Knihovny se těší rostoucímu zájmu po celém světě. Díky kreativním tvarům ze dřeva se stále více lidí rozhoduje postavit si knihovnu sami. Z tohoto důvodu by vám náš redakční tým rád představil některé nápady s pokyny. Následující projekt DIY je již několik dní hlavním tématem designérského světa, které přitahuje velkou pozornost. Polička na knihy ve tvaru květiny by se podle odborníků mohla stát jedním z nejlepších nápadů pro kutily roku 2018. Více podrobností o tom, jak si postavit polici sami, se dozvíte v textu a konkrétněji pomocí přiloženého návodu!

Absolutní poutač v místnosti

Postavte si knihovnu sami

Regál ve tvaru květiny

Dřevo nabízí všem milovníkům kutilství příležitost vytvořit kreativní životní atmosféru. Rozsáhlý výběr dřevěných panelů zajišťuje v dnešní době vysokou míru individuality při ručních pracích. Regál „Flower“ je vyroben převážně z dřevěných panelů.

Krok 1 : V první řadě byste si měli vybrat a objednat materiály. Konstrukce se skládá z dřevěných panelů, které tvoří množství krabic. Tyto tvary jsou pak navrženy ve specifické konstrukci, která symbolizuje velkou květinu. Pro projekt jsou potřeba tři různé typy krabic (po 12 kusech). Zcela malé jsou použity zevnitř. Poté se použijí prostřední a velké boxy se použijí na vnější stranu. Každá skupina krabic má specifickou délku strany, kterou byste měli vybrat podle svého vkusu.

Dřevěné panely pečlivě roztřiďte

DIY řemeslné nápady knihovna DIY

Krok 2 : Poté, co máte materiály, přichází nejdůležitější krok ze všech. Začněte tím, že vytvoříte každé pole. Seřaďte 3 skupiny krabic strategicky v místnosti tak, abyste měli aktuální přehled o dřevěných panelech. Je důležité, aby šrouby krabic byly pevně upevněny.

Nejprve umístěte a poté pevně zafixujte

Krabice pro knihovnu DIY

Krok 3: Hotové boxy nejsou upevněny pouze ke zdi, ale také k velké dřevěné desce. Tato dřevěná deska hraje hlavní roli v celkové stabilitě jednotlivých boxů. Pomocí šroubů můžete na dřevěnou desku připevnit všech 36 krabic. Velkou dřevěnou desku s boxy by měly na zeď zavěsit alespoň dva lidé.

Pokud je třeba konstrukci vylepšit, můžete krabice jednotlivě namontovat na zeď. Podle statistik trvá projekt celkem 16 hodin. Pozvěte přátele nebo členy rodiny, aby tento proces urychlili a užili si více zábavy na projektu DIY!

Vždy věnujte pozornost detailům!

Sestavte si vlastní policové regály

Postavte si poličku snů sami

Postavte si květinovou poličku sami

Postavte si vlastní knihovnu na japonský způsob!

Alternativou k naší první myšlence je kutilský projekt, který je mnohem menší, ale o to flexibilnější. Knihovnu lze kdykoli upravit a upravit tak, aby vytvářela různé tvary květin. Jinými slovy, struktura může představovat různé fáze kvetení. Jednotlivé boxy nejsou upevněny šrouby, ale závěsnou kapradinou. Ano, čtete správně! Hang kapradina je považována za pevný spojovací prvek, který je velmi pevný a pružný zároveň. Tato alternativa pro upevnění dřeva je zařazena do kategorie japonských výšivek. Následující obrázky vám poskytnou dokonalou inspiraci!

Japonské DIY projekty přesvědčují vysokou úrovní kreativity

Koncept pro polici

Flexibilita a přitažlivost v jednom

DIY řemeslné nápady pro police

Vychutnejte si doma extra velkou květinu?

Koncept regálu

Protože se náš redakční tým vždy zaměřuje na nejzajímavější nápady, máte k dispozici několik variant a alternativ k regálům pro kutily. Přírodní motivy jsou designovým vrcholem. Regály ve tvaru květin nebo stromů se bleskově stanou poutačem v každé místnosti. Velkou výhodou těchto DIY projektů je nízká obtížnost a skvělá zábava při stavění. Naše obrazová galerie obsahuje kreativní nápady kutilských řemesel pro dřevěné knihovny. Bavte se procházením!

Napadá vás lepší místo pro uložení knih??

Design a koncept pro Bpcherregal

Zásadní roli hraje design

Tree BDIY řemeslné nápady

Polička na knihy pro každý vkus

Vytvořte si vlastní designovou poličku

Postavte si knihovnu sami pomocí stylových a praktických nápadů

Knihovna DIY tipy

Vytvořte jedinečnou strukturu snadno a rychle

Postavte si strom knihovny sami

Nechte své řemeslné nápady volně běžet

Vytvářejte si kutilské nápady pro regály sami

Dřevěné panely vytvářejí mnoho kreativních tvarů

DIY řemeslný strom nápadů

Perfektní řemeslný nápad pro milovníky designu

Vytváření řemeslných nápadů pro poličku

Designový vrchol v místnosti

Vytvářejte si řemeslné nápady pro regály sami