Malování na tělo dětské textilní pastelky

Body jsou jedním z nejdůležitějších oděvů pro dítě – zejména v prvních měsících po porodu. Téměř každá matka má ve skříni pár monochromatických romperů, které vypadají opravdu nudně. Proto vám ukážeme, jak si můžete namalovat tělo svého dítěte a efektně jej ozdobit. Postupujte podle našich nápadů a přesvědčte se sami, jak snadné to je! Vlastní zdobená těla jsou také skvělým nápadem na dárek pro čerstvé matky a jejich novorozence nebo působivou dekorací pro miminko. Doufáme, že se vám naše návrhy budou líbit a doufáme, že se vám vaše ruční práce budou líbit!

Malování dětského těla pro vlastní dítě nebo jako originální dárek

Vtipné brýle na malování na tělo

Malování těla jako originální dárek

Tělová barva baby skvělé motivy plachetnice mrak

Zajíčkový vzorový mrazicí papír

Tělová barva baby originální motivy geometricky

Malování na tělo dětské nápady a inspirace

Malování na tělo Panda originální vzhled

Namalujte tělo a vytvořte barevné tečky

Dekorace miminka pro malování na tělo

Fotoaparát na malování těla

Malování na tělo Knír nápis zlatý

Lak na tělo skvělé motivy zlaté barvy

Dětské malování na tělo je velká zábava a vaše malá v něm bude vypadat fantasticky! Zdobení je rychlé pomocí barvy na textil a zábavných šablon, a jak již bylo zmíněno, zde jsou některé originální nápady pro kutily, ze kterých můžete čerpat inspiraci. K našemu prvnímu nápadu potřebujete kromě speciálních barev na textil také pár jednobarevných dětských tělíček – nejlépe v bílé barvě, a tužku s gumou. S ním můžete na oděvu snadno vytvářet barevné tečky. Doporučujeme umístit kus lepenky pod vrstvu látky, která má být natřena, aby barva nemohla proniknout. Další variantou, kterou můžete vyzkoušet, je vystřihnout šablonu z mrazicího papíru (americký výrobek, který lze najít v hobby obchodě nebo objednat online). Poté nažehlete papír na korpus a vyplníte šablonu barvou na textil podle vašeho výběru. Před úplným odstraněním papíru nechte barvu úplně zaschnout. Dokončeno! S papírem Freezer lze navrhnout různé roztomilé motivy – květiny, zvířata, nápisy, srdíčka atd. – Inspiraci můžete čerpat z našich fotografií.

Dětské body lze malovat od ruky nebo pomocí šablon

Inspirativní nápady pro malování na tělo

Lak na tělo jak se máš

Dívčí náhrdelník malování na tělo

Vtipné plavky na malování na tělo

Malování na tělo chlapec plachetnice

Malování na tělo dětská šablona volnou rukou

Malování těla dvojčata

Malování na tělo dětské textilní pastelky

Namalujte tělo a pomocí lepicí pásky vytvořte skvělé vzory

Malování na tělo vlaštovka cikcak vzor

Další možností – pokud máte talent v malování, je nakreslit si šablonu sami nebo malovat na tělo volnou rukou – někdy výsledek vypadá ještě originálněji, protože je vidět, že dekorace jsou vyrobeny vlastními silami. Pokud si sami kreslíte šablony nebo si je stahujete a tisknete ze sítě (existuje mnoho bezplatných šablon, které jsou pro tento účel prostě ideální), můžete místo mrazicího papíru použít také lepenku – v tomto případě byste však měli šablonu pevně připevnit k oděvu tak, aby se nemohl hýbat – například pomocí nějaké lepicí pásky. Nádherné motivy můžete vytvářet i lepicí páskou. Například můžete na těle vytvořit skvělý klikatý vzor pomocí několika kusů lepicí pásky a mezi nimi natřít barvou na textil. Jedná se o velmi snadný způsob vytváření všech druhů geometrických vzorů a výsledek vypadá opravdu působivě.

Malování dětského těla – velmi snadné nápady k napodobení

Šablona srdce vzor motivu malování na tělo

Tělový lak srdce vzor tečky skvělý vzhled

Lak na tělo zajímavé geometrické vzory

Vzor srdce malování na tělo

Malování na tělo dívčí vzor srdce

Ubrousek s krajkovým lakem na tělo

Originální nápady a návody na malování na tělo

Nápisy linií laku na tělo

Nápady a inspekce malování na tělo

Malování na tělo dítěte je možné také tak, že pod látku umístíte omalovánku a přebarvíte ji. Takové šablony lze stáhnout zdarma z internetu nebo je najít v hobby obchodech. Nevybírejte příliš komplikované motivy se spoustou detailů, které nebudou pod látkou vidět. Čím jednodušší, tím lepší – například plachetnice pro chlapce nebo velké srdce pro dívky jsou skvělé možnosti. Krajkové vzory jsou obzvláště jemné a ideální pro kojence. K jejich vytvoření můžete použít například doilies. Můžete například vytvořit krásný límec se dvěma malými přikrývkami (viz výše uvedený obrázek). Ubrousky jsou umístěny na krku oděvu jako límec a jednoduše na ně namalujete černou barvou na textil. Jak sami vidíte, výsledek vypadá velmi realisticky. Aby tělo miminka vypadalo opravdu efektně, můžete jej ozdobit třpytkami, útržky látky, perlami, roztomilými mašlemi a dalšími ozdobami. Doufáme, že vás naše nápady inspirují k nápadité dekoraci těla pro vlastní dítě nebo jako dárek!