Moderní design schodiště v dnešní době nabízí obrovský výběr tvarů s měkkými a zajímavými liniemi, o kterých se ve světě architektury denně hodně diskutuje. Schody hrají důležitou roli v interiérovém designu a díky svým kreativním konceptům designéři vytvářejí mnoho sochařských variant. Designová schodiště překračují svoji primární funkci a patří mezi stylová umělecká díla, která pozitivně umocňují celkový vzhled interiéru. Podle odborníků díky skvělým schodům působí interiér živěji, protože jednotlivé návrhy zohledňují dostupný prostor a dokonale jej využívají. Naše redakce by ráda představila a porovnala dva typy moderních návrhů schodišť.

Bílé čáry zajišťují dokonalý vzhled

schody Vytvořte minimalistický tvar

Minimalistické schody

Když se řekne schodiště, mnoho lidí si představí extrémně obtížnou a drahou konstrukci z více materiálů. V tomto bodě ale představíme atypický tvar, který svými jasnými liniemi vzbuzuje zájem. Minimalistický design schodiště je velmi často vyroben pouze z jednoho materiálu, jako je kov.

Tenká schodiště přesvědčí vysokou stabilitou. Konstrukce je zajištěna díky mnoha malým a tenkým schůdkům. Na první pohled nevypadá design dokonale a dokonce ani trochu nebezpečně. Když ale stoupnete, všimnete si jedinečné kombinace minimalismu a stability. Rovné linie umístěné vodorovně a svisle vytvářejí tradiční vzhled minimalistického schodiště.

Sochařský design schodiště v černé barvě

jednotný design schodiště

Konzolové schody zůstávají v trendu

Náš redakční tým zná skvělý design schodiště, který je již léta jedním z nejlepších konceptů. Ano, jde o konzolové schody! Originální a atraktivní design je často důvodem k moderní rekonstrukci schodiště. Zde dominuje dřevo jako oblíbená volba materiálu pro konzolové schody, protože mnoho milovníků designu dává přednost individuálnímu designu schodiště, které také elegantně ladí s designem podlahy. Díky své optice jsou konzolové schody vždy jedním z trendových designů. Důležitým důvodem pro chladný design schodiště je, že kombinace s kovem nebo hliníkem jsou příjemnou alternativou k jednotnému designu.

Volně stojící konzolové schody jsou rozhodně novější verzí originálu. Tato zajímavá konstrukce je ve světě návrhářů poměrně nová a pro mnoho majitelů domů možná neznámá. Sestavení je obtížnější než standardní konzolové schody, ale konečný výsledek vypadá jedinečně. Následující obrázek ukazuje volně stojící konstrukci.

Volně stojící konzolové schody? Vylepšení klasického designu schodiště

Nápady na nábytek navrhněte design schodiště

Provádějte srovnání na základě různých faktorů

Ano, dva typy schodišť jsou velmi odlišné, ale vypadají velmi originální a atraktivní. Společným bodem je, že tyto designové schody patří mezi sochařská umělecká díla v místnosti. V této souvislosti stojí za zmínku zejména to, že žádný jiný zařizovací nápad není tak silný a absolutní poutač. Je důležité naplánovat kreativní design, který odpovídá vašim představám.

S pomocí důležitých faktorů jistě najdete správné řešení. Číslo 1 je elegantní kombinací designu schodiště a designu stěny a podlahy. Minimalistický design schodiště lze skvěle kombinovat se skandinávskou výzdobou. Trendy ze severu milují rovné linie a chladné odstíny. Bílý design stěny a pastelové tóny lze stejně dobře kombinovat s minimalistickými schody. Pokud dáváte přednost přirozenějšímu vzhledu, pak konzolové schody dokonale ladí s parketami. Jedním z nejdůležitějších faktorů výběru je dobře naplánované zvážení velikosti místnosti. Využijte prostor strategicky a velmi inteligentně. Dopřejte si dostatek času na správnou volbu !

Skandinávská dekorace

Navrhněte nápady pro návrh schodiště Návrh schodiště)

Nápady design schodiště design

Unikátní vzhled a moderní design

nápady schody design Kreativní konstrukce schodiště design

Díky praktické montáži nenarazíte na žádné potíže při výstupu a sestupu po schodech

Minimalistický tvar vytváří rámování designu schodiště Minimalistický tvar vytváří design schodiště

Minimalistické a stabilní zároveň

schody design skvělé nápady schody design jednotný design

Minimalistické schody s multifunkční funkcí

schodiště design vnitřní dekorace

Konzolové schody ze dřeva lze dobře kombinovat s parketovou podlahou

schody design nápady design

Kovová konstrukce v černé barvě

návrh schodiště Kreativní stavby

Volně stojící minimalistické schody jsou jedním z trendů roku 2018

design schodiště Vytvořte minimalistický tvar