Designová přebalovací plocha přebalovací pult dětský pokoj

Měnící se oblast – tipy a nápady pro praktické nastavení

Když se vaše rodina chystá rozrůst, je třeba na nováčka připravit. K tomu samozřejmě patří vybavení dětského nebo dětského pokoje. Přebalovací plocha je nepostradatelným prvkem, aby se dětem dostalo potřebné pozornosti a péče.

Aby tento kus nábytku usnadnil každodenní život, musí splňovat řadu požadavků. Sestavili jsme pro vás několik tipů a nápadů, abyste mohli v konečném důsledku těžit z praktického kusu nábytku včetně doplňků

Přebalovací pult v dětském pokoji

nové oblasti přebalování dětí vytvářejí užitečné rady pro přebalovací pulty

Varianty

Pokud jde o výměnu nábytku, můžete se uchýlit k různým variantám. Existují určité rozdíly, pokud jde o prostorové požadavky, výhody a funkčnost. V tomto bodě jsme modely vysvětlili, abychom vám poskytli přehled:

 1. Klasický přebalovací pult: Konvenční přebalovací pult je stabilní komoda, která je navržena pro přebalování kojenců a batolat, pokud jde o jeho podporu a rozložení. Police je obzvláště široká a hluboká, takže nabízí spoustu místa. Všude kolem talíře jsou navíc omezení, aby potomci nespadli. Pod hladinou se přebalovací pulty vyznačují uzavřenými čely. Obvykle tam jsou zásuvky nebo dveře skříně. Výhodou tohoto kusu nábytku je, že jej lze po fázi navíjení stále používat jako takový, ale lze jej použít i k jinému účelu.
 2. Přebalovací pult na zeď: Na rozdíl od komody nejde o pevný kus nábytku, ale o desku podobnou stolu, která je připevněna na zeď, ale dá se sklopit. Přebalovací pulty na zeď se doporučují pro malé místnosti se stísněnými podmínkami.
 3. Přebalovací stůl: Přebalovací pult se liší tím, že kus nábytku nabízí otevřený úložný prostor. Přebalovací pult je obvykle menší a méně objemný než přebalovací pulty. Navzdory všemu je na povrchu stolu dostatek místa pro dostupné podpěry. Každý, kdo se musí starat o dvě děti v jedné místnosti nebo používá odpovídající dětský pokoj k jiným účelům, by měl použít přebalovací pulty na kolečkách. Originální designy najdete například na http://www.kinderwagen.com/ view, online obchod s kočárky, doplňky do školky a dalšími. Výhodou flexibilních přebalovacích pultů je možnost kdykoli jej přesouvat po bytě. Ideální, pokud například jedno dítě spí a druhé je třeba změnit. V takových situacích můžete přebalovací pult jednoduše přesunout do jiné místnosti, aniž byste se museli vzdát příslušenství nebo funkcí. S mobilním přebalovacím nábytkem je vše vždy s vámi.
 4. Přebalovací deska: Přebalovací deska, plochá deska s polstrováním a ochranou proti pádu, nabízí maximální flexibilitu. Lze jej umístit na pračky, komody, dětské postele, stoly a mnoho dalších povrchů. Levná alternativa. Také ideální pro malé byty nebo pokud není místo pro další nábytek.
 5. Přebalovací polička: Zde je celý úložný prostor navržen tak, aby byl otevřený. Vše je na dosah, což je užitečné při výměně plenek. Koneckonců často zůstává jen jedna ruka volná. Jelikož jsou přebalovací poličky obvykle užší než mnoho komod, používají se přebalovací poličky k zabalení z boku.

Přebalovací stůl design měnící se plocha tipy dětský pokoj

Užitečné příslušenství

Bez příslušenství je pohodlí při výměně nábytku omezené. Nejdůležitější pomůcka pro kojence a batolata, aby se při výměně plenek cítily pohodlně, je dobře polstrovaná Přebalovací podložka. Při nákupu hledejte snímatelné a pratelné potahy. Jeden svítilna s příjemnými světelnými podmínkami by neměly chybět u přebalovacího pultu. Pokud dáváte přednost lampám s teplou bílou barvou světla, vytvářejí příjemné světlo. Nemělo by ale příliš svítit, aby vaše ratolesti mohly v noci znovu usnout. Stmívatelná lampa umožňuje přizpůsobení světelných podmínek denní době.

Abyste potomkům nezmrazili, můžete jednoho umístit nad přebalovací pult vyhřívací lampa připojit. 23 ° C je vodítkem pro kojence. Aby se zabránilo přehřátí, musí být mezi přebalovací podložkou a žárovkou alespoň jeden metr. Rovněž je nutné dodržovat bezpečnou vzdálenost od stropu a bočních stěn. Zatímco výše je vzdálenost kolem 40 centimetrů optimální, postranní stěně stačí kolem 20 centimetrů. Proti nudě Mobilydoporučeno. Ty jsou jednoduše zavěšeny nad přebalovací pult, aby trochu rozptýlily ty malé.

design měnící se plocha užitečné tipy přebalovací pult dětský pokoj

Kontrolní seznam pro větší bezpečnost

Na závěr bychom chtěli poukázat na některé Bezpečnostní aspekty které jsou zásadní při zřizování navíjecí zóny:

 • Balicí nábytek musí být testován GS
 • Jiné pečeti schválení by měly prokázat, že neobsahují škodlivé látky (např.Modrý anděl“nebo”natureplus“)
 • Barvy musí být odolné vůči slinám
 • Dostatečná ochrana proti pádu
 • Pro flexibilní nábytek s kolečky jsou vhodnější modely s brzdami
 • Špičaté, ostré nebo jinak rizikové předměty nebo materiály musí být odstraněny z oblasti balení

navrhněte přebalovací plochu užitečné tipy přebalovací pult v dětském pokoji

Zdroje obrázků:

Obrázek 1: www.pixabay.com / lavaki

Obrázek 2: www.pixabay.com / PublicDomainPictures

Obrázek 3: www.pixabay.com / dinhnguyenungdung0

Obrázek 4: www.pixabay.com / Ben_Kerckx