Kabátové háčky dělají klíče sami

Háčky na kabáty na chodbě mají velmi důležitou praktickou funkci, ale mohou se snadno stát poutači očí a v tomto příspěvku vám ukážeme, jak na to. Zde najdete pár kreativních nápadů, jak si můžete sami vyrobit originální háčky na kabáty, kterými můžete zapůsobit na své hosty ve vstupní části bytu! Naše návrhy lze poměrně snadno kopírovat a jsou prostě ideální pro milovníky smysluplných kutilských projektů, kteří rádi tráví svůj volný čas ručními pracemi. Doufáme, že se vám budou líbit a doufáme, že si je rádi přečtete!

Vyrobte si háčky na kabáty sami – na chodbě nastavte skvělé akcenty

Kabátové háčky vytvářejí rustikální vzhled sami

Udělejte si háčky na oblečení personalizované pomocí fotografií

Kabátové háčky si sami udělají zásuvky na knoflíky

Kabátové háčky vyrábějí faucetové ventily sami

Háčky na šaty vyrábějí drát sami

Háčky na oblečení dělají staré nádobí sami

Háčky na oblečení dělají jelení parohy sami

Háčky na oblečení vyrábějí dřevo sami

Kabátové háčky samy o sobě činí jednoduché nápady atraktivnějšími

Kabátové háčky samy vytvářejí praktické nápady

Kabátové háčky samy dělají dřevo atraktivnější

Vyrobte si a ozdobte háčky na oblečení sami

Kabátové háčky vyrábějí faucetové ventily sami

Existuje tolik způsobů, jak si vyrobit háčky na oblečení sami, a zde jsou některé z nich. S našimi nápady můžete nejen zkrášlit svoji chodbu, ale také vytvořit více úložného prostoru pro bundy, kabáty a klobouky. Samostatně vyrobené háčky na kabáty jsou také skvělým nápadem na dárek – můžete je použít k překvapení například přítele, kolegy nebo příbuzného, ​​který se právě přestěhoval do nového bytu. Háčky na kabáty jsou obzvláště originální, pokud je vyrobíte ze starých a již zbytečných věcí – tomuto druhu přehodnocení se říká „upcycling“ a v současné době je opravdu moderní; přesně takové jsou naše řemeslné nápady. Vyberte si variantu, která se vám nejvíce líbí, a zkuste ji implementovat sami. Přejeme hodně zábavy a úspěchů!

Vyrobte si háčky na kabáty sami pomocí starého příboru

Kabátové háčky způsobují, že se staré příbory samy cyklují

Vyrobte si háčky na kabát sami, ohněte vidlici

Háčky na šaty si sami vyrobíte starý příbor

Samotné háčky na kabáty jsou skvělým nápadem s příbory

Vyrobte si háčky na kabáty sami pomocí lžic

Kabátové háčky si sami vyrobíte příbory

Náš první nápad pro kutily, který vypadá prostě úžasně, je vyrobit háčky na kabáty ze starého příboru. Zkuste ohýbat příbory do požadovaného tvaru pomocí kleští – vidlice jsou pro tento účel obzvláště účinné, protože vidlicové hroty lze tvarovat a ohýbat velmi zajímavým způsobem. Až budete hotovi, zkuste velmi opatrně vyvrtat do příborů otvory a připevnit je na dřevěnou desku hřebíky. Vaše vlastní háčky na kabáty jsou již připraveny!

Originální háčky na kabáty vyrobené ze šipek

Kabátové háčky dělají šipky sami

Místo příboru můžete také použít šipky – tato varianta vypadá obzvláště stylově a šipky lze upevnit přímo na zeď. Pro trvalý výsledek používejte kovové šipky – ty určitě najdete v hobby obchodě.

Vyrobte si háčky na kabát sami – nápad se starým klíčem

Vyrobte si háčky na kabáty sami pomocí klíče

Ze starých šroubovacích misek můžete také vyrobit krásné háčky na kabáty. Tento proces je analogický našemu prvnímu nápadu s příbory, otáčení klíčem a vrtání je o něco složitější – vyžaduje to hodně síly a určitě budete potřebovat pomoc. Z toho mohou být vyrobeny fascinující háčky na kabáty, které jsou prostě ideální pro plynulý průmyslový styl.

Ze starých štětců vytvořte háčky na kabáty

Staré štětce si vyrábějí háčky na oblečení samy

Velmi kreativně vypadající háčky na kabáty mohou být také vyrobeny z nepoužitelných kartáčů. A jak to vlastně je? Vše, co potřebujete, je lepidlo nebo rychleschnoucí lepidlo, které ohne štětiny a nechá je v tomto stavu. A pokud jsou štětce stále barveny použitou barvou, získali byste ještě zajímavější efekt.

Vyrobte si poutavé šaty na vysokém podpatku sami

Kabátové háčky vyrábějí podpatky ze starých bot sami

Kabátové háčky si sami vyrobíte podpatky

Téměř každá žena má ve skříni na boty pár starých vysokých podpatků, které už nenosí, ale ani nechce vyhodit. Proč je nevyužít novým způsobem a okořenit interiér chodby? Je velmi snadné vyrobit si háčky na kabáty sami ze starých odstavců – stačí je na okamžik přilepit ke zdi a je to! A výsledek vypadá více než originálně.

Kabátové háčky v minimalistickém stylu – nápad s dřevěnými tyčkami

Kabátové háčky samy vyrábějí dřevěné hole v monomalistickém stylu

Kabátové háčky samy vyrábějí minimalistické dřevěné tyčinky

Originální háčky na kabáty můžete také vyrobit v minimalistickém stylu pomocí několika dřevěných tyčinek. Měli byste je spojit držením svazku ve spirálové poloze. A hotovo! Myšlenka je opravdu jednoduchá a můžete ji doslova udělat sami několik minut. Další variantou je dát dřevěné tyčky do vhodné nádoby tak, aby stály vzpřímeně – inspiraci najdete na našich fotkách!

Vyrobte si háčky na kabáty sami pomocí knoflíků na zásuvce

Háčky na oblečení si sami uděláte knoflíky na zásuvkách

Kabátové háčky si sami uděláte knoflíky na zásuvce

Vyrobte si háčky na kabáty sami pomocí knoflíků na zásuvce

A v neposlední řadě si skvělé háčky na kabáty můžete sami vyrobit pomocí knoflíků na zásuvkách! Než vyhodíte starou komodu nebo šatník, zvažte, zda nemůžete odmontovat knoflíky zásuvek, abyste s ní dosáhli tohoto zajímavého nápadu.