velké muffinové košíčky se stínidlem

the osvětlení je důležitou součástí interiérového designu. Má nejen praktické funkce – lze jej použít k nastavení zajímavých akcentů. Protože nepřímé LED osvětlení vypadá velmi odlišně od klasického křišťálového lustru, že? Stínidla jsou v poslední době obzvláště moderní, takže v tomto příspěvku vám ukážeme, jak vyrobit stínítko! Pokud vás baví dělat kreativní DIY projekty ve svém volném čase, toto je nápad pro vás! Většinu našich návrhů lze snadno zkopírovat pomocí několika materiálů. Načerpejte z toho inspiraci!

Výroba stínítka: originální nápady kutilství k napodobení

Lampa stínovací drátěná krajka nádherný vzhled

Originální stínítko může upoutat pozornost všech a učinit atmosféru v místnosti individuálnější a stylovější. Nevěříš? Podívejte se na naše obrázky a přesvědčte se sami! Stínidla obvykle ztlumí světlo, takže se skvěle hodí do místností, kde nepotřebujete silné osvětlení – například do ložnice, obývacího pokoje atd. K výrobě stínítka můžete použít i materiály, které najdete doma . Podívejte se na naše nápady a zamyslete se nad tím, co se doma ve vašem domě nepoužívá. Můžete si dokonce vyrobit závěsná světla z jednorázových brýlí pro venkovní použití nebo stínítko z dřevěných kolíků na prádlo do koupelny. Popusťte uzdu své fantazii!

Vyrobte stínítko z papíru

Skládací papír origami

Jak nejjednodušeji vyrobit stínítko? Použijte papír! Při troše trpělivosti můžete z lepenky nebo skládat origami vyrobit fantastická stínítka. Další myšlenkou je použít předem zakoupenou kulatou papírovou lampu. Celé to zakryjte košíčky na muffiny horkým lepidlem. Výsledek bude vypadat opravdu skvěle! Pokud jste technicky zdatní, můžete dokonce použít sádru z Paříže a použít vhodnou plastovou láhev k nalití stínidla &# 128578; Možnosti zavěšení jsou téměř neomezené – například v IKEA najdete velmi kreativní nápady. Kabel může mít také jasnou barvu.

Řemeslné nápady se zednickými nádobami

Lustrové brýle originální vzhled

Originální závěsná světla lze také drátit. Pomocí kleští můžete ohýbat řemeslný drát do mnoha různých tvarů a vytvářet velmi originální designy! Jak již bylo zmíněno, mnoho materiálů lze dokonale přeměnit na účinná světla. Můžete použít jak žárovky, tak solární světla, která můžete žvýkat v železářství. Chcete -li nádobu přetvořit, nejprve přeneste průměr držáku lampy do vnitřku kovového víka. Pak byste měli použít kladivo a hřebíky k vyvrtání díry. Poté zasuňte žárovku otvorem ve víku a zašroubujte ji do objímky na druhé straně víka. Nakonec jednoduše zavřete zednickou nádobu a máte hotovo!

Tinker stínítka – více kreativních nápadů

Upcycling nápady křišťálové lahve stínítko

Sníte o křišťálovém lustru? Pak to můžete udělat sami. Vše, co potřebujete, je křišťálová láhev správné velikosti, kam můžete vložit žárovku. A pro ty, kteří vědí, jak plést nebo háčkovat – využijte své schopnosti k vlastnímu skvělému stínítku! Velmi romanticky vypadají také stínítka z krajky – pokud máte malá dekorativní ubrusy, která nepoužíváte k jiným účelům, můžete jimi okořenit stínítko. Další skvělý nápad je pracovat s papírem. Stačí vám balónek (na půlkruhové stínítko), štětec, noviny a přírodní lepidlo z mouky a vody. Zde se dozvíte, jak pracovat s papírem!

Znovu použít staré věci

Vyrobte ze stínítka starý klobouk

Také můžete ze starých věcí, které nelze upcyklovat, udělat stínítko. Víte například, že stínítko můžete vyrobit ze starých hudebních kazet? Prázdné plastové lahve jsou k tomuto účelu stejně vhodné – dna můžete odříznout a okořenit stínidlo. Další inspirativní nápady najdete na našich fotografiích!

Stolní lampová špička

Řemeslná výroba s papírem

originální plastová trubice stolní lampy

Stínidlo vintage vzhledu krajky

Víčko zednické nádobky na lampu

Vytvořte stínítko z novin

Origami skládací stínítko mapy světa

nápady na výrobu dřevěných kolíků na prádlo

Visící lampa drotářský balón

Ruční návod obrázky závěsná lampa

Lampa na drátěné omotání kolem láhve

Vytvořte stínítko z lana, originální nápad

Kabel stolní lampy omotá stínítko

Upcyklujte nápady stínítko vyrobené z lahví

Vyrobte stínítka z průhledného plastu

Patchworkové stínítko z papíru

originální nápady řemesel s papírem

Kartonové stínítko jedinečné

Řemeslné nápady s papírem

Vytvořte stínítka z hudebních kazet

Proměňte zednickou nádobu ve stínítko

Skládací lepenkové stínidlo origami

Háčkované stínidlo na stolní lampu

Skleněná nádoba na drátěné stínítko

skvělé nápady na řemesla stínítka brýle naplavené dříví

Stínidlo na stolní lampu Tinker z jednorázových desek

Stínítka klobouky nádherný vzhled

Vyrobte si lustry sami z jednorázových brýlí

Tvorba s hudebním kazetovým stínidlem