menší obsahují veškeré vybavení, které potřebujete na výlet.

Plná flexibilita a snadnost

moderní modely karavanů typu moby1

Využití karavanu stačí na skvělou exkurzi

moby 1 karavan kempování

Prostor pro všechno!

malé karavany a moderní modely

Multifunkční volba

praktické výhody karavanu tigermoth

Táborák slz HC1

Táborníci Teardrop byli ve 30. a 50. letech velmi populární a nedávno získali zpět svoji slávu. Někteří dokonce přinášejí vintage design zpět. Jedním z nich je HCI, který nabízí společnost Happier Camper.

Vnější plášť je velmi elegantní a vyrobený ve vintage stylu. Karavan má ale jednoduchý a moderní design interiéru. Interiérovým materiálem je sklolaminát a je vybaven modulárním nábytkem. Přirozené světlo vstupuje okny a díky roletám si můžete určit, jak moc chcete ovládat své soukromí.

Interiér i exteriér se vyznačují modrou a bílou barevnou kombinací.

Svěží barvy vytvářejí klidnou atmosféru

Modely karavanů Camper HC1

vnitřní pohled na obytný vůz slzy hc1

modely nejlepších 15 karavanů

světla z HC1

Karavana tygra můra

Pokud chcete něco jiného, ​​podívejte se na trailer vytvořený bývalým inženýrem NASA Garrettem Finneym. Modely jako Cricket, FireFly nebo TigerMoth spojují vědu a umění velmi krásným a praktickým způsobem. TigerMoth ukazuje stejný asymetrický design, který definuje taxony. Tento karavan má posuvnou střechu. Kuchyni nebyla přidělena žádná samostatná část. Místo toho se rozhodli pro design typu pull-off a pull-off. Můžete vše schovat pod gauč, když to nepotřebujete. Vnitřní design karavanu je dostatečně velký pro dvě osoby. Zahrnuje rozkládací pohovku, stojanový stůl a úložný prostor. Tři okna zajišťují čerstvý vzduch, nabízejí přirozené výhledy a světlo.

Užijte si robustní design karavanu

design karavanu tigermoth

vnitřek tigermotha

Větší táborníci

Přestože si Gidget Retro Teardrop Camper půjčuje mnoho funkcí od jiných karavanů, nabízí kompaktnější podobu obytného prostoru. Váží 550 kg a je dostatečně lehký, aby ho táhla menší auta. Uvnitř najdete odnímatelný a zatahovací modulární systém, který lze přestavět na sedací a obývací část. Postel lze rozložit a přeměnit na lavici. Odnímatelný stůl poskytuje dostatek prostoru pro jídlo, hraní nebo jen čtení a relaxaci.

Obytný vůz Larger Camper má neobvyklý tvar

karavan 550 kg ultra praktický design

náčrt gidgetu

design karavanu gidget

Retro

Tento karavan má velmi kompaktní design, který stačí pro dvě osoby. Navrhli jej Brian a Katrina Manzo. Svou práci nazvali Hut Hut a udělali ji dostatečně kompaktní a lehkou, aby ji mohla tahat malá auta. Karavan je vyroben ze dřeva a má lehkou střechu, která se otevírá. To poskytuje svěží a elegantní vzhled, ale nenabízí takový odpor jako jiné modely. Uvnitř je prostor pro dvě osoby, úložný prostor a stropní osvětlení.

Retro karavan má dostatek místa pro dvě osoby

design kabinového klobouku karavanu

vnitřní pohled na model retro chaty

retro design karavanu zvaný chata chata

Přívěs MOAB Gobi

Stačí se podívat na karavan MOAB Gobi, abyste si byli jisti, že vás dostane kamkoli, bez ohledu na to, jak komplikované jsou podmínky. Toto je model od Bivouac Camping Trailers. Je velmi robustní a plně vybavený pro použití po několik dní.

MOAB Yak je také velmi zajímavý. Jízdní kola lze přepravovat na jeho střeše. Má ložnou plochu, kterou lze použít pro příslušenství a kempingové vybavení a mnoho dalších věcí. Karavan má sklopnou přihrádku, do které lze umístit stany.

nápady karavanu moab gobi

designový karavan moabgobi

Nest Caravan

Tento karavan byl vytvořen pro fanoušky luxusního kempování. Má stylový design interiéru a extrémně elegantní celkový vzhled. Rám a hlavní tělo jsou umístěny v jednotném pouzdře. Tato strategie výrazně snižuje celkovou zátěž.

Vnějšek byl použit sklolaminát a materiály byly zvoleny v souladu s funkčností a formou uvnitř. Tento model pojme dvě osoby, včetně královské postele. V autě je také pult a rozkládací židle pro přípravu jídla a jídla. Karavan má také toaletu, sprchu a nějaký úložný prostor.

moderní karavan nestcaravan

karavan typu hnízdo koupit

hnízdo design a nápady karavanu

Vysoký tábor

Karavan High Camp zaujme lesklým hliníkovým exteriérem. Interiérový design byl proveden ve zcela jiném stylu – vyznačoval se jemnou barvou a strukturou březového dřeva. High Camp je optimalizovanou variantou předchozích modelů.

Dvě boční dveře poskytují přístup do interiéru karavanu, který se vyznačuje teplem a elegancí. Najdete zde postel velikosti Queen se spoustou úložného prostoru v jejím čele a ve skříních, stejně jako mnoho malých a inteligentních detailů, které vám umožní přizpůsobit si kempování podle svého vkusu.

Posuvná okna na boku dveří a nastavitelný střešní ventilátor nabízejí čerstvý vzduch, zajímavé výhledy a dostatek světla.

značkové karavany pro vysoké tábory

design dřeva dává přirozený vzhled

vnitřní pohled na karavanu vysokého tábora

Karavan naboso

Hledáte malý obytný vůz s klasickým kouzlem a moderním komfortem? Barefoot Caravan je pro vás pravděpodobně dokonalým modelem. Tento karavan se snadno odlišuje od všech ostatních svým vejcovitým pouzdrem. Tím se to odlišuje. Zde máme co do činění s dílem Go Barefoot. Pouzdro bylo vyrobeno ze sklolaminátu v jednom odlitku a lze jej také vyrobit podle různých rozměrů.

Učinit vše v interiéru extrémně funkčním bylo velkou výzvou. Uvnitř byla umístěna kuchyň, koupelna, rozkládací pohovka a spousta úložného prostoru. Na sedacím nábytku mohou spát 2 nebo 3 lidé, protože může být roztažen do tvaru písmene L..

Karavan má systém pro dodávku teplé a teplé vody a také vnitřní osvětlení, které je ovládáno baterií.

bosý model karavanu

MINI

V roce 2013 uvedlo MINI na trh tři nové modely karavanů. Jde o Clubvan, Cowley a Countryman ALL4 Camp. Clubvan je velmi těsný a může ubytovat jednu osobu. Všechna sedadla, kromě tohoto pro řidiče, lze přeměnit na místo na spaní. Prostor za jeho sedadlem má kuchyňský kout s propanovým sporákem a malou ledničkou. Střecha se otevírá. Cowley je také velmi kompaktní a pojme více lidí. K dispozici je také zábavní systém s TV, DVD přehrávačem a audio zařízením. Kuchyně byla umístěna ve venkovním prostoru. Countryman ALL4 lze nainstalovat prakticky do každého MINI. Jedná se o stanovou konstrukci stropu, kterou lze použít ke spánku.

Modely mají až jedno místo

mini karavan v červené barvě

mini karavan na pláži

GO Mobile Adventure Gear

Tento karavan navrhla společnost Sylvan Sport. Má modulární systém a lze jej přeměnit z karavanu na pohodlný karavan. Má různorodý design s úložným prostorem odolným proti vodě. Tento karavan lze použít třemi různými způsoby. Má režim řízení, dopravy a kempování. Strop lze zvednout nebo snížit. Při nabíjení tak odpadá potřeba rampy. Vestavěný stan pojme až čtyři osoby a má mnoho konfigurací na spaní. Panely postele lze použít jako stoly nebo je odstranit.

flexibilní mobilní dům od go mobile plná flexibilita od go mobile

Atlas

Dosud zobrazené modely kombinují kompaktní tvary s modulárním designem. Existují ale i další možnosti. Atlas je toho dobrým příkladem. Jedná se o hybrid mobilního domu a takzvaného Tiny House, který navrhla společnost F9 Productions. Má solární konstrukci a malou terasu. Karavan je vybaven trubkovým ocelovým rámem, je zevnitř opláštěn dřevem a byl izolován pěnou. Má vnitřní prostor 18 metrů čtverečních. Bylo svisle rozděleno do dvou úrovní, přičemž obývací část byla dole a ložnice nahoře.

Karavan má kuchyň, rozkládací pohovku, koupelnu s WC a sprchou a flexibilní střechu, kterou lze snadno zvednout.

krásný tvar karavanu

karavan atlas bílá barva

Pijte kávu všude a užijte si přírodu zblízka

karavan atlas f9 je velmi atraktivní

Koncept Hondy

Honda nedávno ukázala koncept pro karavany, který se skládá ze dvou různých částí. Řeč je o N-Trucku a N-Boxu. Tuto kombinaci byste měli držet co nejtěsnější. Interiérový design se otevírá ven velkými okny, má pohodlná křesla a obývací část. Pro větší prostor lze střechu zvednout.

Kombinace kamionu a boxu se stala velmi populární

design honda living monil

Užijte si obývací část konceptu Honda

návrh interiéru obytného vozu honda