Trendy slunečních brýlí léto 2019

Chcete jít v létě s módou? Pak byste neměli zapomenout na nejdůležitější doplněk – sluneční brýle! V tomto příspěvku vám řekneme vše o trendech slunečních brýlí pro léto 2019. Níže najdete 40+ nápadů na skvělé a moderní brýle, ze kterých můžete čerpat inspiraci. Dáme vám také pár tipů, jak si vybrat perfektní sluneční brýle pro vás. Bavte se při čtení!

Sluneční brýle – mnohem více než jen módní doplněk

Trendy slunečních brýlí v brýlové módě 2019 elegantní sluneční brýle dámské hnědý rám Dámské brýle brýle světle fialový rámeček průhledný Dámské sluneční brýle pevné fialové Sluneční brýle dámské kulaté brýle rám neobvyklé extravagantní dámské brýle s kostkovaným rámem a leopardím vzorem

Rám retro brýlí, černý, mírně obdélníkový, pevný Hnědý kovový rám slunečních brýlí trendy léto 2019 Dámské brýle modrého rámečku svěžího vzhledu Dámské brýle hnědého rámu s kovovým chladným vzhledem

Hnědé dámské sluneční brýle mírně obdélníkové

Rám dámských brýlí, barevný, mírně obdélníkový

Dámské brýle růžový rám moderní

Dámské sluneční brýle, barevné rámečky, nádherný vzhled

Dámské sluneční brýle s originálním tvarem

Sluneční brýle nejsou jen módním doplňkem, v létě je musíte mít, abyste si udrželi zdravé oči. Ať už jste na exotické dovolené, uprostřed města, v autě nebo na kole, brýle jsou neocenitelným přítelem, protože chrání váš zrak před škodlivým UV zářením. Z tohoto důvodu je nejdůležitější koupit pouze kvalitní sluneční brýle, které mohou dělat svou práci. Při nákupu byste měli vždy dbát na barvu, tvar a kvalitu brýlí. Odborníci doporučují kupovat pouze sluneční brýle s 95% UV ochranou. Ozdobné modely jsou levné, ale mohou opravdu poškodit vaše oči. Sluneční brýle, které splňují optické standardy, musí mít v první řadě vysoce kvalitní čočky. Pokud si brýle nekoupíte u autorizované firmy, existuje velké riziko, že budou zfalšovány.

Výběr slunečních brýlí: na co si dát pozor?

Módní fialový rám pro ženy

Dámské brýle kovový rám s originálním vzhledem

Dámské sluneční brýle poutavý rám

Dámské sluneční brýle s extravagantním leopardím potiskem

hnědé sluneční brýle dámské moderní stylové Sluneční brýle dámské retro béžový rám pevný plast

Dalším důležitým bodem při nákupu slunečních brýlí je barva čočky. Šedá barva například snižuje intenzitu světla. Hnědé sluneční brýle jsou ideální pro sport a všechny druhy každodenních činností – blokují nebezpečné UV paprsky a zvyšují kontrast. Brýle se nažloutlými skly se nosí hlavně při sportu, protože také zvyšují kontrast, ale nedoporučují se pro řízení auta. Červené a oranžové brýle, jak možná víte ze zkušenosti, se nosí při všech druzích zimních sportů. Ale jsou vhodné pouze pro denní světlo. A fialové sluneční brýle neutralizují zelenou barvu – díky tomu jsou vhodné do města, ale ne na procházky do přírody.

Výběr slunečních brýlí – užitečné rady

Sluneční brýle pro ženy hnědé opravdu stylový vzhled

Sluneční brýle dámské plastové obroučky ve dvou barvách šik

Brýle Aviator moderní interpretace unisex Brýle Aviator brýle žlutooranžové Rám slunečních brýlí Aviator zesílený nahoře Klasické stylové sluneční brýle Aviator

Dámské brýle v retro vzhledu mají pevný rám z plastu

Rám dámských brýlí ve dvou barvách, černé a žluté

Dámské sluneční brýle s barevným plastovým rámečkem

Dámské sluneční brýle v tenkém kovovém rámu super elegantní

Brýle Aviator trendy 2019

Brýle Aviator hnědý moderní vzhled

Je také důležité, aby sluneční brýle byly vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů – takže se snadno nerozbijí, pokud například spadnete na zem. V tomto ohledu je nejlepším materiálem polyuretan – je měkký, pružný a má dobré optické vlastnosti. Sluneční brýle se také často vyrábějí z polykarbonátu, skla a akrylu. Před koupí slunečních brýlí doporučujeme zvážit, zda se vám budou hodit k vašemu oblečení a doplňkům a samozřejmě i k tomu, kde je budete používat – na pláži, na horách, v autě atd. Můžete si také nechat poradit od profesionálů v specializované obchody dostávají. Níže uvádíme hlavní trendy v brýlové módě pro toto léto. pokračovat ve čtení!

Módní trendy brýlí léto 2019

Dámské brýle ve tvaru slzy v retro vzhledu

Elegantní červený rámeček pro ženy

Dámské brýle s bílým rámečkem

Unisex sluneční brýle nahoře vyztužené černou barvou Dámské brýle v retro vzhledu vyztužené v horní části Retro brýle pro ženy kulaté brýle Unisex sluneční brýle černé Tenký kovový rám slunečních brýlí s elegantním vzhledem Dámské sluneční brýle v tenkém kovovém rámu zlaté barvy

Retro brýle s okrouhlým rámem brýlí Brýle s kovovým rámem s kulatými čočkami

Letos v létě jsou opět velkým hitem klasické sluneční brýle pro letce. Mají tvar slzy a tenký kovový rám a hodí se téměř ke každému tvaru obličeje. Moderní jsou i brýle s velkými rámečky, které pocházejí z 50. a 60. let – tehdy byly hvězdami povinnou výbavou. Stejně oblíbený je i kulatý tvar brýlí, který zpopularizovali především John Lennon a Ozzie Ozzborn. Totéž platí pro sportovní brýle, které jsou obzvláště pohodlné, padnou každému tvaru obličeje a lze je nosit i v každodenním životě.

Jak jste již možná pochopili z výše uvedeného popisu, retro styl letos přináší obrovský návrat do módy brýlí. Proto se můžete na letní dovolenou rozhodnout pro módní brýle s retro rámečky. Jeho jasný tvar dodává brýlím opravdu stylový vzhled – stačí se podívat na naše fotografie a uvidíte sami! Unisexové modely, ve kterých je rám zesílený nahoře, jsou také velmi trandy.

tady najdete více informací o brýlové módě 2019!