Prodám bílý gaučový stůl do obývacího pokojeJak můžete urychlit prodej svého domu

Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují prodej domu. Ekonomika a roční období jsou jedny z nejdůležitějších. Štěstí může také hrát důležitou roli, pokud vás zajímá, proč sousedé prodali svůj téměř identický dům během několika dní a proč tam váš dům stojí měsíce.

Existuje několik tipů, které vám mohou pomoci prodat váš dům.

Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují prodej domu

Prodám venkovní zahradu vašeho domu

45 sekund

Trvá to stejně. Na zapůsobení na kupujícího máte 45 sekund. Jakmile vstoupíte do domu, vaše potenciální kupující učiní rozhodnutí. Pokud se mu dům líbil, nedá se téměř nic jiného dělat, pokud neuvidí něco opravdu ošklivého a neočekávaného. Pokud je zákazník chycen mezi dvěma stoličkami, měli byste se ujistit, že je ve vašem domě vše v pořádku.

Na zapůsobení na kupujícího máte 45 sekund

Prodám stropní koberec do zrcadla

Volbě domu se říká výběr partnera

Oba jsou si velmi podobní. Jsme emocionální lidé. Jsme emocionální kupující. Jsme velmi kreativní. Když potkáte někoho pro vás důležitého, už vás to přitahuje. Pokud ne, pak by měla mít neuvěřitelnou kvalitu, díky které se její partner odlišuje od ostatních. Váš dům by měl být také takový, zvláště pokud žijete tam, kde jsou všechny domy téměř stejné.

Jsme emocionální kupující

Prodám domácí gaučový lustr do obývacího pokoje

Vyčnívat

Nechte svůj domov vyniknout. Udělejte to pozoruhodné. Nechte to vyniknout. Nejprve můžete dát do pořádku přední dvůr. Odřízněte živé ploty a keře. Pěstujte čerstvé květiny, zejména v blízkosti předních dveří. Další myšlenkou je přemalovat přední dveře a proč ne nečekanou barvu? Poté pracujte na tom, aby byl interiér stejně útulný jako otevřený prostor.

Odřízněte živé ploty a keře

Prodám dřevěné dveře do schodiště

Udělejte dojem na své návštěvníky

80% potenciálních kupujících se rozhodlo po vstupu do domu, tj. Během prvních 45 sekund. Toto je vaše šance zapůsobit na návštěvníky. Hledáte skvělou atmosféru v domě, který téměř nevyžaduje žádné vylepšení. Udělejte na návštěvníky dojem domem, který nepotřebuje žádnou další práci.

Udělejte na návštěvníky dojem domem, který nepotřebuje žádnou další práci

Prodám domácí krbovou sedací soupravu

Kupující jsou dnes „povrchní“; H. důležité je to, co vidíte

Žijeme ve společnosti, kde jsou v mnoha případech rozhodující zdání. A to platí i pro naše volby. Máme obrovský výběr, ať už je to ovoce v obchodě nebo nový dům, a jsme rozmazlení. Proto je ještě důležitější zatraktivnit váš domov.

Žijeme ve společnosti, kde je v mnoha případech rozhodující vzhled

Prodej domácí kuchyně kuchyňská ostrůvková barová židle

Představte si svůj domov jako produkt

Odložte náladu a pocity. Neprodáváte svůj dům, ale skutečný majetek. Proč by si měl zákazník vzít váš produkt? Jak váš produkt zlepšuje život vašich zákazníků? Když prodáváte dům, prodáváte způsob života a sen, takže zákazník by měl věřit, že dostává báječný produkt, který mu zlepší život..

Odložte náladu a pocity

Prodám obklady stěn do jídelny

Každý chce speciální nabídku

Jako každý nákup, dnešní spotřebitel chce mít pocit, že dostává výhodnou nabídku. Pokud svůj domov přeceňujete, bude na trhu příliš dlouho a vy byste mohli přijít o potenciální dobrý prodej. Čím déle je dům na trhu, tím je nežádoucí. Mnoho lidí se diví, proč nebyl dům prodán, a věří, že něco není v pořádku. Tomu se musíte vyhnout. Optimální je, pokud jsou kupující a prodávající s dohodou spokojeni.

Jako každý nákup, dnešní spotřebitel chce mít pocit, že dostává výhodnou nabídku

Prodej nočního osvětlení exteriéru vašeho domu

Vzdělaný spotřebitel je nejlepší spotřebitel

Zní to špatně, ale je to pravda. Spotřebitelé v dnešní době tráví spoustu času zkoumáním trendů domácností a domů na internetu. Vědí, co chtějí a jak toho dosáhnout. Jako potenciální prodejce musíte být také dobře vzdělaný. Měli byste prozkoumat trh, abyste se mohli umístit na nejlepší pozici.

Spotřebitelé v dnešní době tráví spoustu času zkoumáním trendů domácností a domů na internetu

Prodám polštáře do postele do ložnice

Co dnes kupující hledají

Většina hledá něco nového a lesklého. Hledají se novější domy se spotřebiči z nerezové oceli, dřevěnými podlahami, dekorativními prvky a vším, co dodává domovu ráz a přitažlivost. Co byste měli udělat – například odstraňte koberec, pokud je podlaha z tvrdého dřeva.

Většina hledá něco nového a lesklého

Prodej domácí kuchyně ostrovní barová židle závěsná světla

Dobrý realitní makléř

Dobrý realitní makléř bude vaše oči a uši, váš marketingový a obchodní specialista a dokonce i terapeut, pokud něco nepůjde podle vašich představ.