Vyrobte si vlastní vánoční přání Stylová washi páska na vánoční stromeček

Protože se brzy blíží Vánoce a Silvestr, nabízíme vám skvělý nápad na sváteční období, který byste si určitě užili, a to – výrobu vánočních přání sami! Odesílání vánočních přání přátelům, příbuzným a dalším oblíbeným lidem je již dlouhou dobu tradicí a gesto bude ještě hezčí, pokud si kartu vyrobíte sami. Níže vám ukážeme, jak to udělat, a doufáme, že vyzkoušíte některé z našich návrhů. Hodně štěstí při ručních pracích a veselé Vánoce!

Tinker vánoční přání sami: Vyjádřete svou kreativitu!

Vytvořte si vlastní vánoční přání s červenými hvězdami

Vytvořte si vlastní vánoční přání Santa Claus

Vyrobte si vánoční přání sami Skořicové tyčinky Vogel

Vytvořte si vlastní vánoční přání z kartonu vánoční stromeček 3D

Vytvořte si vlastní vánoční přání, vytiskněte šablony, smyčky

Vyrobte si vánoční přání sami knoflíky vánoční koule

Udělejte si vánoční přání sami skvělé motivy věnec

Vytvořte si vlastní vánoční přání se sprejem - nádherný vzhled

Tinker Vánoční přání sami sladké nápady Motiv košíčku

Vyrobte si vánoční přání sami Příze na vánoční stromeček

Chcete udělat dojem na své blízké jedinečnými přáníčky k Vánocům a Silvestru? Vyrobte si je sami! Netrvá to tolik času, jak byste si mohli myslet, je to levné a dává vám svobodu projevit svou kreativitu. Vlastní vánoční přání jsou mnohem osobnější a ukazují, že vztah s příjemcem je pro vás důležitý a speciální. Karty si můžete vyrobit sami nebo s dalšími členy rodiny – děti se opravdu rády zúčastní. Použijte různé materiály a popusťte uzdu své fantazii!

Vyrobte si s dětmi vlastní vánoční přání

Děti si vyrábějí otisky rukou samy vánoční přání

Vytvořte si vlastní vánoční přání sobí otisky prstů

Vyrobte si vánoční přání sami otisky prstů víla světla

Vyrobte si vlastní vánoční přání Bramborové razítko Sněhulák

Vyrobte si vlastní vánoční přání Bramborové razítko DIY

Vyrobte si vlastní vánoční přání Bramborové razítko vánoční stromeček

Vyrobte si vánoční přání sami pro děti malováním

Vytvořte si vlastní vánoční přání s trpaslíky s otisky prstů

Výroba vánočních přání je ve skutečnosti velmi snadná a neměli byste si dělat starosti, pokud nejste malíř – k vyzkoušení je mnoho dalších možností tvorby! Je například velmi snadné vytisknout si zdarma šablony z webu a namalovat je s dítětem. Poté můžete kartu ozdobit třpytivým sprejem, kamínky a dalšími dekoracemi, jako jsou nitě, látky a detaily z plsti. Čím více materiálů použijete, tím bude karta barevnější a originálnější. Poté je láskyplně označte a vytvořte tematickou obálku (jak si ji můžete sami složit, zjistíte zde) – takhle bude pohlednice vypadat opravdu stylově! Zvláště roztomilé a originální jsou vánoční přání s dětskými kresbami. Mohli byste je poslat prarodičům nebo jiným příbuzným – určitě z nich budou mít velkou radost. A pokud děláte ruční práce s batolaty, můžete vytvořit velmi originální obrázky jejich prstem, rukou a dokonce i stopami – mezi fotografiemi v tomto příspěvku najdete příklady, ze kterých můžete čerpat inspiraci!

Tinker vánoční přání sami – více nápadů, návrhů a tipů

Udělejte z vánočních přání sami skvělé nápady na řemesla

Vyrobte si vánoční přání sami Vánoční stromeček cítil

Vytvořte si vlastní vánoční přání z lepenkových knoflíků sněhuláka

Tinker vánoční přání sami děti malování sněhuláka

Vytvořte si vlastní vánoční přání originální sob Bambi

Vyrobte si vánoční přání sami vánoční stromeček Washi Tape

Vyrobte si vánoční přání sami knoflíky na vánoční stromeček

Tinker vánoční přání sami vánoční stromeček třpytky

Vyrobte si vánoční přání sami Vánoční stromky v duhových barvách

Vytvořte si vlastní vánoční přání Pop up card vločky

Vytvořte si vlastní vánoční přání. Originální andělský papír

Udělejte z vánočních přání sami skvělé řemeslné nápady s plstí

Tinker vánoční přání sami vánoční stromeček geometrická washi páska

Vyrobte si vlastní vánoční přání Stylová washi páska na vánoční stromeček

Další řemeslnou technikou, která je u většiny dětí oblíbená, je používání razítek. Můžete si je koupit hotové v hobby obchodě, nebo si je vyrobit sami z brambor – možná tuto techniku ​​znáte z dětství. Bramborová razítka lze použít pro jednodušší motivy, ale samozřejmě máte možnost přidat další prvky – tímto způsobem nejsou všechna přání vytvořena rovnocenná. Velmi stylově vypadají také vánoční přání vyrobená ozdobnou lepicí páskou. Velmi snadno lze například navrhnout motiv vánočního stromečku – nádherné příklady toho najdete pod našimi fotografiemi. Přidejte také kamínky nebo třpytivý sprej a výsledek bude vypadat prostě nádherně! V tomto ohledu může být originální vánoční strom také navržen s tlačítky. K tomuto účelu potřebujete zelená tlačítka – nejlépe v různých velikostech, lepidlo a bílý a zelený papír. Vystřihněte obdélníkový kus bílého papíru (nebo lepenky) a přeložte jej na polovinu. Poté ze zeleného stavebního papíru vystřihněte trojúhelník pro tvar vánočního stromku a přilepte jej na přední stranu přání. Nyní byste k němu měli připevnit tlačítka – k tomuto účelu můžete také použít horkou lepicí pistoli, protože je rychlejší. Čím rozmanitější jsou knoflíky ve svých velikostech, tvarech a odstínech zelené, tím originálnější bude hotová karta! Nakonec nakreslete hvězdu na „vrchol“ stromu. S barevnými knoflíky můžete také představovat vánoční koule nebo sněhuláka – vaší kreativitě se při ručních pracích meze nekladou!