Neobvyklé zahradní dekorace vytvářejí kreativní nápady pro kutily

Zahrada je jako vizitka pro náš domov, proto je důležité, aby vypadala krásně. Nápadité dekorace mohou doplnit přirozenou krásu rostlin a dát vašemu vlastnímu zelenému ráji zvláštní kouzlo. V tomto článku vám ukážeme, jak si můžete neobvyklé zahradní dekorace vyrobit sami. Postupujte podle našich kreativních nápadů na recyklaci a dejte starým věcem druhou šanci. Tímto způsobem byste byli nejen dobří pro životní prostředí, ale také zapůsobili na všechny své přátele, hosty, sousedy a dokonce i na náhodné lidi procházející kolem vašeho domu. Doufáme, že se vám naše návrhy budou líbit a doufáme, že si je rádi přečtete!

Vyrobte si neobvyklé zahradní dekorace sami: dejte starým věcem druhou šanci!

Efektní zahradní dekorace dělají kolečka sami

Vyrobte si neobvyklé zahradní dekorace sami, ozdobte kameny

Neobvyklé zahradní dekorace vyrábějí dřevěné žebříky sami

Neobvyklé zahradní dekorace si sami vytvořte nápady pro kutily s kamenem

Neobvyklé zahradní dekorace vytvářejí zahradní cesty sami

Neobvyklé zahradní dekorace vyrábějí europalety sami

Vyrobte si neobvyklé zahradní dekorace sami a ozdobte květináč

Neobvyklé zahradní dekorace dělají květiny trakaře sami

Neobvyklé zahradní dekorace z vás udělají klavírní vodní prvek

Výroba neobvyklých zahradních dekorací vlastními rukama není obtížná – stačí trocha volného času a vlastní fantazie! Máte sklep nebo podkroví plné starých, zbytečných věcí, které jste ještě nevyhodili? I když to neuděláte, určitě je ve vašem domě něco, co můžete přehodnotit – podívejte se na naše fotografie, kde najdete inspiraci. Možná byste také mohli hledat staré, ale stále hezky vypadající věci na bleším trhu. A čím jsou věci neobvyklejší, tím originálnější a neobvyklejší bude zahradní dekorace! Zde bychom stimulovali vaši představivost několika kreativními nápady a návrhy. Začněme tím, že si sami vyrobíme dekorace z přírodních materiálů – sem patří hlavně kámen a dřevo. Přírodní kámen lze libovolně barvit a lakovat a můžete s ním vytvářet celé kompozice a dokonce i neobvyklé zahradní sochy sami – výsledek by vaši zahradu dlouho zkrášloval. Kreativních nápadů se dřevem je ještě více – staré žebříky, vodní kola, sudy a další zbytečné dřevěné předměty lze použít k vytvoření fantastických dekorací pro venkovní oblast – například starý trakař lze snadno přeměnit na pohádkový rostlinný truhlík a umístit na starý dřevěný žebřík aranžovat květináče. Další skvělý nápad by bylo vyrobit originální zahradní nábytek například ze starých europalet – to ale vyžaduje trochu více času, úsilí a zručnosti. Když si sami vyrábíte neobvyklé zahradní dekorace, nejdůležitější je úspěšně integrovat staré věci do zeleného zahradního obchodu takovým způsobem, aby nakonec vznikl harmonický celkový obraz. Tímto způsobem můžete také proměnit větší předměty ve skvělou dekoraci, jako je staré piano a dokonce i vaše první auto! Níže vám ukážeme některé opravdu neobvyklé nápady na zdobení zahrady z kuchyňského náčiní. pokračovat ve čtení!

Vyrobte si neobvyklé zahradní dekorace sami – nápady s kuchyňským náčiním

Vyrobte si neobvyklé zahradní dekorace sami z příborů

Neobvyklé zahradní dekorace si vyrobte vlastní kamna

Neobvyklé zahradní dekorace si vyrobte vlastní pánev

DIY sova vyrábí neobvyklé zahradní dekorace sami

Lampové struhadla si sami vyrobíte neobvyklé zahradní dekorace

Vyrobte si efektní zahradní dekorace z ptačího semínka čajníku

Vyrobte si neobvyklé zahradní dekorace sami dekorace na stůl terasa

Neobvyklé zahradní dekorace dělají z váziček vlastní vázu

Neobvyklé zahradní dekorace dělají zvonkohru sami

Vyrobte si neobvyklé zahradní dekorace sami

Snad neexistuje nic, co by na zahradě vypadalo neobvykleji než kuchyňské nádobí. Se starým kuchyňským nádobím si snadno vyrobíte fascinující dekorace sami, a zde vám přinášíme několik zajímavých návrhů. Máte v kuchyni starý zeleninový cedník, který už nepotřebujete? Tu můžete libovolně vybarvit a proměnit v závěsný květináč! Za tímto účelem byste měli síto pouze zakrýt jezírkovým rounem a zasadit. Takto vyrobený květináč je prostě ideální na terasu a dal by květiny na výsluní. A pokud se rozhodnete pro sukulenty s nízkým růstem, síto by mohlo sloužit také jako působivá dekorace stolu. A krásné větrné zvonkohry lze vyrobit ze starých sýrových roštů a příborů. Z zbytečného struhadla si například snadno vyrobíte sovu. K sovím očím potřebujete pouze dvě víčka od skleniček od dětské výživy, dvě pivní podložky (kovové) a dvě velká knoflíky. Vyvrtejte otvory a zajistěte oči tenkým drátem. Kompletní! Z kusu měkkého kovu zlaté barvy byste mohli udělat zobák – například z plechovky od sody. Staré příbory lze zavěsit na spodní část struhadla pomocí drátu. Podívejte se na výše uvedené fotografie, abyste zjistili, jaké další venkovní dekorace lze vyrobit s kuchyňským nádobím!