Policový regálový systém je definován jako něco velmi moderního, protože nevypadá jako typická police. Zde jde o úroveň výš než konvenční varianty a tato úroveň zajišťuje 100% flexibilitu a jednobarevný design interiéru. V následujících odstavcích najdete nejdůležitější detaily o pegboardu.

Jeden policový systém na všechno

příslušenství pro pegboerad

Začátek regálového systému

Začátek tohoto typu policového systému byl ve velkých řetězcích na trhu a velké společnosti stále přikládají takovým regálům velký význam. Pegboard je celosvětově známý jako „pegboard“ a používá se v mnoha kutilských projektech, protože lehká konstrukce nevyžaduje žádné předchozí znalosti. V dnešní době jsou regálové systémy široce považovány za nejlepší způsob vystavování produktů v obchodech.

V každém supermarketu, drogerii nebo železářství jsou police umístěny na různých místech. Tento typ pegboardů se velmi mírně liší od variant, které jsou vhodné pro výzdobu interiéru, ale princip zůstává stejný.

Udělejte si doma pořádek

Rozložení konceptu návrhu desky

Návrhy pegboardů

Po velkém zájmu o náš poslední DIY článek o „Pegboard“ jsme shromáždili řadu různých a atraktivních nápadů pro každý vkus.

Konstrukce pegboardu velmi závisí na funkci policového systému. To znamená, že pro každou místnost existuje určitý řád, struktura a barevné schéma. Pokud chcete pegboard použít na nářadí, můžete navrhnout neutrální a zároveň snadno udržovatelný povrch. Další možností je konstrukce z kovu nebo umístěná v podkroví. Z tohoto důvodu je stabilní konstrukce obzvláště důležitá a snadno udržovatelnou desku lze pravidelně uklízet. V tomto případě se dřevěné varianty nedoporučují.

Flexibilitu a atraktivní vzhled lze kombinovat, ale to vyžaduje trochu fantazie a zkušeností. Regálový systém je součástí dekorace na zeď, a proto byste si měli vybrat podobnou nebo odpovídající barvu. Můžete udělat design s kovovou nebo dřevěnou barvou, ale nechte dostatek času zaschnout, než jej začnete montovat na zeď. Barvy jako červená, žlutá, černá a zelená na pegboardu nefungují zvlášť dobře. Neutrální barvy jsou jedním z letošních trendů a platí to i pro policové systémy. K výrobě „pegboardu“ můžete také použít jednotnou barvu, jako je design stěny. Určitě buďte s designem kreativní, bude to stát za to!

Pegboard je ideální pro příslušenství

nápady dekorativního regálového systému

Umístěte policový systém „pegboard“

Ve srovnání s jinými policovými systémy nemá pegboard konkrétní polohu. Naše nápady jsou prezentovány téměř v každé místnosti a doufáme, že najdete vhodnou inspiraci. Cílem regálového systému je zajistit 100% flexibilitu a pořádek doma, a proto byste si měli dobře rozmyslet, které místo se nejlépe hodí.

Velké množství majitelů domů umísťuje „kolíčky“ do garáže nebo do sklepa. Výhody jsou jasné: praktické, flexibilní a dostatečně velké pro nářadí. Nůžky, šroubováky a podobné materiály tam lze velmi snadno uložit. Řemeslníci, kteří pracují z domova a provádějí různé projekty, dávají přednost pegboardu.

Lepší organizace a flexibilita v jednom

garážové nápady a tipy policový systém

Regálový systém může mít velmi důležitou funkci pro náš každodenní život v každé místnosti. Dokonalým příkladem je kolíková deska umístěná na chodbě. Deštníky, bytové doplňky nebo jiné předměty denní potřeby jsou velmi často potřeba na poslední chvíli, než odejdete z domu.

Dřevěná deska zajišťuje stylový vzhled

příslušenství nápady a tipy policový systém

Regálové systémy vždy zajišťují lepší pořádek doma. Ale ne všechny varianty lze postavit tak snadno jako pegboard. V obrazové galerii najdete perfektně vhodný pegboard do každé místnosti. Nechte se inspirovat mnoha nápady.

Desku lze použít i v kuchyni

koncept designu kuchyňské desky

Svěží barva dřeva výrazně zlepší vzhled

   diy nae nápady a tipy policový systém

Police pro kutily pro kutilské materiály? Zní to dobře, že??

koncepce designu pegboardu barev

Prakticky umístěte předměty denní potřeby!

chodba nápady a tipy policový systém   nápady nápady a tipy policový systém nápady koncepce designu pegboard Nápady a tipy policový systém nápady na kuchyňské regály  nápady a tipy na policový systém Tipy na nápady na nástěnce regálový systém nápady a tipy na nástěnku Nástěnná nástěnka Nápady na nástěnku Tipy na regálové systémy

Koncept designu regálového systému pegboard pražce pegboard 7

dřevěný design koncept designu pegboard

Barva konceptu designu desky Rozložení koncepce návrhu desky Koncept designu dřevotřískové desky

Buďte kreativní s designem pegboardu

Koncept designu desky

Přehledné a velmi praktické!

nástroje pegboard 7