Upravený vzhled má nepochybně velký význam pro každou ženu. Důležitou součástí je samozřejmě design nehtů. Dnes stále více žen dává přednost gelovým nehtům, protože vždy vypadají efektně a jsou trvalou volbou pro manikúru. A v tomto ohledu snad neexistuje atraktivnější varianta než červené gelové nehty – zdůrazňují vaši krásu a ženskost a zároveň vyzařují nadčasovou eleganci. Pro krásné gelové nehty v červené barvě není návštěva nehtového salonu povinná – to lze snadno provést doma. V tomto článku vám poskytneme podrobný návod, jak si gelové nehty vyrobit sami. nechte se inspirovat!

Červené gelové nehty vyzařují nadčasovou eleganci

DIY červené gelové nehty

červené gelové nehty

Gelové nehty v vínově červené barvě se zlatým okrajem nehtů

dlouhé červené gelové nehty

udělejte si červené gelové nehty sami

Gelové nehty v červené DIY

Kreativní nápady designu gelových nehtů v červeném nehtu

dlouhé gelové nehty v červeném elegantním vzhledu

originální design červených gelových nehtů

Gelové nehty červené

Červené gelové nehty se velmi snadno vyrábějí, vždy vypadají elegantně a jsou vhodné pro každé roční období. A dělat si gelové nehty sama je nejen zajímavé – je to také levná alternativa k návštěvě nehtového salonu. Gelové nehty jsou ve skutečnosti ozdobené a vyztužené nehty, jejichž povrch vypadá leskle. Za tímto účelem se na nehty nanese speciální UV gel, který se následně vytvrdí pod UV světlem. Po dvou nebo třech opakováních se nehty výrazně zpevní – proto jsou tyto typy manikúry tak trvalé. Pokud si chcete udělat červené gelové nehty sama, rozhodně byste měla dodržovat pár důležitých pravidel, abyste si nepoškodily nehty. Pokračujte v čtení, abyste se o tom dozvěděli více!

Vyrobte si gelové nehty sami – levná alternativa k návštěvě nehtového salonu

Gelové nehty červené nápady a inspirace

originální gelové nehty červené dekorace

dlouhé červené gelové nehty

nápady na design červených gelových nehtů

elegantní gelové nehty v červené barvě

Gelové nehty červené nápady a inspirace

Nápady na dekoraci gelové nehty v červené barvě

Gelové nehty světle červený originální design

tmavě červené gelové nehty

kreativní nápady pro červené gelové nehty

Pokud jsou vaše nehty přirozeně křehké nebo zbarvené, gelové nehty jsou pro vás rozhodně ideálním řešením! S tak elegantní manikúrou v červené barvě nejenže zapomenete na svůj problém, ale také tento velkolepý design nehtů může skvěle doplnit váš outfit. Červené gelové nehty vyrobené v nehtovém salonu budou samozřejmě vypadat hezčí a s touto variantou můžete také ušetřit čas. Pokud se ale rozhodnete to udělat sami, máte možnost realizovat své nápady a popustit uzdu své fantazii – výsledek bude určitě jedinečný!

Důležitá je příprava

připravte si červené gelové nehty sami

Připravte si DIY červené gelové nehty

dlouhé gelové nehty v tmavě červené barvě, zdobené kamínky

červené gelové nehty kreativní nápady pro kutily

elegantní vzhled červených gelových nehtů

Pokud si chcete vyrobit červené gelové nehty sami, je obzvláště důležité, aby byly vaše přírodní nehty předem pečlivě vytvarovány a vhodnou pilníčkem zapilovány do příslušné délky – nehty tak nakonec nebudou křehké. Poté byste měli také dbát na hygienu a dezinfikovat si ruce. Nezapomeňte odstranit kůžičku a ošetřit nehty vhodnou péčí o nehty! Pečlivá příprava zaručuje, že nakonec dosáhnete požadovaného výsledku a že gel z vašich nehtů později nesejde.

Potřebné materiály

Materiály DIY červené gelové nehty

červené gelové nehty samy vyrábějí potřebné materiály

Materiály UV lampy dělají červené gelové nehty sami

kamínky z červených gelových nehtů

červené gelové nehty

Abyste mohli vyrábět odolné gelové nehty, potřebujete vhodné vybavení. K tomu slouží v obchodech různé sady – buď pro začátečníky, nebo pro profesionály. Pokud jste začátečník s gelovými nehty, potřebujete startovací sadu, která obsahuje jen to nejnutnější: UV gel (základní lak), speciální UV lampu, primer, čistič, barevný lak a vrchní lak. Co ještě potřebujete, abyste si mohli udělat velkolepou červenou manikúru, jsou obvyklé nástroje, jako jsou zastřihovače kůžičky, pilníky, vyrovnávací paměti atd..

Vyrobte si červené gelové nehty sami – návod

Pokyny DIY červené gelové nehty

DIY červené gelové nehty

červené gelové nehty samy vytvářejí nápady a inspiraci

červené gelové nehty kreativní nápady pro kutily

červené gelové nehty kreativní nápady, jak se vyrobit

udělejte si podle pokynů červené gelové nehty

udělejte si červené gelové nehty sami

elegantní vzhled červených gelových nehtů

Gelové nehty v červené originální dekoraci

dlouhé červené gelové nehty

Až budete mít vše, co potřebujete, a pečlivě si připravíte nehty, začneme nanášením základního laku. Posiluje nehty a chrání jejich povrch. Poté se nanese červený lak a nakonec – vrchní nátěr, který pod ním utěsní barvu. UV lampa by měla být použita po nanesení každé vrstvy barvy. V závislosti na výkonu a modelu lampy jsou nehty vytvrzeny mezi 60 a 120 sekundami. Úlohou ultrafialového světla je utěsnění speciálního UV gelu – tímto způsobem zajistí krásnou manikúru až na dva týdny. Aby vaše červené gelové nehty měly konečnou úpravu, měli byste ošetřit kůžičku olejem. kompletní!