Tinker školní kužel

Školní kužel plný sladkostí a drobných dárků je tradicí, když každé dítě začíná chodit do školy. Je to ale také dobrý nápad na poslední školní den a začátek prázdnin – vaše dítě by mělo určitě radost! Tašku si samozřejmě můžete koupit a ušetřit čas, ale v tomto článku vám ukážeme, jak si můžete fantastickou školní tašku vyrobit sami. To je zcela přizpůsobeno osobním preferencím vašeho dítěte a v každém případě byste byli na konečný výsledek velmi hrdí! Doufáme, že se vám naše nápady líbí a doufáme, že vás bude bavit vyrábět věci! Postupujte podle našich pokynů a udělejte první den dítěte ve škole nezapomenutelným!

Školní šišky Tinker – oslavte první školní den

Papírový hedvábný papír

Školní kužel řemesel první školní den

Školní kužel dráteník téma oceán

Školní šišky lze snadno vyrobit z látky

Výroba školních šišek je zábavná i pro rodiče – vyzkoušejte naše nápady pro kutily, abyste se sami přesvědčili! Kromě sladkostí lze do tašky sbalit i různé drobné dárky, které by se hodily v běžném školním životě dítěte, přirozeně s přihlédnutím k jeho vlastnímu vkusu. A vyrobit si školní kužel sami je ve skutečnosti super snadné a nezabere mnoho času – prostě ideální, pokud nejste velkým fanouškem řemeslných projektů. Níže vám nabízíme několik pokynů, kterými se můžete řídit sami i se svým dítětem. Vyberte si myšlenku, která se vám nejvíce líbí!

Vyrobte školní šišky z lepenky

Snadno vyrobíte školní kužely z lepenky

Školní kužely vytvářejí inspirativní nápady

Pro náš první návrh budete potřebovat následující materiály, které najdete v každém řemeslném obchodě: scrapbookingový papír / karta jakékoli barvy, hedvábný papír, páska, horká lepicí pistole a nůžky. Nejprve byste měli tvarovat lepenku do kužele – čím více se konce překrývají, tím menší bude průměr. Slepte konce papíru k sobě pomocí horké lepicí pistole a opatrně odřízněte špičku, která trčí nahoře kvůli rohům lepenky. Dále byste měli na horní vnitřní okraj krabice nanést horké lepidlo – tím byste připevnili hedvábný papír, který se používá k utěsnění školní tašky. Nyní je naplňte dárky a sladkostmi. Když jste si jisti, že lepidlo dobře zaschlo, svažte hedvábný papír mašlí. A hotovo!

Vyrobte školní šišky z látky

Skládací tkanina školní šišky Tinker

Školní šišky vytvářejí z látky skvělé nápady

Vyrobte školní šišky z látky

Pokyny pro drátěného školního kužele pro průhlednou tkaninu

Jak vyrobit školní šišky z látky

Vyrobte školní šišky ze dvou druhů látek

Jak vyrobit školní šišky z látky Návod

Vyrobte si školní tašku, látku otočte

Výroba školních šišek může být také z látky, a to je vlastně náš druhý nápad. K tomu potřebujete čtvercový kus látky nebo plsti se skvělými motivy (velikost si určíte, jak si přejete; doporučujeme asi 45 cm). Měli byste však očekávat, že výroba školní tašky z látky je ve srovnání s prvním nápadem trochu obtížnější. Sklopte látku diagonálně na polovinu a vytvořte trojúhelník a zajistěte ji kolíky, aby látka při práci neklouzala. Chcete -li získat tvar kužele, měli byste nyní odříznout jeden ze dvou špičatých rohů – místo je nejlepší označit tužkou, aby byl řez co nejrovnější. Látku vyžehlete, aby později nevznikly nevzhledné záhyby. K uzavření školní aktovky potřebujete druhou, nejlépe dekorativní látku. Zvedněte jej a odřízněte kus pomocí prvního kusu látky jako šablony. Druhou látku nechte trochu vyčnívat na obou stranách. Pokud je tenčí, můžete ji zdvojnásobit a dokonce ztrojnásobit. V takovém případě byste měli vrstvy zafixovat k sobě, aby neklouzaly – nejlepší je k tomu použít šicí stroj (dva švy naprosto dostačují). Kromě toho by švy vytvořily cestu, přes kterou můžete provléknout smyčku a zavřít tašku. Nyní byste měli tvarovat kužel. První látku otočte zadní stranou vzhůru a tenkou látku připněte podél cesty. Sešijte dva kusy látky k sobě a látku přeložte na polovinu, aby vznikl trojúhelník se špatnou stranou látky nahoru. Opravte dva okraje – opět pomocí čepů – a sešijte je k sobě. Nyní byste měli obrátit hotový školní kužel. kompletní!