Řemeslo nápady šperky náhrdelníky

Výroba šperků není jen kreativní a smysluplná činnost pro váš volný čas – má určité kouzlo, které byste měli sami cítit! Proto vám v tomto příspěvku nabízíme několik skvělých nápadů na řemesla a návody na fantastické šperky, které můžete nosit sami nebo darovat svým blízkým. Doufáme, že se vám naše návrhy líbí a přejeme vám mnoho zábavy a úspěchů s vašimi ručními pracemi!

Šperky vlastní výroby – ideální dárek pro každou příležitost

DIY šperky vyrábějící skvělé prsteny

DIY kreativní nápady pro drátěné šperky

Nápady na řemeslné šperky náušnice

Řemeslné nápady šperky rng vyrobené z drátu

DIY šperky prsteny staré příbory

Šperky na výrobu náhrdelníku z drátu

Šperky vlastní výroby jsou jedinečným doplňkem, pomocí kterého můžete každému outfitu dodat originální a působivý nádech. Skvělé prsteny, náhrdelníky, náramky nebo náušnice jsou vhodné jako osobní dárek pro každou příležitost a jsou dokonalým překvapením pro vaši matku, sestru nebo drahou přítelkyni. Lze je také velmi snadno kopírovat a aniž byste museli trávit spoustu času a peněz, a proto je tento nápad ideální i pro začátečníky. Všechny potřebné materiály – hliníkový drát, kleště na šperky, lepidlo, korálky, stuhy, modelovací hmotu, najdete v hobby obchodě, ale nejdůležitější z nich je vlastní kreativita a představivost. Podívejte se na naše návrhy a nechte se inspirovat!

Vyrobte si šperky z modelovací hmoty

Nápady na šperky a náušnice z polymerové hlíny

Vyrobte si prsten na šperky z modelovací hmoty

Vyrobte si šperky z modelovací hmoty

Nápady na řemeslné šperky skvělé náušnice z polymerové hlíny

Vyrobte si šperky z modelovací hmoty

Nápady na řemeslné šperky náhrdelník z polymerové hlíny

Vyrobte ze šperku nádherný náhrdelník zavařovací sklenice

Šperky vyrobené vaším vlastním náramkem Fimo

Pohrávat si s modelovací hmotou není jen dětská hra – můžete z ní vytvářet fascinující šperky. K tomuto účelu je nejvhodnější polymerní modelovací hmota zvaná „Fimo“. Najdete ho téměř v každém hobby obchodě, je nabízen v mnoha různých barvách a práce s ním je opravdu dětská hra – stačí jen rozválet modelovací hmotu, nastříhat ji, vytvarovat rukama a upéct – poté bude opravdu pevný a vůbec křehký. Jednou z největších výhod práce s polymerovou hlínou je, že tmel zůstává měkký po velmi dlouhou dobu – pokud nejste s výsledkem spokojeni, můžete vše jednoduše promíchat a začít od nuly. Pomocí modelovací hmoty můžete vyrábět jemné šperky se spoustou malých a jemných detailů, které vypadají krásně a opravdu roztomile – podívejte se na výše uvedené fotografie, abyste se přesvědčili sami!

Vyrobte si stylový perlový náramek sami

DIY šperky perlový náramek

DIY nápady šperky perlový náramek

Vyrobte si šperky sami náramek Blderanleitung

Vyrobte si náramek z korálků na šperky

Líbí se vám nápad vyrobit si stylový perlový náramek sami? Vše, co potřebujete, je drát, pevné lepidlo, nůžky na drát a dva korálky různých velikostí. Nejprve byste měli změřit drát tak, že jej omotáte kolem zápěstí a odstřihnete správnou délku řezačem drátu. Poté stačí korálky zafixovat trochou lepidla na oba konce drátu (jako na fotkách výše) a nechat náramek dobře zaschnout. Dokončeno!

Drátěné šperky – kreativní nápady řemesel

Jak vyrobit šperky z drátu

Bižuterní květiny vyrobené z drátu

Kreativní nápady a pokyny pro šperkaře

Šperky řemeslné nápady květiny z drátu

Vyrobte si šperkový náramek s květinami

Vyrobte si šperk sami náramek s květinami

DIY výroba šperků na zdobení sponek do vlasů

Šperky, které vypadají jako malá umělecká díla, můžete vyrobit jen s trochou hliníkového drátu, laku na nehty a kleští na šperky! Lak tvoří na drátu tenkou, průhlednou vrstvu, ale po vyschnutí se stává velmi pevným. Zde vám nabízíme skvělý nápad na náramek s květinami, který vypadá velmi jemně a elegantně. Nejprve byste měli odstřihnout asi 10 palců drátu a jeho střed otočit kolem propisky nebo tužky, dokud nezískáte smyčku. Zavažte špejli prsty a opakujte stejný postup, dokud nezískáte 5 špejlí stejné velikosti – tímto způsobem je první květina téměř připravena! Měli byste se ujistit, že uzly nejsou příliš velké a zůstat uprostřed květin. Poté obarvěte květinu trochou laku na nehty (namalujte jak nahoře, tak dole) a nechte zaschnout na kuchyňském papíru. Stejným způsobem vytvořte asi 10-15 květů. Když jsou suché, měli byste zkroutit jejich stonky a zabalit je do papíru. Nakonec z drátu vytvořte náramek a připevněte k němu květiny. kompletní!

Vyrobte si moderní midi prsteny sami

Vyrobte si DIY šperky z drátu

DIY nápady šperky výroba prstenů z drátu

Craft nápady šperky MidiRing

Vyrobte si midi prsteny ze šperků

Takzvané „midi prsteny“ pro konečky prstů jsou aktuálně hitem, proto vám ukážeme, jak si je můžete vyrobit sami z drátu. K tomu potřebujete řezačky drátu, kleště na šperky a válcovitý předmět, jako je fixka nebo rtěnka. Odřízněte drát na požadovanou délku (mezi 3 a 4 palce) a omotejte jej kolem značky a vytvořte spirálu. Nakonec byste měli pouze ohnout konce drátu do smyčky pomocí kleští.